Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ha ez az új nextgen motorjuk, akkor szomorú vagyok. A Codemasternek kicsit ki kéne lépnie a komfortzónájából.

Megyen!

(#2) rdt89


rdt89
addikt

A homokvihar jól néz ki, de attól ez még mindig nem next gen.

(#3) D.Va


D.Va
senior tag

Az első videóba direkt rakták a pályát a kaliforniai erdőtüzek közepére? ;]
Az amúgy elég gáz hogy egyetlen egy pálmafa modellt készítettek, és azt az egyetlenegyet látni mindenhol a pályán, legalább 2-3 féle modellt illene csinálni...

Mindenesetre én biztos meg fogom venni, mert jó kis fun arcade szórakozásnak tűnik...
Nincs ezzel semmi baj szerintem. Csak sokan Dirt Rally-t várnak ettől is...
Fogadnék rá hogy ha ez nem DIRT hanem Motorstorm, vagy más címen jönne akkor senki nem fikázná hanem mindenkinek tettszene... De a név miatt mindenki DIRT Rally-t vár, pedig ez nem az. :U

[ Szerkesztve ]

(#4) FrozeN` válasza D.Va (#3) üzenetére


FrozeN`
tag

Én pl. nem várok DiRT Rally-t, kimaxoltam a DiRT 2-3-4 + Showdown-t, de akárhogy nézem, ez borzalmasnak tűnik. :(

(#5) maputo


maputo
tag

Szerintem azért már mindenkinek leesett, hogy a Dirt Rally a szimulátor, a Dirt meg az arcade.

Ellenben mintha most túltolták volna az arcade-ságot és a trendi elemeket. Eddig is volt tüzijáték, de mintha túlzásba vitték volna a lasershowt és a színes füstot. Meg a második videón a váltakozó színű felni mi akar lenni? Ennyire a Fortnight játékosok lennének az új célcsoport?

Eddig mindegyik Dirt más és más volt, de ez nekem a látottak alapján nagyon nem jön be. Ehhez nagyon nagy leárazás kell majd, hogy kipróbáljam.

(Lehet úgy voltak vele, hogy ha már ott van a Dirt Rally komoly résznek, akkor ezzel teljesen elszállhat az agyuk.)

[ Szerkesztve ]

(#6) Mart10000 válasza CptAdamica (#1) üzenetére


Mart10000
aktív tag

A grafikai megjelenítés nem indokolja a megadott gépigényét. Ilyen látványt kevesebből is kihoztak a korábbi részekben.

(#7) exedoc válasza Mart10000 (#6) üzenetére


exedoc
senior tag

+1
Az még hagyján, hogy látványra gyenge, de akkor ezek szerint még az engine is tróger.

(#8) D.Va


D.Va
senior tag

Örüljetek, legalább ebből összekalapálnak egy kis pénzt a Dirt Rally 3-ra :DD

(#9) Mart10000 válasza exedoc (#7) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Vélhetően az Ego Engine 4.0-ás verzióval készül. Ettől még ugyanúgy lehet jót és rosszabbat is kihozni belőle. A Dirt 4 ilyen téren csalódás volt hiába volt látványra szebb a Dirt Rally az Ego egy korábbi verzióval.

(#10) Mart10000 válasza maputo (#5) üzenetére


Mart10000
aktív tag

A Dirt Showdown volt talán ennek a mélypontja, ami teljesen elszakadt a szimulátor vonaltól. Megjelenés után kiderül a Dirt 5-öt hova lehet, majd tenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.