Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Volt már nálam is olyan, hogy az ágyam alatt találtam nyár közepén zacskóba becsomagolva melegszendvicset(?), az érdekes az az, hogy előtte kb 5-6 hónappal ettem melegszendvicset...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Mozog?
Ha igen akkor etesd meg szépen...

vele a lakótársad ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) Jhonny06


Jhonny06
veterán

(#4) greenity


greenity
aktív tag

Az ilyen kolikban és egyetemista albérletekben általában nem ritka látvány. Tapasztalatból mondom, pedig legtöbbet lányokkal laktam :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) matej013


matej013
csendes tag

Legalább nem száradt ki, jó puha. :DDD

Az élet utat tör magának. ;]

Én már nem merem megfogni. Félek, hogy megharap.

[ Szerkesztve ]

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#6) Luck Dragon

Már csak valami elektromágneses kisülés kell neki és életre kell :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) matej013 válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


matej013
csendes tag

Volt ilyen is már a kukában. Régi lakótársam állandóan itt bent mosta el az edényeit, mindig eltömítette a lefolyót, ha pedig még kajamaradék is volt azt a kukába űrítette. 2 héttel később mikor visszajöttem egy kisebb erdő volt a kukában. :D

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#8) Luck Dragon válasza matej013 (#7) üzenetére

Jújjjj :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) petipetya


petipetya
nagyúr

Ránéztem a képre és az első reakcióm: B.zdmeg. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#10) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Túros tésztát 2 napig bennfelejtettem a mikróban, nem melegítettem.
2 kis sziget alakult ki rajta. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) buherton


buherton
őstag

Ez nem a kukac koli?

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#12) Gergosz2


Gergosz2
veterán

ajajj ismerős. Jó nálunk nem a kenyér rohadt (főleg :D ) hanem a hűtőben hagyott kaják. Amikor láttam, hogy a pörkölt foltosabb mint egy zebra csak éppen zöldek azok a bizonyos foltok akkor nem sokat hezitáltam , hanem dobozostul dobtam ki a kukába. De a legundorítóbb a mind közül szerintem valami citromlé szerű okádék volt. Hogy az milyen mocskosul büdösen tudott megrohadni , ráadásul befolyt a hűtő kisebb zugaiba is, szóval elég jó évjárat lett a végére. :)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13) matej013 válasza Gergosz2 (#12) üzenetére


matej013
csendes tag

A régi szobatársammal volt még az, hogy sosem vitte ki az üdítős palackokat, csak bedobta a szekrényébe. Most nyáron kitakarítottam a szekrényét, mert kellett a hely és nem egy befejezetlen Cappy-s ital volt a szekrényében. Kíváncsiságból kibontottam az egyiket, mert ugye alig 2 napja ment el hátha iható, és akkor a benne fejlődött szén-dioxid lerobbantotta a kupakját. :D Még egy pár nap és talán már bor lett volna. :D

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#14) Rimuru válasza matej013 (#13) üzenetére


Rimuru
veterán

Nagyon hasonlo, csak itt kint marad a polcon. :DDD

Vigyázat, csalok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.