Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) talmida válasza nofi (#28) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Csak azért szóltam, mert az USA pont a szabadság jelképe szokott lenni :B ...ellentétben pl Észak Koreával. Én pl kifejezetten hálás vagyok az itteni rendőrökért! :R Ui azt tapasztaltam, hogy intelligensek és tisztelettudók. Tényleg azt teszik, ami a dolguk, a rend őrei a legjobb értelemben. Persze előfordulhatnak túlkapások, balesetek, de azok nagyon ritkák és akkor is erős a gyanúm, hogy komoly ok miatt történtek... :((

Általában az állampolgárokat jórzéssel tölti el az, hogyha tudják, hogyha riportolnak egy bűntényt, akkor nagy valószínűséggel kis idő múlva el lesz kapva a tettes és megkapja a méltó büntetését. :R
..sajnos sokszor a feketék túlreagálják a dolgokat s szítják a feszültséget.. A legutóbbi esetben, amikor egy rendőr egy feketét lelőtt üldözés közben, aki történetesen egy többszörösen keresett bűnöző volt (!), a media és a feketék többsége hőzöngött, tüntetett, megtorlást követelt, stb., ha ugyanez egy fehérrel történik meg, akkor nincs semmi..Ez egy nagyon kényes dolog. De úgy általában nincs probléma a feketék és fehérek között, inkább csak a "problémás" emberek körében fordul ilyen elő.

Itt az USA-ban még soha nem találkoztam California K-val írásával. Ha ilyen előfordul, az ugyanolyan hiba, mint, amikor nálunk a folyót vagy a hülyét j-vel írják. :B

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.