Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) gyépés


gyépés
aktív tag

Gratulálok a telefonhoz, tényleg jó. Egyik ismerőröm pont ilyet vett hosszas keresgélés után, és nagyon szerette. Míg el nem hagyta kb. egy hónap múlva. :) Úgyhogy vett is egy másik pont ugyanolyat. :)

Ugyanakkor én nem vagyok biztos benne, hogy a 6582 SoC gyengébb, mint a 6589T. Papíron azt gondoltam én is, hogy a 6589T erősebb, de a nehezen fellelhető 6582 tesztekből úgy látom, kb. egy kategória a kettő meglepő módon... Minden Antutuban, amit találtam egész stabil 17k-s eredményt ér el a 6582. Fura, de ez van.

Egyébként a wikipédia MediaTek oldalán írnak még egy Soc-rol: 6588. Ez marha jó lenne. Attól eltekintve, hogy megjelenés előtt sok helyen így nevezték a jelenleg 6589 néven futó chipet is, így marha nehéz keresni róla bármit is a neten, legtöbb cikk valójában a 6589-et takarja. Arról nem is beszélve, hogy vagy a nagyon olcsó 6582 vagy a 8 magos így magas PR értékkel rendelkező, és egész erős 6592-re akarnak modelleket építeni. A kettő közt hiába lenne tök jó a 6588, nem nagyon terveznek vele.

Hasonló elven keresek én is, mint amit te írtál, ráadásul nekem mostanság lett aktuális a kétkártyás használat is, bár az üzemidő nekem annyira nem fontos, viszont 10 mm-nél vékonyabbnak kellene lennie. Egyelőre egyetlen telefon tetszett csak meg: Jiayu G2F Sajnos most már "drágán", kb. 145$-ért lehet rendelni. De a bevezető ára igen durva 82$ volt, ahogy láttam. :D Sajnos arról lemaradtam. :)

Hoszú lettem, de cserébe csak ritkán írok. :)

Még egyszer gratulálok a készülékhez.

[ Szerkesztve ]

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.