Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Szerintem jo. ;]

(#2) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Most mér'? ;]

(#3) #78687232


#78687232
törölt tag

1.07-nél rögtön megtanult úszni :D

(#4) BoB


BoB
veterán

Én ezen szétröhögtem magam :DD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5) Armahun


Armahun
addikt

Előre megfontolt szándéllak , aljas indokból, folytatólagosan elkövetett közveszéllyel való fenyegetés.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6) Lauda válasza Armahun (#5) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD Mi jelenti itt a kozveszelyt? :D

(#7) föccer válasza Armahun (#5) üzenetére


föccer
nagyúr

Volt videó, hogy meglőtték az egyik barmot.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Szerintem ti se lennétek boldogak ha egy MIGRÁNTE behajítana egy táskát a házba.
Viccesnek tényleg vicces, de azért gonosz.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) Armahun válasza Lauda (#6) üzenetére


Armahun
addikt

Btk. 338. § Közveszéllyel fenyegetés

338. § (1) Aki a köznyugalom megzavarására alkalmas olyan valótlan tényt állít, híresztel, vagy azt a látszatot kelti, hogy közveszéllyel járó esemény bekövetkezése fenyeget, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a közveszéllyel fenyegetés a köznyugalmat súlyosan megzavarta.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#10) Viktor77


Viktor77
titán

Ha öngyilkos merénylő, nem fut el.
Ha nem öngyilkos, akkor meg nem érne elég messzire pár mp futással. Lehet időzítőt használni, csak akkor meg ilyen dobálós táskában van.

Amúgy a mai világba ilyennel viccelni nem vicces. De nem akarok álszent lenni, nekem is tetszett.
Főleg a dupla futásos. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) Lauda válasza Armahun (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Nem a jogszabaly erdekelt volna, hanem hogy mi okozza a kozveszelyt?

Az a gond, hogy a media kimossa az emberek agyat es mar nm is gondolkodnak. Eleg egy ilyen hulyeseg es mar egybol bombara gondol mindenki. Ennyire butak az emberek mar bocsanat.

(#12) Arni Csak egy fekete taskat dob oda, amiben lehet muzli is.

[ Szerkesztve ]

(#12) Armahun válasza Lauda (#11) üzenetére


Armahun
addikt

Az, hogy azt a látszatot kelti,hogy egy bombát dob oda, ami felrobbanhat.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#13) razorka777


razorka777
veterán

Pont ma néztem meg.
Valóban nem időszerű most ezzel viccelni.........de azért tetszett. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#14) Vakegérke válasza Armahun (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak hogy tudd, nem vagy egyedül a véleményeddel. Ha rajtam múlna, kapna pár évet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) szabonagyur válasza Lauda (#11) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ezzel az a baj, hogy jelen esetben nem történt semmi komoly egyikből sem. De mi van ha mondjuk igen?

Meg értem én, hogy videón te egyből levágod a szitut, de ha veled történik? Akkor is így állsz hozzá? Nem hinném.

Én az ilyet jó hosszú időre leültetném valódi arabok közé, ha már ennyire közéjük akar tartozni és gondolkozzon el rajta.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#16) BoB válasza szabonagyur (#15) üzenetére


BoB
veterán

Ennek semmi köze a valósághoz. Ott nem veszel észre semmit sem.

Túlpörgitek a témát. Rengeteg átverős videó van. Például láncfűrészes gyilkosos prank. Na ott nem megy ez a marhaság hogy ültessük le pár évre. Pedig abból is lehetne baj.

Én titeket ültetnélek be valami hogyan legyünk vidámak tanfolyamra mert úgylátszik már most sok volt a karácsonyi stressz ;]

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#17) szabonagyur válasza BoB (#16) üzenetére


szabonagyur
félisten

Azokat sem támogatom jobban. Itt talán annyival másabb, hogy túl sokat történt meg ez mostanában ami nem vicc volt.

Ennek meg semmi köze ahhoz, hogy ki mennyire bírja a stresszt, sajnos ilyen világban élünk, hogy igen is megtörténhet, nem veheted viccnek.

De a témát zártam részemről, ha nektek ez is inkább vicces akkor hajrá.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#18) Armahun válasza BoB (#16) üzenetére


Armahun
addikt

Azt a láncfűrészest meg a parkolós bohócokat benevezném valami fűrész 2 szintű játékra, hadd szórakozzon. ;]
Aztán megnézném, hogy mennyire nevet a viccen.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#19) FID


FID
őstag

Ez mekkora!

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#20) ncc1701


ncc1701
veterán

Mocsokság, de nagyon bejött. Legfőképp a mozgólépcsős. :Đ

(#21) FF23 válasza Viktor77 (#10) üzenetére


FF23
senior tag

Főleg a dupla futásos.

Abból látszik, hogy megrendezett az egész. Honnan vették, hogy egy kereszteződésben pont arra fog futni, nemis keveset?

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#22) Lauda válasza szabonagyur (#15) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a szitu ami a videon lathato, csak az emberek kepzeleteben letezik. Egyaltalan hallott mar valaki olyat, hogy fekete taskaval setalo arabnak oltozott egyenek robbantottak? Na ugye hogy nem.

Amugy ez mitol kozveszelyes, vagy azzal fenyegetes? Mert fekete a taska? Mert arabnak oltozik? Kulon kulon nem veszelyes? Ha ezek robbantani akarnak, fognak is es mar csak a romokat fogod eszlelni. Emberi butasag es kepzelet kotyvaleka az egesz.

[ Szerkesztve ]

(#23) Thome válasza Lauda (#22) üzenetére


Thome
addikt

Rosszul gondolod, ez abszolút veszélyeztetés.

Tényleg vicces a dolog, de ott nem biztos hogy poénnak vennéd le.

Arab + táska, főleg hogy hozzád vágja, nyilván nem az jut eszedbe, hogy jaj, ad nekem egy csomag müzlis szeletet, hanem hogy az elmúlt időszakban mennyire megnőtt a terrorveszély, robbantgatások amit távolkeleti emberkék tettek, és itt is pont egy ilyet látsz.

Nekem is tetszett, poén, de ha velem történik meg, lehet annyira nem lenne vicces és viccből én is egy husánggal verném agyon.

(#24) föccer válasza FF23 (#21) üzenetére


föccer
nagyúr

Azért, mert az ellenkező irányból jött a fenyegető veszély, így ösztönösen a másik irányba rohan az ember. Mint ahogy a mozgólépcsős jelenet is mutatja. Ilyenkor legtöbb embernél kikapcsol a tudat és reflexből, ösztönszerűen cselekszik, a videónál maradva elrohan a másik irányba.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#25) Lauda válasza Thome (#23) üzenetére


Lauda
félisten

Dehogy azt latod, amit akarsz latni, nem ugyanaz. Mar leirta mas is miert marhasag az egesz. A taskaval setalo arab nem kelt felelmet, pedig pont igy csinaljak, mikor mit sem sejtenek az emberek, beepulnek kozenk. Szerintem az emberiseg tortenelmeben nem kovettek igy el robbantast. Bombaval teli taskakat dobalnak emberek, istenem.

Amugy ez is a media bune, teletukmaljak az emberek fejet vele es mar mindenhol bombat latnak. Mint mikor bemondjak, hogy csucsmeleg jon. Kifosszak a boltokat az emberek, pedig lehet csak 1 fokkal lesz melegebb.

[ Szerkesztve ]

(#26) razorka777


razorka777
veterán

Gyanítom mindenkinek a futás lenne az első reakciója, hiába tudja, hogy nincs ilyen.
Akkor abban a szituban nem ez fog eszébe jutni.
Hiába láttam én is több száz ehhez hasonló videót, biztos én is elszaladnék.
Olyan ez, mint a zombis átverések, hiába tudjuk, hogy nem léteznek, mégis mindenki sikoltva menekül.:D

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#27) Avicularia válasza Thome (#23) üzenetére


Avicularia
veterán

Ne keverjük a szezont. Nem távol keletiek, az egy teljesen más régió. Közel keletiek. Az mondjuk érdekelne, hogy az angol middle east-ből hogy lett a magyar nyelvben közel kelet.

(#28) Thome válasza Lauda (#25) üzenetére


Thome
addikt

Látom nem érted.

Ez ösztön. Ha egy arabot látok sétálni táskával, nem érdekes (ellenben akkor sem vagyok rest messziről elkerülni).
Ha viszont felém dobja és elfut, valószínűleg nem hagyom figyelmen kívül, mert a f*sz tudja mi van benne, és biztos nem cukorka, ösztönszerű futás.

És nem az a lényeg, hogy elkövettek-e már így robbantást, hanem hogy megtörténhet.

A médiával olyan szinten mellélősz ahogy annak a rendje, mert nem tv-zem. Az pedig tény, hogy egy átlag európainál kb kizárt hogy robbantgasson, addig egy arabnál előfordulhat.

(#27) Avicularia: Elnézést, gond nélkül leírtam rosszul.

[ Szerkesztve ]

(#29) Lauda


Lauda
félisten

Humort nem ismeroknek tetszeni fog: [link] ;] :P

(#30) Avicularia válasza Thome (#28) üzenetére


Avicularia
veterán

Semmi gond, gondoltam hogy elírtad :R

(#31) Vevőjelölt


Vevőjelölt
tag

Hogyha a táskadobálós poénkodásával pánikot kelt, aminek következtében menekülés közben megsérül vagy meghal valaki ( a büfé csukott ajtaján akar kifutni vagy egy mozgó kocsi elé ugrik ki a bedobot tatyó miatt), szerintem az már köz vagy életveszély okozása.
Ha velem történik tuti elájulok, de miután magamhoz tértem..., hát egy ideig nem tudnának viccelődni az tuti!

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#32) BoB válasza Lauda (#29) üzenetére


BoB
veterán

5 év fegyházat nekik ;]

Vevőjelölt: már ne haragudj, de ha te egy ilyentől elájulsz, én nem tudom elképzeli hogy utánna te rendbe raknál akárkit is.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#33) Hieronymus válasza Lauda (#29) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ez addig humoros, amíg az arra járóknak nem okoznak kárt.

(Egy ijedtség miatt elejtett telefon elég szép javítási költséget hozhat össze.)

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#34) Vevőjelölt válasza BoB (#32) üzenetére


Vevőjelölt
tag

Jóvanna, rosszul tűröm a stresszt..
Most méé kell rámszállni? Szip Szip..

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#35) cskamacska válasza Lauda (#25) üzenetére


cskamacska
addikt

Az a helyzet, hogy ha jól sikerül a hecc, nem meri senki megpiszkálni
a táskát, kihívják a rendőrséget, azok lezárják a környéket és kiterelik a szomszédságot, kijönnek a tűzszerészek, és ezután elkapják a hülye grabancát, akkor a bíróságon lehet nyugodtan mentegetődzni, ha sikerül talán megússza felfüggesztettel. :U

egyébként

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#36) Lauda válasza cskamacska (#35) üzenetére


Lauda
félisten

Mutatnal erre peldat az eletbol? :) Feher lepedobe oltozott hulyegyerekek fekete taskat dobalnak. Emiatt lezarjak a kornyeket es a hulyegyereket jobb esetben felfuggesztettre itelik.

Lekoteleznel.

[ Szerkesztve ]

(#37) föccer válasza Lauda (#36) üzenetére


föccer
nagyúr

USA-ban, ha bejelentik a 911-re, akkor komolyan veszik azt. Elképzelhetőnek tartom a forgatókönyvet. Ha el nem is ítélik, de a kiszállási költségeket és egy vaskos büntetést tuti, hogy kiszabnak rá.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#38) St3ven válasza Avicularia (#27) üzenetére


St3ven
addikt

"Az mondjuk érdekelne, hogy az angol middle east-ből hogy lett a magyar nyelvben közel kelet."

Ami onnan nézve nekik közép-kelet, az nekünk már inkább közel-kelet. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#39) Lauda válasza cskamacska (#35) üzenetére


Lauda
félisten

Becsengetnek kb fel oraja, tobbszor, kopogtatnak az ablakon. Kint egy "felnott" no. Megkerdem mit akar. Az xy-t keresi (20 eve itt lakom sosem hallottam rola) es hogy az 1-es szamban lakik (en a kettoben), ket oldalt csaladi hazak. Mondom neki, ez a paros oldal, probalja meg a masik oldalon. Erre o, ez a 2-es es abbol gondolta, hogy itt lakhat esetleg. Tehat az 1-es szamot kereste a paros oldalon, majd becsenget a 2-es szamba, hogy ott lehet akit keres, holott azt mondtak neki, az 1-es szamban lakik. Itt tartunk, ezek menekulnek fekete taskak elol.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.