Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Pacalra fel! (topiknyitó hsz)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Halételekből milyen a felhozatal? A harcsapaprikást látom jónak ítéltétek, az mennyibe kerül?

(#3) kraftxld válasza Corpuscle (#2) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Volt egy jópár, de én meg se néztem miután kiválasztottam a pacalt :D
Majd erről is írok egy bejegyzést, hogy mostanában az éttermek a f*szbook-on élnek, és egy rendes, aktuális menüt alig lehet keríteni :(
Ezt találtam: [link] Ha jól emlékszem vagy 1600Ft vagy 1700Ft volt a harcsapaprikás.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4) Corpuscle válasza kraftxld (#3) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ezek elég korrekt árak az ismert szegedi halászcsárdákhoz viszonyítva. Ha ez mellé társul egy finom, megfelelő mennyiségű étel, akkor ez rendben van. Felcsigáztál, közeljövőben elviszem az asszonyt. :)

(#5) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Tudom hogy kellemesen nosztalgikus amikor neked még minden jó volt ebben az országban, de ne marx terezzünk már...

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#6) Mister_X válasza hokuszla (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem a Széll Kálmán tér is Moszka tér marad.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) kraftxld válasza hokuszla (#5) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ez van, nekem is meg sok más embernek Marx tér marad, még a féldombormű is kint van :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Probald ki a konzerveket is, van a sima pacal [link], fott krumplival nagyon finom es szoktam venni egy masik fajtat is, amiben csulokhus is van: [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Régebben Solton a Bableves csárdában nagyon jó volt a pacal. Én ugyan csak egyszer ettem, de akkor tényleg kiváló volt. Az ex-sógorom ott lakott és rendszeresen evett.
Talán nem véletlenül lett szállóige a közte és a tulaj között lezajlott párbeszéd:
"-Mit iszol Gabikám?
-Talán egy korsó pacalt!"

:DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#10) Scroll Lock válasza Geri Bátyó (#9) üzenetére


Scroll Lock
tag

Hirtelenjében Pascal blogot olvastam :DDD

(#11) Eastman


Eastman
őstag

Üdv itthon!

Nagy kedvencem a jó pacal! A magyar konyha egyik „egzotikus” étele. :) (Bandikával halászlé + pacalt toltunk mindig. Friss kenyérrel, afterbe egy nagy korsó sörrel. Azok voltak jó idők!)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv itthon :D egy sör valamikor?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) kraftxld válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Jaja, egy jó pacal mellett valahol bedobhatunk egyet valahol mondjuk jövő héten :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#14) kraftxld válasza Lauda (#8) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Hááát, majd max ha nagyon kifogytak a környékbeli kajáldák, eléggé szkeptikus vagyok ezekkel a konzervekkel.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Update!!!
Ma ismét voltam, a velős pacal már 2000Ft, de még mindig elég jó :)

Kicsit meleg volt, egy picit megégettem a szám, mert nagyon gyorsan akartam enni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.