Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) irhejja


irhejja
tag

A 4 GB-os verzió best buy lehet amint beáll az ára, ez már "népkártya" gyanús :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Megjött az én kártyám :K Amióta piros vonalon mozgok mindig Sapphire kártyáim voltak és soha nem volt velük gondom. Majd meglátjuk aprón milyen felhozatal lesz, egy fél év múlva kb.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) kekegsm


kekegsm
őstag

Kár, hogy nem partnerei az nvidia-nak is, gyönyörű ez a kártya

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#4) Joker94Hun


Joker94Hun
tag

Eddig nem nagyon tetszett ez az egész RX480 széria,de ez nagyon szép. :))

(#5) Taragas


Taragas
aktív tag

Ez most engem is meggyőzött, főleg hogy 4 gigás is lesz belőle. Remélem jó áron, és akkor egyből veszem is meg. :D

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#6) balint355


balint355
aktív tag

Muszáj mindenre világítást tenni? :W Mondjuk ki lehet kapcsolni, úgyhogy annyira nem vészes, meg én inkább a 470-re leszek kiváncsi, ha egyszer megjelenik végre :)

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#7) tailor74


tailor74
őstag

Az első 480, ami tetszik...

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#8) D.Orion


D.Orion
veterán

Régóta tudjuk a minimal desing is lehet szép. A Sapphire ezzel élt is. Semmi felesleges cicoma, leszámítva a kikapcsolható led-et. A Strixx pedig szerintem egy egyszerű, de nagyszerű tuning ill. vezérlő szoftver.

(#9) Lacok


Lacok
őstag

Egyszerű, letisztult dizájn szerintem eddig ez a legjobb 480-as.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#10) Redneck válasza D.Orion (#8) üzenetére


Redneck
veterán

Ennyi. Ez egy VGA nem falidísz, az ilyeneket én is szeretem. Nem nagyon vennék AMD-t, de ez tetszik.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11) deja vu


deja vu
addikt

Ő a lehetséges jelölt ha jó ára lesz.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#12) Interceptor


Interceptor
addikt

Kérdés, hogy venti csapágy probléma menyire volt jelen ennél a márkánál az elmúlt időszakban?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#13) Dabsol5


Dabsol5
tag

Ha a memória 7GHz-en fog menni, akkor ez nem egy radeon 470? Az viszont jóval olcsóbb lesz.

(#14) zovifapp111


zovifapp111
aktív tag

Letisztult, szögletes, nagyon szép kari :-)

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#15) epityesz


epityesz
aktív tag

Óh........ez már milyen szép kártya :K

[ Szerkesztve ]

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#16) Redneck válasza Dabsol5 (#13) üzenetére


Redneck
veterán

Csak a 4GB-os verzión. Mondjuk azt biztos nem vennék 2016-ban.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#17) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Tetszene ha rövid lenne 1 ventivel. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#18) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Azt a titkot elárulja valaki miért lassabb a 4GB-os verzió, mint a 8GB-os?

plus ça change, plus c'est la même chose

(#19) csib41 válasza Interceptor (#12) üzenetére


csib41
aktív tag

270x-em van tőlük, még nem jelentkezett.

(#20) djculture válasza Gyuri27 (#17) üzenetére


djculture
félisten

biztos hogy lesz majd itx másnem a 470-ből.

(#21) solfilo válasza noPublicFG (#18) üzenetére


solfilo
veterán

Gondolom az alacsonyabb memória órajel miatt. RX 480 elég érzékeny erre úgy fest, meghálálja a memória tuningot.

solfilo

(#22) Xaels


Xaels
félisten

[link] most kaptam hírlevélben, ha esetleg szeretnétek próbára tenni a szerencsétek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) Malibutomi válasza Interceptor (#12) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A venti kiveheto ha baja van es kulon visszakuldheto cserere a Sapphire-hoz.

(#24) #97716736 válasza kekegsm (#3) üzenetére


#97716736
törölt tag

Szerintem is szep lett. A Sapphire regen a referencia hutesu kartyakra meg mindig valamilyen karaktert abrazolo mintat tett a kartyaira, nekem azok tetszettek nagyon :))
Mikor ilyenem volt de szerettem ;]

(#25) kleinguru


kleinguru
addikt

Sziasztok! Várható olyan verzió 60K-val bezárólag, ami ugyan erre az architektúrára épül, ugyan így lekapcsolja a ventikátorokat mondjuk 50 fokig (ez tök jó lenne, mert táp ugyan így, lenne halk gépem):F

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#26) DudeHUN


DudeHUN
senior tag

Nekem nagyon tetszik a kártya. Vapor-X óta nagy kedvenc a Sapphire. Csak itthon is lehessen normális áron kapni majd szeptember magasságában. Öcsém gépébe pont tökéletes lenne 2-3 évig.

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#27) FefeeX válasza kekegsm (#3) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem, mert a testvércégük a Zotac, és az az nvidia partnere :)

(#28) Malibutomi válasza kleinguru (#25) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A 470 erkezik hamarosan, ugyanez a chip, csak kicsit visszavagva, 150$ aron, ami olyan 55-60k kellene legyen.

(#29) beef válasza Interceptor (#12) üzenetére


beef
őstag

Itt ketyeg egy 7870xt, venti problémás. Pontosabban szerintem nem az hanem a vezérlés, mert 0-77%-ig áll a venti (kb. 85 fok), majd afölött szépen bekapcsol és dolgozik, igaz akkor már hangosan, magas fordulattal.
Szóval venti csere nem biztos hogy segítene. Ha úgy nézzük ingyen van egy silent vga-m :)

[ Szerkesztve ]

(#30) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Tényleg szép ez a kártya, minimál és ledes :P 1070-ből vagy 1080-ból csinálhatnának ilyen szépeket.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#31) zovifapp111 válasza Zsmester89 (#30) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Szerintem GTX- eknél az EVGA csinál hasonló szép kártyákat. Talán minimálisan giccsesebb.

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#32) Zsmester89 válasza zovifapp111 (#31) üzenetére


Zsmester89
őstag

Ha azt vesszük, azok is letisztultak. (anno féltem mert nagyon ciripelős volt az 1.x a 9xx szériában tőlük)

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#33) Raysen623 válasza Xaels (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Meg az enyém is megjött :D Ha netán cserélnék, akkor egy ilyenre.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#34) CsonkaImo válasza Interceptor (#12) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem jellemző, a legjobb hűtéseket csinálják Radeon vonalon. 7850, 7970 és 290X-em volt tőlük, mindegyik hibátlanul tette a dolgát. Elvileg mostantól 3 év garancia jár.

[ Szerkesztve ]

(#35) Raggie


Raggie
őstag

https://imgur.com/a/sw5u3#rfPxYci
Jónak tűnik! :D

Clint Eastwood FTW

(#36) vhw válasza CsonkaImo (#34) üzenetére


vhw
addikt

Anno a 7770-em pont venti miatt ment vissza gariba.
A 3 evnek meg tenyleg epp ideje volna Nr. 1 AMD partnerkent ugye...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#37) Killer01


Killer01
őstag

A 4 gigás verziók ki tudják majd szolgálni a 4K felbontást?

(#38) CsonkaImo válasza vhw (#36) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Persze, ki lehet fogni hibás darabot, de nem jellemző.

(#39) deja vu válasza Killer01 (#37) üzenetére


deja vu
addikt

Ott még néha a GTX1080 is kevés, talán a GTX1080 TI elég lesz.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#40) Hidalgo85

Ez a design üt eddig a legjobban, az egyedi RX 480-asok közt!

Array Technologies Incorporated

(#41) rodrigez válasza Dabsol5 (#13) üzenetére


rodrigez
senior tag

Nem, ugyanis a 470-esben 32 CU van a 480-asban pedig 36.

(#42) Killer01 válasza deja vu (#39) üzenetére


Killer01
őstag

Akkor nem sok értelme van ezeknek a kariknak, FHD-re gyengébbek is tökéletesek... vagy nem jól gondolom?

(#43) deja vu válasza Killer01 (#42) üzenetére


deja vu
addikt

Én úgy mondanám, hogy RX480 ~3 évig FullHD-ra tökéletes lesz, szerintem. De ez csak tipp. Mivel nekem WQHD monitorjaim vannak, nekem magasabb ligában kéne nézelődnöm, csak szerencsére már nem nagyon játszom, illetve elvétve egy kis stratégia. Oda jó lesz az RX480 8gb, vagy a GTX1060 6gb.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#44) ripla


ripla
őstag

viccesek ezek az árak.
[link]
főleg annak fényében, hogy az aktuális dollár árfolyammal a 8 gigás verzió 76.000 pár száz forintra jön ki...
nem érdekel a kiskereskedői árrés, ne akarjanak már hülyének nézni, hogy ráakasztanak 20-25.000 forintnyi hasznot!

[ Szerkesztve ]

(#45) Looserke válasza ripla (#44) üzenetére


Looserke
őstag

ÁFA :U

(#46) ripla válasza Looserke (#45) üzenetére


ripla
őstag

ja, meg még az is. Jól van, akkor ha egyszer ilyet veszek, akkor jó lesz ez nekem a határ másik oldaláról is. :)

(#47) Šolaire


Šolaire
veterán

Megvan az új sapphire kártyám😃 sima 270-em van tőlük nagyon meg vagyok vele elégedve de már kezd kevés lenni. Amint beállnak az árak benevezek egy 4gb- os verzióra.

“Praise The Sun” \[T]/

(#48) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Valaki árulja már el, hogy a 4 GB-oson miért van visszafogva a memória órajele? Nekem ez mesterséges korlátozásnak tűnik, nehogy már túl jó vétel legyen. Így nekem megérne 50$-t a +4 GB VRAM és a jobb teljesítmény.

(#49) pomorski


pomorski
őstag

Kéne!

(#50) Exelsior válasza ripla (#44) üzenetére


Exelsior
senior tag

Nézd vagy nézzétek az PH aprót. ki lehet fogni jókat jó áron igaz még refek de olcsóbb. Ha esetleg a péntárca szűkös. Van akinek sokat számít a 15-20ezer is. nekem is számított. Én is itt vettem az aprón.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.