Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Jolla, miért ne? Ha az N9 bevállt, akkor nem veszítesz vele :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Inkább a szívemre hallgatnék. Az n9 után nem lenne az igazi a wp8.

"nincs rá lezsóidő"

(#3) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Ha az N9 jó volt, akkor ez is jó lesz, hiszen egy android google play nélkül (legalábbis azthiszem igyvan)
Ha Windows Phone-t akarsz venni, akkor várd meg az MWC-t ott lesznek bejelentések, újdonságok.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#4) sagit


sagit
addikt

Én december elején adtam el az N9-et, és vettem egy Lumia 520-at próbaképpen. Nem bántam meg, tetszik a Wp8. Elötte droidos voltam, de a sokkal drágább Note1-em is sokkal lassabb volt pl.

Ami pozitív: sokkal gyorsabb, itt is integrálva van a face chat, ezt nagyon hiányoltam volna

alkalmazások, és kényelem

ami hiányzik: a készenléti óra de az van 925ön és kb Ennyi.

ha van kérdésed szivesen válaszolok

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5) ldave


ldave
félisten

Végülis az MWC-t még megvárom, hátha bejelentenek valamit, ami után kialakul az azonnali birtoklási vágy.

A Slime draws near! Command?

(#6) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Drága.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) ldave válasza Cyberpunk (#6) üzenetére


ldave
félisten

Nagyjából egy árban van a két kiszemelt készülék. Persze ha azt nézem, hogy egy Moto G vagy Nexus 4 mennyivel olcsóbb, akkor tényleg dárga a Lumia 925 és a Jolla is.

A Slime draws near! Command?

(#8) Cyberpunk válasza ldave (#7) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mármint a tudásához mérten drága szerintem a Jolla. Egy kuriózum, de rendelkezik a kezdő rendszerek gyermekbetegségeivel, inkább várnák egy második kiadásra, de ez csak az én véleményem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9) ldave válasza Cyberpunk (#8) üzenetére


ldave
félisten

Ez igaz, de nem hiszem, hogy év vége előtt jönne belőle új kiadás. Szerintem most minden erejükkel a szoftveren dolgotnak a jollások. Bár az nem kizárt, hogy valami kínai cég esetleg licenszeli a rendszert.

A Slime draws near! Command?

(#10) dabadab válasza gyurkikrisz (#3) üzenetére


dabadab
titán

"hiszen egy android google play nélkül (legalábbis azthiszem igyvan)"

Hat... rosszul hiszed :)

DRM is theft

(#11) ldave válasza dabadab (#10) üzenetére


ldave
félisten

Ami engem meglepett, hogy a fenti videóban mutatja a tesztelő, hogy lehet Play Store-t hackelni a telóra, nem csak a külsős alkalmazásboltok mennek.

A Slime draws near! Command?

(#12) dabadab válasza ldave (#11) üzenetére


dabadab
titán

Mivel van benne egy elvileg full Android-kompatibilitast ado reteg (a Play meg vegso soron egy sima androidos alkalmazas), ezert ez nem olyan nagyon meglepo.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#13) ldave válasza dabadab (#12) üzenetére


ldave
félisten

Nem értek driodhoz, semmi droidos cuccom nincs (kivéve a Nook ekönyv olvasó), de én abban a tudatban voltam eddig, hogy a Play Store csak a Google által hivatalosan elfogadott, kiadott termékeken van.

A Slime draws near! Command?

(#14) dabadab válasza ldave (#13) üzenetére


dabadab
titán

"én abban a tudatban voltam eddig, hogy a Play Store csak a Google által hivatalosan elfogadott, kiadott termékeken van."

Hivatalosan. Nem hivatalosan meg barmire felrakhatod, ahogy azt pl. sok kinaitablet tulajdonosa megtapasztalhatta, de ez persze kalozkodas.

DRM is theft

(#15) MichaelSD válasza Cyberpunk (#8) üzenetére


MichaelSD
őstag

Második Jolla csak 2015re várható.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#16) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Most találtam a Taobao-n, egy elhagyott szállítmány Jolla1-est.
489jüan volt, nagy rizikót nem vállaltam (19900.-) hogy eredeti vagy hamisítvány.
Szombaton kaptam a kezembe. Másfél nap alatt lefrissült SailFish 1.0.2.5 Maadajävri-ről
3.0.1.11 Sipoonkorpi-ra (ebből következőleg tényleg eredeti...csak ottragadt egy raktárban.)

Most zajlik az ismerkedés...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#17) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#18) Milestone2


Milestone2
nagyúr

megint jött frissítés. egy 2014-es telefonra.
azt hiszem támogatásba nincs párja.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Bár itt, ezen a fórumon már csak én "élek", de megint érkezett frissítés.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#20) ldave válasza Milestone2 (#19) üzenetére


ldave
félisten

Ó, most találtam csak vissza ide :) Használod is napi szinten vagy csak ilyen teszt telefonként?

A Slime draws near! Command?

(#21) Milestone2 válasza ldave (#20) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Használom. Frissül. Csak az akku....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.