Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Egyértelműen "KELL" plecsnit kap nálam. :) Viszont a fejlesztő oldalán [(link)] 7 USD-ért is megvehető és Steam kulcsot is ad. Nem sokkal olcsóbb, kb 200 Ft-tal, de az is valami.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) hodostamas


hodostamas
addikt

Milyen a hardver igénye? GT620m+i3m -el elfutna?

[ Szerkesztve ]

(#5) flashpointer


flashpointer
őstag

Eleg szorakoztato, tesonak egy e4600 procin meg valami hasonlo korabeli vga-n csak ugy hasit,mondjuk tul sok beallitasi lehetoseg nincs is :D En is probalgattam de mikor 10funkcot kellett keybindingelni elore-hatra mozgassal,szoval 20 gomb akkor aztan kereshettem mit mire tettem. Sok turelmet es megtobb idot igenyel a kiismerese de ha lesz valami franko multis resz pl user varanak lerombolasa vagy gepharc akkor siman jo lehet.

(#7) marositech


marositech
senior tag

Áhá! Szóval eza játék neve amit agyonmutogattak a 9gag-en! :DDD

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#8) saelin


saelin
veterán

Ez nagyon durva! :Y Vajon mennyit gyakorolhatott mire megtanulta használni?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) Zol01 válasza saelin (#8) üzenetére


Zol01
tag

:Y

Hát az eddig épített legyőzhetetlen hitt gépem eléggé emaradott ettöl a szörnytöl. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) nbg válasza marositech (#7) üzenetére


nbg
senior tag

Na igen, latni ott par agyament videot... :)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#11) BomiBoogie válasza Csapoati (#1) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi!
Elég sok mém készült most a játékkal kapcsolatosan, látom őket egy bizonyos oldalon, most raktam össze, hogy erről már olvastam itt.
Érdekes darab.

(#12) Csapoati válasza BomiBoogie (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nos igen. A múltkor láttam egy videót, amiben a csávó egy pengés szvasztikával tarolt. Tudom, hogy rossz, meg minden, de azért felnevettem rajta. Mármint a játékon, hogy ennyi lehetőség van benne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) Televan74


Televan74
nagyúr

Erről a játékról eddig nem tudtam, de meg kell vennem a steamen.Számomra jobb mint a COD és a BF. :B

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#14) BomiBoogie válasza Csapoati (#12) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Csak kérdés, mennyire van bármi célja az egésznek, mert oké, hogy buli építeni ezeket a masinákat, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez 1-2 óránál többet rejteget.

(#16) nbg válasza BomiBoogie (#14) üzenetére


nbg
senior tag

Meg a jelenlegi allapotaban is klasszisokkal tobb ertelme van, mint a 10 euros kecskeszimulatornak, bar ugye poennak az sem volt rossz... :)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#17) BomiBoogie válasza #32839680 (#15) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Aham, köszi, gondolom, acsik is lesznek majd benne. Végülis egy próbát megér. :)

Akkor azért eléggé multira van kihegyezve, gondolom.

(#18) nemlehet válasza BomiBoogie (#14) üzenetére


nemlehet
őstag

Kb annyi értelme van mint a minecraftnak. Kiélheted a kreativitásod és a brutalitásod.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#19) scope2007 válasza Televan74 (#13) üzenetére


scope2007
addikt

ez már első ránézésre jobb, mint egy hardline xD

köszi, sztem sosem látom, ha itt nincs bemutatva, megemlítve

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#20) Csapoati válasza scope2007 (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Látogasd az eredeti játékos OFF topikot, ott szokták felhívni a kisebb indie játékokra a figyelmet. Én is ott láttam meg a Besiege-et, na meg 9gag-en... :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) scope2007 válasza Csapoati (#20) üzenetére


scope2007
addikt

látogatni fogom, thx :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#22) DEJVID


DEJVID
őstag

Nyomom én is egy ideje, szeretem is nagyon, csak jöhetne már egy nagyobb update.

(#23) schawo


schawo
titán

[link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.