Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

+ és - pontokban gazdag új évet mindenkinek :)

Kérdések jöhetnek, a többi infó hamarosan. A szabályok se kőbe vésettek még, pl nem tudom, hogy a Xbox Game Pass-t miként számoljuk, mert az teljesen más mint a Gold előfizetés mellé kapott játék.

A Slime draws near! Command?

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Csatlakozom.
Idén az Odyssey-val kezdek. Ha kapok jàtékot az - vagy ingyennek tekinthető?
Gondolom screenshot kell, nem bemondàsra jàtszunk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) RangerFox válasza Wesder (#2) üzenetére


RangerFox
veterán

Eddig úgy volt, hogy ha az adott játék, amit kaptál, az amúgy is érdekelt és megvetted volna, akkor jár a mínusz. Eddig nem kellett screenshot, nem is szoktam csinálni erről külön...

(#4) ldave válasza Wesder (#2) üzenetére


ldave
félisten

Üdv! Ez a kérdés gyakran felmerül, sajnos én nem szoktam játékot kapni :) De amit RangerFox ír, az úgy részemről mehet.
Screenshot nem kell, de nyugodtan tehetsz be ha szeretnél, megbízunk egymásban :)

A Slime draws near! Command?

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Üdv itt ebben az évben is. :D Idén többet vásárolok már az tuti. :C

Live-Die-Respawn

(#6) Dr.F.E.R.I. válasza oriic (#5) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Én megpróbálok jó lenni és épp ellenkezőleg :D

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7) Wesder válasza ldave (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor Lets'-a-Go.:))
Sok szabadidőben gazdag évet kivànok mindenkinek hogy fogyjon a Backlog.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) RangerFox


RangerFox
veterán

Nekem lenne is egy kérdésem. Ha már egy adott játékot egyszer kijátszottunk (mondjuk 2 éve), és ebben az évben újra előveszem, azért jár a + pont?

(#9) ldave válasza RangerFox (#8) üzenetére


ldave
félisten

Ezért nem jár, egy játékra csak egyszer jár a +- pont, évtől függetlenül.

A Slime draws near! Command?

(#10) CJ4567 válasza Wesder (#7) üzenetére


CJ4567
veterán

Az a baj, hogy úgy nehéz backlogot fogyasztani, ha az R6S meg az FH4 ilyen addiktív.

Idén első cél a Deus Ex Mankind Divided permadeath végigjátszás befejezése.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#11) Wesder


Wesder
félisten

Season Pass megvéteke is minusz? Mert akkor màris -1 pontom van:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Dr.F.E.R.I. válasza Wesder (#11) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ez ha jól tudom, kiegészítők letöltésére szokott lenni. De DLC-k és egyéb kiegészítőkért nem vonunk le pontot (csak alapjátékért).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13) ldave válasza Wesder (#11) üzenetére


ldave
félisten

Az a baj ezzel, hogy az ilyet nehéz egyben értelmezni, minthogy DLC, mert az lehet egy karakter egy verekedős játékhoz, lehet valami ruha egy rpg-hez vagy autó egy versenyjátékhoz, de lehet komoly tartalom is, mint a Witcher 3 esetében. Egyéni elbírálás alá kell hogy kerüljön.

A Slime draws near! Command?

(#14) Wesder válasza ldave (#13) üzenetére


Wesder
félisten

AC Odyssey-hez vettem meg a Season Pass-t. Az 2 tovàbbi sztory DLC a jàtékhoz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) ldave


ldave
félisten

Ha valaki szeretné egy Google táblázatban vezetni az évet, annak megosztom sablonnak, amit én csináltam: [link] Ha lemented a saját Google Drive-odra, akkor tudod szerkeszteni.

Az első fül a játéklista:

Itt most még régebbi címek vannak, ide kell beírni azokat, amikért pontozni szeretne az ember, szépen egymás alá sorban.

A második fül az eredmények, ennek nincs szerepe, akár törölhető is, az ldave füllel együtt.

A draft-ot nevezd át magadnak és oda vezetheted a játékokat és a pontokat:

Az A oszlop kilistázza a játéklista fülön beírt címeket, ha elkezdesz oda gépelni, akkor szürni is lehet az adott címre.
A pontok oszlopba -1, 0 és +1 írható, érték alapján formázza majd a cellát, példaképp nekem a tavalyi év így néz ki ebben a rendszerben:

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#16) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Vettem:

Metro Exodus
Kingdom Hearts III

Live-Die-Respawn

(#17) ldave válasza oriic (#16) üzenetére


ldave
félisten

Jajj, ezen a KH 3-on nagyon filózom, most az ünnepek alatt elővettem PS2-n az első két részt kicsit nosztalgiázni és eléggé meghoztam a kedvem a folytatáshoz, de előrendelni nem merem.

A Slime draws near! Command?

(#18) oriic válasza ldave (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En ugy ugrok bele hogy PS hianyaban egyik elozmennyel sem jatszottam :D

Live-Die-Respawn

(#19) ldave válasza oriic (#18) üzenetére


ldave
félisten

De akkor miért? :)

A Slime draws near! Command?

(#20) oriic válasza ldave (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert mindig erdekelt a sorozat, szoval utanaolvasas lesz majd a premier elott.:D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21) ldave válasza oriic (#20) üzenetére


ldave
félisten

Oks :) Csak fura, hogy így a sokat résznél ugrik bele valaki. Na, majd ha megnéztél egy sztori összefoglaló videót, akkor szeretném látni az arcod :DDD

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#22) oriic válasza ldave (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig fel szemmel amigy mindig neztem a szeriat, hiszen furcsa volt hogy Miki eger mellett feltunt Cloud meg Sephiroth is.:D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#23) adalbert1


adalbert1
veterán

A tavalyi év végén kicsit elhanyagoltam a listát, idén igyekszem jobban követni.

Egyelőre jól indult az év, eladtam pár játékot:
Skyrim Enhanced Edition Xbox One
Forza 7 Xbox One
Gear of Wars Unlimited Xbox One
Rare Replay Xbox One

Erre beírok -3 pontot, a Skyrim ugyanis megvan Switchre és PC-re is.

Játszani az elmúlt 1 hónapban szinte csak a Battlefield V-tel játszok, 6x órát már beletettem, szerintem egész jó lett, jó irányba fejlődött a BF1-hez képest.

Illetve ha ma/holnap átveszem a PS Classic-ot, akkor azt hogy lenne érdemes számolni? -20 pont? :D Minden rajta lévő játékot természetesen nem akarok végigjátszani, inkább azért veszem, mert kíváncsi vagyok rá, és egész elviselhető szintre esett az ára.

(#24) ldave válasza adalbert1 (#23) üzenetére


ldave
félisten

Én is gondolkozom rajta, ezen a tizenpárezer Ft-os áron simán jó vétel már, csak arra várok, hátha lesz valami közeli boltban, nem pedig csak webshop-os rendeléssel.

A Slime draws near! Command?

(#25) adalbert1 válasza ldave (#24) üzenetére


adalbert1
veterán

Én az alzában rendeltem, az szerencsére hazafelé úgy-ahogy útba esik, így személyesen át tudom venni.

(#26) ldave válasza adalbert1 (#25) üzenetére


ldave
félisten

Ott már lemaradtam az akcióról, legalábbis most teljes áron van.

A Slime draws near! Command?

(#27) koncsik válasza ldave (#26) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem ma hozta ki a supergamertől a futár... :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#28) ldave


ldave
félisten

No, megkezdtem az évet a Torment: Tides of Numenera-val, ma délután fejeztem be a játékot PS4-en. +1

Remek RPG játék volt, ahol tényleg lehetett szerepet játszani. Egy jófiú mágus karakterrel vittem végig a játékot, egyszer majd lehet megnézem a másik oldalt is, mert érzésre bőven van benne még tartalom, amit nem láttam.

A Slime draws near! Command?

(#29) ldave


ldave
félisten

Napokban újra rákattantam a Diablo 3-ra (PS4), nemrég indult új season, azt még sosem próbáltam, szóval belevágtam. Előtte bemelegítésnek csináltam egy hardcore karaktert (1 élet, ha meghal, akkor tényleges game over) és végigcsináltam azzal a sztorit, így meglett menet közben a platina trófea is a játékból. Jó volt ez a hardcore egynek, de azért tudott stresszes lenni pár helyen.

A Slime draws near! Command?

(#30) RangerFox válasza ldave (#29) üzenetére


RangerFox
veterán

Gratu a platihoz! :C

Én ebben a hónapban végigjátszottam a CoD WWII-t, de azért már nem jár plusz pont, tavaly egyszer már adtam magamnak egyet érte. Ezen felül a R6S-ben megcsináltam az össze szituációt, plusz az eddig beletett multis játékidőmért megadom magamnak a +1-et.

Ebben a hónapban vettem a Dying Light The Following Enhanced Editiont -1, jelenleg az AC Odyssey-vel játszok, de kétlem, hogy valaha is a végére érek...

(#31) ldave válasza RangerFox (#30) üzenetére


ldave
félisten

Diablo 3 nekem ilyen örök visszatérő :) Még PC-n (2012) kezdtem, aztán PS3-on (2013) folytattam az alapot. Amikor megjelent a kiegészítő, azt PS3-ra (2014) vettem, majd PS4-re is, amikor gépet cseréltem. Aztán megvettem hozzá a nekrót (2017), amikor megjelent és most vettem elő újra :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#32) RangerFox válasza ldave (#31) üzenetére


RangerFox
veterán

Én is nagyon szeretem a D3-at, de úgy voltam vele, hogy Ps4-re majd csak a folytatást veszem meg. (Erre jött az Immortals bejelentése tavaly... :( )

(#33) ldave


ldave
félisten

Lassan itt a hónap vége és még nem vettem semmit :Y

A Slime draws near! Command?

(#34) oriic válasza ldave (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jól vagy? Iszol rendesen? o.O

Live-Die-Respawn

(#35) ldave válasza oriic (#34) üzenetére


ldave
félisten

Nem sajna :( A holnapi KH 3-on erősen gondolkozom, de még nem jutottam dűlőre.

A Slime draws near! Command?

(#36) oriic válasza ldave (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2 óra múlva indul nálam, alig várom már. :)

Live-Die-Respawn

(#37) ldave válasza oriic (#36) üzenetére


ldave
félisten

Előzményekből felkészültél? Az a két óra pont elég lesz megnézni egy összefoglaló videót :D

A Slime draws near! Command?

(#38) ldave


ldave
félisten

Tegnap este a 428: Shibuya Scramble végére értem +1:

Viszont csak a normal ending lett meg, a szokásos true ending-hez még meg kell dolgoznom, bár egyelőre még nem tudom mit kéne ahhoz máshogy csinálni, de majd próbálgatom.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#39) koncsik válasza ldave (#35) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Na?
És oriic:
Na?
Épp írtam Sirandrish-nak, hogy idén max. nagyon akciós PS4 játékokat veszek, aztán... (deluxe)
Idave: melyik előzményvideót ajánlod?

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#40) Wesder


Wesder
félisten

Ebben a hónapban -10 pontot szedtem össze, és kijàtszottam az Odyssey-t. (75 óra) Most újrakezdtem egy mindent IS megcsinàlok végigjàtszàssal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41) koncsik válasza Wesder (#40) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Super Mario? ;) :N

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#42) Wesder válasza koncsik (#41) üzenetére


Wesder
félisten

Nem. X-em van. AC:Odyssey.
Mivel egyik AC-t sem szeretem, ezt meg úgy vettem meg hogy görög RPG így nem csalódtam. Minden percét élveztem. Megérte az àràt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43) koncsik válasza Wesder (#42) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Tudom ám, csak vicceltem. Bocsiiiiii :R
Annyira vennék egy x-t de nem tudom, mivel tudnám itthon megmagyarázni... hátha a lemez nélküli olyan pici lesz, hogy el tudom dugni valahová...
AC: O -t órás verzióban vettem meg bf körül...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#44) Wesder válasza koncsik (#43) üzenetére


Wesder
félisten

Csak akkor érdemes, ha nincs otthon PC, amivel jàtszani tudsz.
Én vàlaszthattam. Veszek egy új kàrtyàt a gépbe, és osztozkodunk, vagy veszek magamnak boxot. Mostmàr az sem bànt hogy újra meg kellett vennem minden jàtékot rà.

Egyébként a Mario Odyssey is érdekelne, csak sokallom az àràt a Switch-nek.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45) ldave válasza koncsik (#39) üzenetére


ldave
félisten

Nem vettem meg, majd. Most a Vampyr-nak kezdtem neki. Összefoglalóból ez talán az egyik legjobb (ami nem 60+ perces): [link]

A Slime draws near! Command?

(#46) oriic válasza koncsik (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sajnos még csak egy órát tudtam játszani, de nagyon jó szerintem. :)

Live-Die-Respawn

(#47) ldave válasza oriic (#46) üzenetére


ldave
félisten

Ahogy hallottam az első egy órában nincs is játék, csak videók :) Valamelyik tesztben írták, hogy kikapcsolt a kontroller és elsötétült neki a kép Xbox X-en, mert olyan hosszú volt a jelenet, hogy közben nem nyúlt a kontrollerhez és azt hitte a gép, hogy inactive :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#48) oriic válasza ldave (#47) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az erdekes mert max negyed ora volt, es mar Herkulessel bandaztam.

Live-Die-Respawn

(#49) koncsik válasza Wesder (#44) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nincs PC csak laptop-ok (nem gamer).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#50) koncsik válasza ldave (#21) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nah, ha az enyémet láttad volna... :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.