Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Dany007 válasza Oliverda (#22) üzenetére


Dany007
veterán

Én nem szoktam hisztizni sose pl a MA-s iPhone tippelős pletykahíreknél. Magamban mondom, persze. De elfogadom, hogy ez érdekelheti az embereket és ezért rakják be, nem pedig kizárólag a kattintásért.
Na ezért gondoltam, hogy ezek a "hírek" is bekerülhettek volna, természetesen az IT Café-ra. Nyilván a PH! az kompletten jelenti az egészet...
Na de na... nem most kezdtük a PH!-zást mind tudjuk mire gondoltam. :)

Egyébként annyi hitelessége biztos van ennek a hírnek is, mint az n+1. iPhone 5S pletykának... : )

@Jim Tonic:

Lufinak lufi az Apple az biztos. Mindenféle flém nélkül. Akik világmegváltó innovációval törnek be egy piacra, majd 6 év után is csak fejlesztgetnek, már-már mennek a többiek után... annak sok jó vége nem lesz.
MS meg csúnyán elcseszte. Pedig nekem szvsz tetszik a Surface. Bár nincs szükségem rá. Gondolom látták, hogy zsugorodik / vagy fog a desktop piac, ezért akartak valamit lépni. Sokadiknak beszálltak a talbetbe. Részben későn részben rosszul.
Ha nem lenne ilyen szar a desktop helyzet azt mondanám, hogy nem is kéne tabletekkel foglalkozniuk mert minek... De egyre inkább jön fel, mint a talajvíz, szal valamit muszáj volt lépni. Gondolom nem akartak úgy járni, mint a Nokia... aki későn kapcsolt és akkor is csak a régi lejárt lemezt erőltette.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.