Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pukkancs


Pukkancs
tag

Gratulálok, szép hal és szép tuningeredmény :C .
Ebben az évben mi is elkezdtünk komolyabban horgászni, eddig is jártunk,, de nem ekkora elánnal mint most. Szombaton pedig egy horgászparadicsomba megyünk, úgyhogy ha minden jól megy, írok egy kis élménybeszámolót.
Tuningrol meg: én is híve vagyok a tuningolásnak, de csak korlátok között, nálam ez a korlát az alap feszültséget jelenti (bár gondolkodok a meglépésén) , de nem gond, a procim még így is viszi a 3.2Ghz-et :D

(#2) Thunderzolee

Aaaaazzztaaaaa, mekkora hal! :R

Tuningolod a pecabotot is? Vagy más trükköd van? ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) krammerka


krammerka
őstag

Köszi srácok!!! :R
Azért ekkora halak nagyon ritkák,nem könnyű kifogni.
A pc tuning nagyon jó,érdekes dolog,minden cpu,ram más-más eredményeket hoz :K

(#4) nike_


nike_
addikt

igen, a tuning jóóó dolog :R :D

meg a horgászat is, néha szoktam én is.

(#5) lipi67


lipi67
veterán

Nocsak :Y :D :C
Sellőt basszus,sellőt!!!! :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6) Thunderzolee válasza lipi67 (#5) üzenetére

:DD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) lipi67 válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


lipi67
veterán

Hát nem?
kben meg..Okos fickó ám!(s milyen szép felesége van..:) )tudjátok mit csinál?Kifog egy szaros kis csecsemőhalat vagy mi a fene.Hazaviszi,polir,AC MX2-es pác a tetejére,bios 2V,és utána villog a vaku előtt egy böhöm nagy hallal!
Ügyes vagy Krammerka :) ;) :R

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8) Thunderzolee válasza lipi67 (#7) üzenetére

Hátt... és a sellő... sz'al... :B ...van nekik... izé... :B ...szóval lehet egy sellővel...
..ééérted... tudod.. :B ugye?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) krammerka válasza lipi67 (#7) üzenetére


krammerka
őstag

:DDD :DDD :R

(#10) Bordoi


Bordoi
őstag

Az Afrikai harcsa komoly darab, gratulálok. :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#11) krammerka válasza Bordoi (#10) üzenetére


krammerka
őstag

:R
Valóban szép volt,mert itt nállunk nemigazán jellemző az ekkora példányok.Átlag 5-8kg.

(#12) kavicssli


kavicssli
addikt

Nekem nem jönnek be a képek! :(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#13) Bordoi


Bordoi
őstag

Mostmár nekem sem. :(

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#14) kavicssli válasza Bordoi (#13) üzenetére


kavicssli
addikt

Pedig én nagyon kiváncsi vagyok ezekre a cápákra! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#15) Bordoi válasza kavicssli (#14) üzenetére


Bordoi
őstag

Az Afrikai komoly, még nem láttam akkorát. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#16) lipi67 válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


lipi67
veterán

Ne izélj már!Szája van!:)
A képek nekem se nem jönnek be már.. :U :F -biztos megette...
1x én is kitanulom ezt a pecázást,remélem Krammerka segít.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17) krammerka válasza lipi67 (#16) üzenetére


krammerka
őstag

Rakom fel máshova a képeket,pill..................

(#18) lipi67 válasza krammerka (#17) üzenetére


lipi67
veterán

Ok Ok!
;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19) spirit007


spirit007
senior tag

Basszus én meg már azt hittem , valami E1200-al tuningolt vinnyogó kapásjelzőről lesz szó ... :D

(#20) krammerka válasza spirit007 (#19) üzenetére


krammerka
őstag

Végre müködnek a képek,a képfeltöltés behalt vmiért

(#21) lipi67 válasza krammerka (#20) üzenetére


lipi67
veterán

Az a kép hol van amikor én a nagy fehér bálnával,puszta kézzel? :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#22) krammerka válasza lipi67 (#21) üzenetére


krammerka
őstag

hú tényleg..........,nem találom.Küld át nekem,és felrakom :DDD

(#23) lipi67 válasza krammerka (#22) üzenetére


lipi67
veterán

:(:Nem lehet..Lekicsítettem,bekereteztetettem,s most tették fel a gipszkartonosok oldalfalnak..(Nem az arcom,a bálan mérete ..)Amúgy..Szabin?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#24) kavicssli


kavicssli
addikt

Szép cápák! Haverod kerti tavába olyan harcsák élnek?:DDD :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#25) krammerka válasza kavicssli (#24) üzenetére


krammerka
őstag

Jól látod,az egy kerti tó szerű medence,ebben tároljuk az éppen aktuális fogást :K

Lipi: ja a héten szabin vagyok

(#26) lipi67 válasza krammerka (#25) üzenetére


lipi67
veterán

Zaklatlak majd..csak engem is zaklatnak:)2 hét s közeledek:) ;) -csak könnyebb lesz mint 220KM-ról talizni
Basszus!IBOCS: Emberek!!!Intelt Ne !Magyar Zanussi-t!!! :D
Fagyasztód esetleg?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#27) Thunderzolee válasza krammerka (#25) üzenetére

Jóvilág. :o

Kerti tavacska... hmm.. :U Kerti tó... hmm.. :U Medence... Feszített víztükör?

Jóvilág.. :o Mondom én. Méteres halacskák..

..a héten szabin vagyok

Jóvilág... :o

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#28) krammerka válasza Thunderzolee (#27) üzenetére


krammerka
őstag

A barátomnál négy gyerek van,s néhány éve amikor még kissebbek voltak,akkor készült a medence fürfdőzésre.Most már hogy nagyobbak,a medence sincs kihasználva,így lett belőle egy kis halastó.Lett ültetve nád,tavirózsák,szökökút,és kissebb halak lettek beletéve.A 40kg-os harcsa csak átmenetileg volt benne. :)

(#29) lakisoft


lakisoft
veterán

Gratula a harcsákhoz!!!

(#30) Thunderzolee válasza krammerka (#28) üzenetére

Hát mindenesetre über cool! :)) :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#31) lipi67 válasza krammerka (#28) üzenetére


lipi67
veterán

Héééééé!Nekem már nem is vszolsz? :O
Mondjuk,nem is kérdeztem semmit :D

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#32) krammerka válasza lakisoft (#29) üzenetére


krammerka
őstag

:R

(#33) Hawk1979 válasza krammerka (#32) üzenetére


Hawk1979
őstag

Talán te vagy az első,akire pontosan ráillik a választott avatar... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) lipi67 válasza Hawk1979 (#33) üzenetére


lipi67
veterán

Miért?Te is szoktál szárnyalni,és én is tudok olyan értelmesen nézni... :D

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#35) krammerka válasza Hawk1979 (#33) üzenetére


krammerka
őstag

:C :R

(#36) krammerka


krammerka
őstag

ritka a vendég errefele.Na majd megspékelem néhány új képpel,hogy javítsak rajta :K

(#37) lipi67 válasza krammerka (#36) üzenetére


lipi67
veterán

Benézek már,ne legyen olyan ritkaság a vendég(hol is laksz:) )

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#38) birozoli7800 válasza krammerka (#11) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Attól függ. :D
Tudni illik az afrikai harcsát télére vagy kifogják vagy megdöglik. Nem bírja a hidegt. Ezért pótolják minden évben. :D

(#39) h.adam.92


h.adam.92
őstag

harcsát már láttam, de afrikait még nem :Y :Y

ui: Nézzétek meg a kis srácot, hogy a bal kezével milyen testrészt fogdoz éppen(bocsi nem tudtam kihagyni, minnyá megszakadok a röhögéstől :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#40) bzs73 válasza lipi67 (#37) üzenetére


bzs73
őstag

Én is benéztem. :D
Űber harcsák.Én is horgászok,de még sajnos igazi nagy hal nem akadt a horgomra.A legnagyobb eddig egy kb 7kg-os balin volt,itt nálunk a tiszán.

If a second or you are the first to lose.

(#41) johniee


johniee
senior tag

Húú szép kis halacskák :DDD :C Nekem is csak kisebb darabokkal volt még dolgom :B
:R

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#42) lipi67 válasza bzs73 (#40) üzenetére


lipi67
veterán

Nem-e? Én emlékszem ám olyan 8xxx-es nagyhaladra, hogy ihaj.. ;)
(#41) johniee: Persze, mert elkurtad. Minek dabaroltad, úgy jó, hogy kisebb!:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#43) bzs73 válasza lipi67 (#42) üzenetére


bzs73
őstag

Hát de az nem volt ehető. :D Én meg szeretem enni is a halat,nem csak kifogni.

If a second or you are the first to lose.

(#44) doddy


doddy
tag

szép halak :R .

Testvéremmel júli 16-18-án megyünk egy nagyhalas tóra, Bp-től 40km-re. Remélem megtudom izzasztani majd a matchbotomat ott:). Ha jó fogás lesz írok egy rövidke blogot :C

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#45) #40835072


#40835072
törölt tag

szép hal:) jó nagy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.