Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Basszus, hol vannak az eredeti zenék, mint az Underground 1-2-ben... A Pro Street volt az utolsó szerintem amivel toltam, abból is csak 2 szám volt hallgatható... (Chiddy bang és az Eminem szám.)

Azóta is várom a Tech N9ne közreműködést, mint a 2k-nél csinálják a producerek...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2) xtremez


xtremez
aktív tag

Még a végén megkapjuk azt az nfs-t amit mindenki szeretne! :DDD Régi zenékből még jöhetne egy csomó! Ezt az online dolgot kellene elfelejteni.

(#3) oriic válasza xtremez (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja igen, bár én azt hittem hogy a 2005-ös Most Wanted híres zenéjét is beteszik majd. (később talán az is jön)

Styles of Beyond - Nine Thou (Superstars Remix)

Btw, a neonokról még mindig semmi hír, nem tudom hogy ebben az update-ben benne van-e egyáltalán.

Live-Die-Respawn

(#4) xtremez válasza oriic (#3) üzenetére


xtremez
aktív tag

Underground 1-2,Most Wanted és még Carbonból is tudnék párat mondani, sőt a Hot Pursuit 2-ben is volt pár nóta.

Kíváncsi vagyok, amúgy milyen maga a játék. Én bizakodó vagyok, hogy alapból is tetszene frissítések nélkül, de majd meglátjuk. Visszajelzéseket ha meghallgatják akkor igen jó cuccot kaphatunk végül.

(#5) oriic válasza xtremez (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#6) LeventeV válasza oriic (#3) üzenetére


LeventeV
senior tag

Morohoshi ledes Diablo-ján túl, nem hiszem, hogy lesznek neonok.

Remélem még jön egy Underground 2-es és Most Wanted-es frissítés is.
Előbbi egy Nissan 350Z és drag versenyek, utóbbi pedig Razor és valami jobbacska kihívás kíséretében.

(#7) Reno7 válasza LeventeV (#6) üzenetére


Reno7
senior tag

BTW ennek a játéknak mennyi köze van a régi Undergroundokhoz? Azonkívül hogy NFS.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#8) LeventeV válasza Reno7 (#7) üzenetére


LeventeV
senior tag

Történetileg semmi, viszont az új rész a régi Undergroundokhoz nyúl vissza: éjszakai verseny, tuning.

(#9) FoxiestFox válasza Reno7 (#7) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nix
Még ma is jobban ajánlható az Under 1-2, mint ez.

(#10) ttt1


ttt1
őstag

PC-re már a kibővített tartalommal érkezik?

(#11) Benito94 válasza ttt1 (#10) üzenetére


Benito94
tag

Kb mint a GTA5 :D

(#12) oriic válasza ttt1 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen. Ami addig megjelenik, azt mind belepakolják majd a PC-s verzióba megjelenésre.

Live-Die-Respawn

(#13) FoxiestFox válasza oriic (#12) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor kivételesen a konzolosok voltak az alfa-bétateszterek? :D

(#14) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

[link] Ezt is igazán belerakhatnák :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#15) xtremez válasza AllTheBest (#14) üzenetére


xtremez
aktív tag

A listát ha jól értelmezem, akkor ez benne lesz. Menüben ez szólt.

(#16) FoxiestFox válasza AllTheBest (#14) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Igazából attól, hogy a régiből copy-paste módszerrel áthoznak pár dolgot, ez még nem lesz egy jó game... ki kéne dobni a homikat, és újra kéne gondolni az egészet valahogy úgy, hogy lelke is legyen.

(#17) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Nekem ez a bekapcsolódás a versenybe nem tetszett benn. Sokkal jobb mikor rajtoltatnak. Körbe tuning autók állnak, 1 csaj besétál és rajtoltat.
Tetszett ah álló helybe is lehetett a régi nfsben nyomatni a nitrot is. Meg hát a neonok nagyot dobnak a hangulatán 1 éjszakai versenynek. Az audio center módosítás van olyan részletes mint az underground 2ben? Gondolok itt h a csomagtartót is tele lehetett vágni , hangszóróval,monitorral.

PSN: szuhi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.