Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfman


wolfman
veterán

Ha optimalizálatlan és bugos sz@r repeptitív rókabőr f()shalmaz, tőlem akár még a szülővárosomban is játszódhatna a dédszüleimmel főszerepekben, akkor sem érdekel!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) AS


AS
félisten

Ha japánban játszódna egy uj AC 2* is megvenném :P

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

(#4) oriic válasza AS (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokan egyébként az idei AC-t is már japán körítéssel várták.

Live-Die-Respawn

(#5) AS válasza oriic (#4) üzenetére


AS
félisten

Pedig nem az lesz,ide Ac már kiszivárgott. Kicsit modernebb korban lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) alevan válasza Mooka-Miki (#3) üzenetére


alevan
őstag

Az kína. Japánban a szamurájok voltak őshonosak.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#7) oriic válasza AS (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze tudom, idén Londonban játszódik az új AC, csak azt írtam hogy sokan örültek volna ha már az idei rész is Japánban játszódik.

Live-Die-Respawn

(#8) Peterson_ válasza AS (#2) üzenetére


Peterson_
addikt

Kb én is így vagyok a kérdéssel.
Az első után úgy is kimaradt az összes többi rész, így még nem is lenne az az érzésem, hogy én ezt már ezerszer láttam csak más skinnel.:))

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Ezt már lassan számolni sem lehet mint a call of duty-t

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#10) MaTpr0F válasza VictorHUN (#9) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Nem tudom miért erőltetik ezt a japán vonalat.
Rohadtul semmi köze az AC érához. :W

(#11) saelin válasza MaTpr0F (#10) üzenetére


saelin
veterán

Az előző részek alapján biztos meg lehet oldani, hogy japánban járt valamelyik felmenője. Én már magáért a látványért és a "más világ" érzése miatt is kipróbálnám. Középkori amerikát és európát mindenki látott már...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) Zedz


Zedz
addikt

De miért várja mindenki a Japánban játszódó AC-t? :W Keressenek olyan játékot amiben vagy samurai az ember, vagy ninja.

(#13) Mooka-Miki válasza alevan (#6) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Én azt tudom. De szamurájokkal nem tudsz falakon mászkálni stb. Nem is értem, hogy jött ez ide. S nindzsák voltak Japánban is, hiába Kínából eredeztethetőek.

(#14) FragMaster válasza MaTpr0F (#10) üzenetére


FragMaster
addikt

Semmi köze az AC érához? Jelenleg a sztori lefedi a harmadik keresztes hadjárattól a francia forradalomig a történelmet :D Valahova csak beleférne nem?

saelin #11: még csak az sem kell, Desmond "ki lett írva" a 3. résszel, a Unity esetén ki se derül épp kinek a DNS-ében matatnak, bárhova csaponghatunk már.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#15) alevan válasza Mooka-Miki (#13) üzenetére


alevan
őstag

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#16) janos1988


janos1988
addikt

Mint a WoW vagy a CoD sorozat. Ua a belső csak a külső változik.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#17) Zedz válasza janos1988 (#16) üzenetére


Zedz
addikt

Azért a Warcraftot és ezt egy lapon említeni. :U

(#18) wolfman válasza FragMaster (#14) üzenetére


wolfman
veterán

A harmadik résztől már a történet se számít, csak a múlt helyszíne és a parkour, csak összesen ennyivel eladni az újabb és újabb részeket, szánalmas. :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#19) edari


edari
őstag

Én már a sávszélességet se pazarolom az új AC részekre. Brotherhood után már egyszerűen sz*rok. Rev. még elment, na de a 3... hát azt is csak amiatt játszottam végig, hogy lássam Desmond végét. 4-et már torrentel se szedtem le. Egyszerűen üres lett az egész, story is kihalt már belőle. Sajnálom hogy ide jutott a széria. na sebaj, most raktam fel újra a BH-t, majd ezzel vígasztalom magam.

[ Szerkesztve ]

(#20) alevan válasza edari (#19) üzenetére


alevan
őstag

Igen, a III szar lett és az Unity sem valami jó. Viszont a IV nagyon jól sikerült.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#21) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Mivel a japán építészet a kínaiból ered, így simán lehet a részlet a China-ból. Vaklárma, mindenki leülhet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22) FragMaster válasza wolfman (#18) üzenetére


FragMaster
addikt

A 2. óta nem ugyan az, az biztos. Csak jól esik vissza-vissza csöppenni ebbe a világba.
Remélem lesz egyszer egy Ezio-saga HD remake.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#23) edari válasza FragMaster (#22) üzenetére


edari
őstag

Na, azt én is várom. Pont ma gondolkoztam rajta, mekkora jó lenne jobb textúrákkal (hát most na, a kocka az kocka jó pár helyen).

(#24) oriic válasza Mister_X (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De az csak DLC, a többi meg teljes játék: :D

Live-Die-Respawn

(#25) Rossi


Rossi
addikt

A Unity egy végtelen nagy határ ... (megvettem, tudom), erre már a következő utáni résszel foglalkoznak :F

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#26) ripla


ripla
őstag

én ezt várom!

(#27) nintendo


nintendo
tag

Méregdràga tömegcikk mint a Cod,Battlefield és tàrsai.

(#28) Mooka-Miki válasza alevan (#15) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Na ilyet még nem láttam! :R

(#29) wolruf


wolruf
őstag

Az első, második részt megvettem, de még nem játszottam vele (X360), ha ez tényleg japánban játszódik, akkor már írom is a listámra :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30) MaTpr0F válasza ripla (#26) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Én már azt várom amikor elfelejtik végre az animus-t és a jelen történései lennének csak. Mert ez már naaaaagyon unalmas. :(

(#31) alevan válasza MaTpr0F (#30) üzenetére


alevan
őstag

Az animus köré épül az egész történet. És nem. Nem a jelen a lényeg, hanema múlt. Inkább az ACII velencéje mint a jelenkori Velence.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#32) MaTpr0F válasza alevan (#31) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

De egy idő után el kell majd érkezzünk a jelenhez. Vagy akkor tök fölöslegesen tették bele az animust. Ennyi erővel akkor csak simán a múltban játszódó játéknak kellene lennie és ennyi. Az az időnként 5 perc amit a jelenben töltünk szerintem senkinek nem hiányozna. Nem is töltenek vele sok időt a készítők sem, mert mindegyik részben egy másodlagos, összecsapott valami volt a jelen szál.

[ Szerkesztve ]

(#33) FragMaster válasza MaTpr0F (#32) üzenetére


FragMaster
addikt

Végig a jelenben vagyunk, de ott az "ellenállás" csak a múltban kutatva jut előrébb...ahogy az Abstergo is.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#34) Griff55 válasza wolfman (#1) üzenetére


Griff55
senior tag

Made my day :DD

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#35) Xerxész válasza alevan (#31) üzenetére


Xerxész
őstag

Pedig pont, hogy de. Pont a jelen a lényeg, és nem a múlt.
A múlt csak egy eszköz a játékban.

(#36) ripla válasza MaTpr0F (#30) üzenetére


ripla
őstag

én mondjuk az első részt próbálgattam anno, meg utána még azt amelyikben a körszakállas arc volt a főszereplő, de nem jött be. engem az egész sorozat hidegen hagy.
ezt a képet csak azért raktam be, mert az mondjuk érdekelne. :)

[ Szerkesztve ]

(#37) edari válasza MaTpr0F (#32) üzenetére


edari
őstag

AC4-ig a jelenkornak igen nagy szerepe volt, igazából egy játék alatt 2 storyt kaptál, és mindkettő izgalmas volt. (Igazából a 3 egy kakukk tojás, mivel ott a múlt történései már nem voltak egybefüggőek az előzőkével.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.