Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) batta23 válasza Miksa64 (#200) üzenetére


batta23
csendes tag

Nem is a progik visszarakása a macerás számomra, hanem a névjegy beállítások/
Amúgy ami fontos arról van elmentésem (Titanium Backup).
Amúgy ha elmentem a névjegyeket, akkor a hozzárendelt képeket, ill. csengőhangokat is menti???
Ha nem lesz jobb ötlet akkor jön a HR. aztán meglátjuk.
Köszi!

Sajnos ezt nem tudom h a névjegyekhez menti-e a képeket, ill csengőhangokat!
HR lesz a vége..

(#202) matyus10


matyus10
csendes tag

Az az igazság, hogy laikusként a leírt dolgokhoz nem nagyon értek.
Viszont akadt egy problémám, amit nem tudok megoldani, és lehet szervíz lesz belőle.
1.6-os ketyegett a telómon, és a suisites kiírta, hogy van oprendszer frissítés (2.1). Rámentem, hogy frissítsen. Szöszmötölt valamit, letöltött valamit, majd elkezdte telepíteni a telóra, de 4%-nál megállt! Érdekes, hogy piros betűkkel ki volt írva, hogy ne húzzam le a telót a gépről, és ne szedjem ki az aksit telepítés közben, mégis, mikor megakadt a telepítés, azt kérte, hogy húzzam ki a kábelt, szedjem ki az aksit, majd dugjam vissza a kábelt, tegyem vissza az aksit, és nyomjam lefelé hangerő gombot. Erre kiírt valami downloading mode-ot, és semmi. Elindul egy csík a monitoron, hogy keresi a készüléket, majd egy pillanatra észreveszi, és eltűnik a készülék, tehát a frissítést nem tudom rárakni. Alapállapotban pedig a készülék nem kapcsol be, csak annyit csinál, hogy a két lg logó közül felválltva villog a kijelzője. Nemrég vettem, tehát garis elvileg, csak nem biztos, hogy lenne kedvem megvárni azt a két hónapot, amíg rendbe rakják :(
Valaki találkozott már ilyennel, van rá egyszerű megoldás, vagy vigyem szervízbe?

Szoftverfejlesztők néha tetsztelhetnék saját szarjaikat...

(#203) batta23 válasza matyus10 (#202) üzenetére


batta23
csendes tag

pm

[ Szerkesztve ]

(#204) Maxon


Maxon
tag

Sziasztok :))

(#205) tejfi


tejfi
újonc

hali
lehet h balgaságokat kérdezek, de ennyire futja :B szóval elvileg fent van a joe féle autorootapp2sd. nemrégiben elszált az összes markettes cucom. semmi sem müködött. ujraraktam. a napokban 1et gondolt, zsebben elinditotta a médialejátszót fülhalgatóra dolgozva , ugy h nem is volt bedugva! nagy nehezen azt eltakaritotam a csikról. :C most viszont nem találom a cookei kat, sőt app2sd mappát sem a root explorerben! :Y ja és a belső memóriám fogyogat( most kb80mb) ilyenkor mi a helyzet? hogyan tudom megnézni hogy fut e az app2sd? és a ext2 particiót? ja és a cookei-n kivül mit lehet még letakaritani h nőjön a memó, mert nálam a tempóhoz a 6ár a 80mb. :F
előre is hála és köszönet! :R

(#206) joestone válasza matyus10 (#202) üzenetére


joestone
addikt

Kapcsold be hangerő le gombot benyomva tartva (bejön a download vagy emergency mód) és tedd fel manuálisan a 2.1 -et .
A gt540 fórum 1 hszben ,találsz bővebb infót hogyan kell , illetve a blogon a frissítési leírás is nyújt segítséget.Anyira figyelj , hogy az updater programban a cdma helyett 3GQCT legyen és a diag helyett pedig emergency.

(#207) joestone válasza Miksa64 (#196) üzenetére


joestone
addikt

Ellenőrizd le , hogy az usb hibakeresés be van-e kapcsolva és a driverek fent legyenek. Szerintem nincsen bekapcsolva .

(#208) joestone válasza kervantas (#194) üzenetére


joestone
addikt

Gyári 2.1 alatt nem fog működni a recovery menü , mert olyan rom kell fent legyen ami recovery engedélyezett (pl v20bhunmod.kdz) .

(#209) Miksa64 válasza joestone (#207) üzenetére


Miksa64
tag

Köszi Joestone!

Sajna nem akar igy sem kapcsolódni rendesen.
Még azért próbálkozom.
A kernel cseréjénél számít, hogy már sok progi van feltelepítve a telóra és esetleg egy HR. segíthetne?
Amúgy ilyen helyzetben van rá mód új szoftver telepítésére , és ha van akkor mi lenne az?

Kössz a segítséget!

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#210) Miksa64


Miksa64
tag

Hali!

Bocsi mindenkitől, aki segíteni próbált, de már megoldódott a pc-hez való kapcsolódási gondom.
Én hülye! :W :W :W :W
Azért nemlátta a telót a PCSuit ill. a többi progi, mert a "CSAK ADATTÁR MÓD" ki volt pipálva. :O :O :O :O :O :O

Mégegyszer bocsi és kössz az igyekezetet. :R :R :R

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#211) Miksa64


Miksa64
tag

Hali!
(Azért próbálkozok valami más kérdéssel!)

Most ez van a telómon (LgGT540):
-Gyári vodás 2.1 update-1. szoft. (v20B);
-Egyklikkes root (rootgt540.zip)
-Ext2 partíció létrehozva majd a Gscript Lite alkalmazással futtattam az app2sd scriptet.
-A későbbiekben még OVERCLOCK (joestone@joe-virtualbox #17)
-Proci felhúzva 806 mh-re (SetCPU)
-Memoria: Swapper 2 progival SD Fat-ra 128 M.

A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám a meglévő rootolást és a Gscript Lite -es app2sd scriptet lecserélni joestone autorootapp2sd-jére?

Ha lehet maradhatnak e amár feltelepített progik!
Lehet e egyszerűen csak uninstall, ami nem kell (rootolást és a Gscript Lite -es app2sd scriptet) és install ami kell (autorootapp2sd).
Vagy csak HR. és Ext2 formázás után lehetséges, ill. maradhat e az OVERCLOCK.
Bár mi is a megoldás jó lenne, ha szép sorjában lépésről lépésre le tudná valaki írni.
Jó volna valami kevésbé macerás megoldás, ha van ilyen megoldás!

Előre is köszönöm!! :R

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#212) 59zoli


59zoli
csendes tag

T Joestone!
Kérném a segítséged,próbálkoztam az autorootapp2sdvel 4GB kártya particio rendben ment,aztán 3 as pont de rettenetesen lassú lett és fagyott is.Utána ötös és jött a négyes de nem jó nem működik rendesen törölni kellett ezt is.
Nem tudom mit kéne tennem jó lenne ha működne kevés alapból a hely a telon.
Köszi :R Zoli

(#213) joestone válasza Miksa64 (#211) üzenetére


joestone
addikt

Nem kell lecserélni. Attól függően melyik verziójú gscriptes szkripted használod ugyanaz a mögöttes konfig. Az utolsó gscriptes verzióban már beleraktam ugyanúgy az sd ext2 mountolásakor az ellenörzést , hogy a /data/app és a többi mappa átírányítása csak akkor történjen meg ha sikeres volt a mount. Egyébbként az autorootapp2sd ugyanezt a metódust használja csak felhasználóbarátabb formában.Overclock független a rootolástól , és az app2sdtől is. Az új verzió már alapból 787 MHz en megy tehát root és setcpu nélkül is túl van hózva a proci.
Szóval ne bántsd a telefont.

(#214) joestone válasza 59zoli (#212) üzenetére


joestone
addikt

Az app2sd kikapcsolása után 1 menüponttal(standard) csináld meg az app2sd-t . Lehetőleg még üres telefon esetén (hr vagy rom frissítés után) .Valamennyire így is fogyni fog a szabad hely , de alapvetően az sdre települnek a programok.

(#215) Miksa64 válasza joestone (#213) üzenetére


Miksa64
tag

Köszi a választ joestone!
Azt hiszem megfogadom a tanácsodat.

Egy valami azért még piszkálja a fantáziámat: ha tudnád, hogy a fenti konfigurációval nekem mért nem akar magasabb CPU futást mutatni a test:

A te teszteden ennél jóval magasabb CPU érték van!?
Van valami ötleted, hogy mi lehet ennek az oka?

Köszi! :R

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#216) 59zoli válasza joestone (#214) üzenetére


59zoli
csendes tag

Mindent törlök és kezdem előröl a dolgot(Hangerő fel keresés home billentyű kombival) az 1-es pontal akkor lesz a jó?
Én az LG hivatalos oldaláról tettem fel a 2.1 V20B nincs is vele semmi gond műkszik rendesen,csak ezzel app2sdvel szenvedek egyszer már szerviz is lett a vége.
Nem vagyok valami nagy szakértő csak próbálkozom de ha ez menne nem is kínlódnék mással. Köszi a választ és további szép napot Zoli

(#217) Makra01


Makra01
csendes tag

Sziasztok!

Először is nagyon köszönöm, hogy létezik ez a blog. A blog nélkül nem tudtam volna csinálni semmit.

Nos lenne egy hatalmas problémám legalábbis nekem az. Feltettem a telefonomra a Cyanogenmod 2.2.1 es androidot minden szép és csilivili csak nekem vmiért nem megy a market. Gondolom kipróbálom Joestone által készített 2.3-as teszt verziót, mert benne van, hogy működik a market. Sajnos az övén se ment tudtok valami segítséget adni? Restore-oltam a 2.1-es androidot ez pedig a 2.1-update 1 Black 1.4.2.1 by joestone verzió és azon tökéletesen megy a market. Szeretném mostmár feltenni a telefonomra legalább a 2.2-t légyszives segítsetek.

Más: Nálam a 2.3 tesztverzió kicsit szaggatott nem tudom h úgy kell-e működjön ez csak egy észrevétel.

szerk.: Egy kicsit félreérthetően fogalmaztam. A market megy meg is jeleníti miket lehet letölteni csak nem tölt le semmit. Annyit ír, hogy starting download és tegnap este véletlen úgy maradt egy letöltés és még reggelre se jött le. Ez mondjuk wifi kapcsolattal apn-el nem próbáltam

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv.:
Makra

[ Szerkesztve ]

(#218) tejfi


tejfi
újonc

joestone! hali. légyszi mondj vmit a 205-ös hsz-hoz. előre is köszi

(#219) tejfi válasza Makra01 (#217) üzenetére


tejfi
újonc

igy már én is jártam, nekem ugy tünt mintha a market maga vacakolna. bár olyankor kiléptem belőle 1x-2x aztán töltött. néha hagyni kelett neki pár percet aztán ujra próbálkozva minden ok volt.

(#220) Makra01 válasza tejfi (#219) üzenetére


Makra01
csendes tag

Azt probaltam mar, de lattam tobb embernek volt ilyen problemaja csak nem tom miben kulonbozhet ket gt540 a szinen imei szaman es a szolgaltato fuggosegen kivul. Am bocsi az ekezetek miatt de most ilyen koran lusta vok megvarni :p. A lenyeg olvastam h van vmi google appsos cucc amit recoverybol kell feltenni amit sikerult is de nem tortent semmi. :(

(#221) Makra01


Makra01
csendes tag

Na most erre mondjatok vmit gondoltam egyet es ujra tettem a cyanogen 6.1 modot es most megy a market :-) no mind1 azert koszonom a segitseget most tesztelem mit tud ez de mar azt eszre vettem h gyorsabb. Meg annyit szeretnek kerdezni hogy a swap particiot hogyan is tudom ellenorizni h mukodik-e es ha nem megy hogyan tudom megoldani h menjen.

Elore is koszonok minden segitseget.

Udv.:
Makra

(#222) nettyke81


nettyke81
csendes tag

Sziasztok! Segítség kellene, az a helyzet hogy vettem egy gt540-et függetlenítve (asszem vodás volt) és mivel 1.6 volt rajta frissítettem (pc suit-al) hivatalosan 2.1-re, aztán mivel nem fértrem el rajta rootoltam + app2sd minden szép és jó volt, de aztán elkezdtem játszani az angry birdsel és kb 3 napig ment rajta úgy hogy nem léptem ki a játékból, miközben kb 40 cm-ről pofára esett de ki sem kapcsolt meg semmi még utánna is futott rajta a játék, de kb egy napra rá kiléptem és láss csodát: nincs szolgáltató, appok eltűnnek ... Gondoltam gscriptel megnézem mi a baj persze kiírta hogy az app2sd sajna nem működik ezért gondoltam reboottolok, és azóta az android feliratnál tovább nem megy, próbáltam hogy akksi ki meg minden de semmi, esetleg valami ötlet? Vagy esetleg van valakinek szervíz tapasztalat hogy ez ilyenkor mennyi pénzbe kerülhet, gondolom valami úton módon raknak rá új szoftvert. (gari nincs) Remélem valaki tud valami bíztatót.... Köszönettel Anett

...Egyszerű szerkezet tovább tart... https://500px.com/anettmiko

(#223) apaszka


apaszka
veterán

Sziasztok!

Nemrég vettem egy ilyen telefont, és nagyon tetszik!
Jelenleg stock 2.1-et futtatok, de frissíteni szeretnék... volt már androidos telefonom, tudom hogy megy a dolog... csak nem tudom, hogy melyik ROM-ot tegyem fel rá!
(xda-n nézelődtem, látszólag rengeteg lehetőség van :D )

2.2 lenne a minimum, az app2sd miatt, azt valamiért 2.1 alá nem sikerült összehozni (pedig az ext partíció rendben van)
Valahol olvastam, hogy ez az utólagos megoldás amúgy is lassítaná a telefont, nem tökéletes a dolog
Gondolom a beépített 2.2-es azért jobban működne...

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#224) Vicro


Vicro
csendes tag

Mindent a leírás szerint csinálok.
Tudom indítani fastbootban, megy a root is, a recovery-t is áttölti, de a házikó+bekapcs-ra nem akar a recovery menübe lépni.
Most vettem a telót, még 1.6 volt rajta, lg updaterrel frissítettem 2.1-re, majd a fenti leírás alapján mentem végig, gépre driverek, sd fat32+ext2, frissítettem v20amodded.kdz-re. Sd-n fent van black rom. Fastboot.exe-vel rátoltam a recovery_clockwork_2.5.1.8swift-et.
De nem aka bejönni a recovery menü.

Tud valaki segíteni?

Napfényes üdvözlettel, Viktor

(#225) Lillucika


Lillucika
csendes tag

VALAKI SEGÍTSEN! Hogyan lehetne ezt megoldani? LG GT540 típusú telefonon végeztem frissítést v20b verzióra aztán a clockworkmod recovery-t telepítettem de telepítés közben hibát írt ki és a telefon download módban maradt.
Levettem a gépről a telefont, azóta pedig csak az LG ikon jön be a telefon bekapcsolásakor, nem jut el az android "kiírásáig".Próbálom újratenni a szoftvert és szoftverfrissítéssel is próbálkozok, azonban a gép ahogy felismeri a telefont, 3 másodperc és lecsatlakoztatja.
Valami ötlet????

(#226) Lillucika válasza Lillucika (#225) üzenetére


Lillucika
csendes tag

Megoldottam :DD

(#227) jakab63


jakab63
csendes tag

Hi Joestone!

A telomat a te 1 klikkes app2sd, a recovery menü és a overclock skriptek használatával állítottam be. Mindegyik rendben müködik 2.1 alatt :R :R :R :R . A JIT 1.2-t szeretném telepíteni.
Leírnád, milyen lépései vannak a telepítésének

(#228) *phantom*


*phantom*
csendes tag

Sziasztok!

LG GT540 (2.1-update1 sw ver: GT540-v20b-dec-10-2010) készülékkel van problémám. Ha app2sd-t használok (gscript lite-al telepített verzió) akkor a készülék naponta többször is újraindul magától, rendszerint reggelre a pin kód kérésen áll mindig, ilyenkor pin megadása után a telepített programok nem töltődnek be a kártyáról csak még1 restart után. 8GB Kingston kártya elöször ~1.5 GB ext2 particióval, majd mikor olvastam, hogy nem lehet 1.4nél nagyobb mert instabillá válhat akkor újraparticionáltam ~1 GB-re. Valahol olyat is olvastam h 512-nél nagyobbat nem kezel, nem tudom, hogy ez igaz-e. Az újaraindulgatás rendszerint akkor kezdődik amikor már jópár programot visszatelepítettem marketből. (20-30 db app)

Találkozott már valaki ilyesmivel? Van rá megoldás esetleg?
Köszönöm előre is!

(#229) Makra01


Makra01
csendes tag

Sziasttok

megtalaltam a swapot ujra atolvastam a hozzaszolasokat es bocsanatot kerek elobb olvasokes utanna kerdezek. Amugy az lenne a kerdesem hogy terminalban van-e olyan funkcio hogy kilistaztatom a parancsokat mint pl a help v a ? jel mint linuxban vagy win alatt cmdben erdekelnek hogy miket lehet muvelni. sajnos mostansag a lustasagom miatt nem hasznalok linuxot es felejtek :(.

udv
makra

(#230) *phantom*


*phantom*
csendes tag

Ma éjszakai tapasztalatok: nem csak app2sdvel fagy. Link2SD-vel próbáltam, csak 490 MB-ot hagytam ext2-re és csak 5-6 app volt fent. Készülék, sw, kártya ugyanaz. Eredmény: reggelre restartolt a teló és a pin kódot kérte.

(#231) legomannnnn


legomannnnn
csendes tag

nagyon jó ez a gyűjtemény még az ún tudatlan emberből is zsenit tud csinálni!!!!

(#232) Bolond2


Bolond2
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy az 1.4.2.1- es romnál a telóm billentyűzárból nem jön vissza! Csak az akku kivételével tudom helyre tenni!!!
Vki találkozott már ilyen hibával, esetleg tudja orvosolni?

(#233) joestone válasza tejfi (#205) üzenetére


joestone
addikt

az app2sd mappa a /system/sdcard mappa ha jól emlékszem még. elleőrizni pedig az autorootapp2sd 5 menüpontjával tudod. Ha látsz /data/app mappát az ellenörzéskor akkor az app2sd rendben működik. A belső memória így is fog valamennyire fogyni , de alapvetően az ext2-re pakolja az appokat.

(#234) joestone válasza Makra01 (#229) üzenetére


joestone
addikt

kimondott help nincs , de ha adb -n keresztül a ls /system/bin parancsot kiadod akkor látod miket lehet csinálni. A linux manpages(google) pedig használható a funkciók kitalálásához.

(#235) joestone válasza Bolond2 (#232) üzenetére


joestone
addikt

A patch3-at is felraktad ? Sajnos egyes sd kártyák nem szeretik az app2sd-t . Akkor szokott ilyen jellegű probléma előjönni.
Ha kártyaeldobálás miatt hal meg a telefon akkor javaslom a Black 1.3 -at . arra tedd fel az overclockot és a JIT-et. Illetve alternatív megoldásként a /etc/init.sh szkript átnevezését pl init.sh.ori -ra . Ezzel kikapcsolod az app2sd-t viszont a többi funkció (prioritásbeállítás , memkezelés) megmarad.

(#236) joestone válasza jakab63 (#227) üzenetére


joestone
addikt

Rákeresel a JITv1.2.zip- re . Ezt telepíted recovery menüből.A letöltött zip fájlt ne bántsd , hanem ahogy van másold az sd gyökerébe és onnan telepítsd a recovery menüből.

(#237) joestone válasza Vicro (#224) üzenetére


joestone
addikt

Tartsd benyomva a házikó gombot míg nem jön be a recovery menü.

(#238) Katatonia666


Katatonia666
aktív tag

Sziasztok!

Volna egy olyan problémám,hogy nem jön be a recovery menü.

Tudna valaki segíteni,hogy mi lehet a baj? Bekapcsolásnál benyomva tartom a Home gombot,de csak azt írja ki,hogy "Biztonságos üzemmód" és kész,semmi más!

Előre is köszi,ha valaki segít!

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#239) Katatonia666 válasza Katatonia666 (#238) üzenetére


Katatonia666
aktív tag

Öööööö,most néztem,hogy elvileg telepíteni kell a recovery menűt,de asszem nekem nem sikerült,pedig "elvileg" telepítettem...... Lehet elronthattam valamit?

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#240) Makra01 válasza joestone (#234) üzenetére


Makra01
csendes tag

Szia!

Köszi a segítséget. Mostmár az érdekelne engem, hogyan tudok kernelt fordítani és saját rom-ot készíteni. igazábol ha van valami leírás annak örülnék.

köszi előre is.

Üdv.:
Makra

(#241) Bolond2 válasza joestone (#235) üzenetére


Bolond2
csendes tag

Hello
Igen felraktam a pach-et is és valóban baj van az sd az sd kezelésével is! Megpróbálom az 1.3-t. Annál van sd-re telepítés?
Köszönöm a segítséget

Csáó

(#242) Bolond2 válasza Katatonia666 (#239) üzenetére


Bolond2
csendes tag

A Recovery kibontásánál kapcsold ki a víruskeresőt mert vírusnak veszi az egyik file-t!
Utána fel fog menni a telóra a rec.

(#243) Katatonia666 válasza Bolond2 (#242) üzenetére


Katatonia666
aktív tag

Ok,köszi,megpróbálom...
Amúgy való igaz,tényleg vírusnak vette.... Akkor azért nem ment fel,mert annak veszi és így le is tiltja?

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#244) Samus


Samus
addikt

Nagy köszönet a Sims3 megoldásáért. Bár rühellem magát a játékot, legalább már elindul (ha fent van, és eltávolítani is csak root után lehetne...)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#245) milu44 válasza Katatonia666 (#243) üzenetére


milu44
aktív tag

Én is nod32-őt használok és vírusnak veszi és ezért nem tudod megcsinálni.
A nodot letudod tiltani amíg megcsinálod:
-megnyitod nodot
-beállítások
-védelmi modulok
és jobb oldalon letiltod a valós idejű fájlrendszervédelmet így a gépeden van akkor nem jelzi be
ha netről se tudod letölteni mert bejelez akkor a web hozzáférést is tiltsd le
-csomagold ki a tömörített fájlt
-a nodba visszalépsz kiválasztod a beállításokat
-utána jobb oldalt minden további beállítási lehetőség megtekintése
Előjön egy ablak.
-itt kiválasztod a kivételeket és itt a hozzáad gombbal hozzá adod ezt rageagainstthecage-arm5.bin a fájlt majd le okézod.
Utána kapcsold vissza a letiltott védelmi modulokat nehogy igazi vírust is kapj.
Ami a kivételekhez van rakva azt a nod nem ellenőrzi le.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#246) milu44 válasza Bolond2 (#241) üzenetére


milu44
aktív tag

app2sd-vel megcsinálod és lesz sd-re telepítés. :DD
Nézd meg az aláírásomat nekem így van most a gt540-em.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#247) milu44 válasza Makra01 (#240) üzenetére


milu44
aktív tag

Joestonenak írj PM-et biztos ad valami segítséget.
De ha jól emlékszem akkor a google hivatalos oldalát olvassa ő is.

Amúgy ezen az oldalon segítünk a GT540-es tulajoknak és ott nagyon sokan vagyunk. :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#248) Katatonia666 válasza milu44 (#245) üzenetére


Katatonia666
aktív tag

Ismerem a NOD-ot,de én Smart Security-t használok.....
Viszont hiába kapcsolom ki,akkor se jó valami.... Felrakom a rom-ot,teló újra indul és még mindig SEMMI! (Black ROM-ról van szó)
Kikapcsolom telót,Home gomb folyamatos nyomva tartása mellett vissza kapcsolom,de még mindg csak az jön be,hogy "Biztosnágos üzemmód" (mivel itt van egy helyesírási hiba :D)...

Szóval már nem tudom mi lehet a baj,de már kezd elegem lenni belőle!

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#249) Vicro válasza joestone (#237) üzenetére


Vicro
csendes tag

Sajnos hiába nyomom, semmi...
1.6tal vettem a telót 1 hete. Lg swel frissítettem 2.1re. Eltűnt a boot anim. Nekem a fastbootos indításnál sem csinál semmit a képernyő, de működni működik. Csináltam kdz flasht, csináltam flashboot flasht, sehogy sem tudom elérni a recovery menut. Terminálból nyomultam, sh stb, de semmi.
Végül feladtam és felraktam egy fastbootos 2.3at:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=927379&page=1

Nekem nagyon tetszik, szép, ésszerű, gyors, hibátlanul működik minden része, csak egy dologra nem tudok rájönni: Hogyan lehet a touchscreen újrakalibrálni?

Napfényes üdvözlettel, Viktor

(#250) milu44 válasza Katatonia666 (#248) üzenetére


milu44
aktív tag

Akkor írd már le hogy most melyik rom van a telódon.
A recovery telepítésénél kiírja az ms-dos-os ablakban hogy indítsd újra a telefont.
Mert ez jelzi hogy kész.

Vicro:
Ha jól tudom a 2.2-ben és 2.3-ban ami az xda-n van nincs képernyő kalibráció.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.