Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Menthirist válasza marcus.fenix (#5) üzenetére


Menthirist
veterán

az illető csak estére kapcsolta be az áramot? amúgy járhat gyerek este is a környéken, ismerve a mai szülőket... és ha a kisgyerek akar brahiból/felvágásból/csínytevésből bemászni? nem kellene megölni őt ezért... Szóval én is csak annyit mondok, hogy átgondolatlanság volt, de azt megértem, hogy elkeseredettségemben én sem tudtam volna, hogy mit csináljak... bár elképzelhető, hogy ezt nem... de nem ismerhetjük az illetőt, min ment át addig, stb, szóval elítélni természetesen én sem ítélem el egyértelműen, de tény, hogy ha gyerek vált volna áldozatává, nem állnának ki ennyien mellette...

lőfegyverekről azért kezdtem beszélni, mert utalva lett az amerikai formává való válásra (amit iszonyat ellenzek én is), ott ugyanis el is veheted az életét annak, aki bemegy a portádra (ebből adódik, hogy ha csúnyán nézel rá, vagy megcsodálod nőies bájait, már perelhetne sértésért/szexuális zaklatásért). volt kint ismerősöm, csak megerősíteni tudta sajna azalatt a 2 hónap alatt, amit kinn töltött... Szóval én maga az arra a formára való válás ellen vagyok (de te sem állsz mellette, ahogy kivettem. )

az utána írottakkal viszont teljes egészében egyetértek...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.