Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Napster01


Napster01
tag

My Skype:
[kép]
ha elérhető vagyok vegyél fel név: napsterbz
Sajnos a PH!-n nem működik a linkelés... ezért csak a képet tudtam berakni, de ha elérhető vagyok akkor fel lehet venni :U :B

[Szerkesztve]

_.(-.-)._

(#2) finest válasza Napster01 (#1) üzenetére


finest
őstag

Fura, h a Skype is elmegy ilyen közösségépítő irányba. Korábban az egyszerűsége vonzott, ma már mindenféle csetszobák vannak, tiszta PalTalk lett.
Miért jó olyan embereket felvenni, akiket nem ismerünk és semmi dolgunk velük?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#3) Napster01 válasza finest (#2) üzenetére


Napster01
tag

A skype annyiban hasonlít a messengerre, hogy ugyanúgy lehet rajta beszélgetni, chatelni, webkamerázni, fájlt küldeni és sok més egyebet, annyi különbséggel, hogy kevesebb sávszélesség kell ahhoz, hogy probléma mentesen menjen és nem terjed rajta sok 1000 vírus és egyéb programok, valamint sokkal tisztább a beszélgetés és egyszerűbb kezelni.

És miért baj az, ha bővítjük az ismerettségünk, ha vkinek segíteni kell pl. akkor egyszerűbben meg lehet beszélni, a dolgokat, NEM? :F
Sztem a legjobb P2P program a világon......... :U

És ahogy megosztják pl. az msn címüket az emberek, úgy a skype címet is meg lehet osztani, ráadásul így egyszerűbben, igaz a PH!-n nem működnek így a linkek, de egy BB-codeokat felismerő oldalon csak egy gombnyomás és fel is van véve, ráadásul láthatják, hogy éppen elérhető-e az ember vagy nem, és pl. ha elfoglalt akkor tudják, hogy most nem ér rá, vagy ha nincs bejelentkezve akkor felesleges felvenni... :P

[Szerkesztve]

_.(-.-)._

(#4) Stylewars_kp válasza finest (#2) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Figyi hát nemtod mikor jöhet jól egy ismeretségi kör... sztem az esetek 70% jól jön :D

[Szerkesztve]

(#5) finest válasza Stylewars_kp (#4) üzenetére


finest
őstag

Egyszer felvettem az érdekesség kedvéért egy bhutani komát, valamelyik Frei dosszié adásán felbuzdulva, de nem sokat csevegtem vele azóta sem. :(

[Szerkesztve]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#6) tkazmer válasza finest (#2) üzenetére


tkazmer
addikt

Amikor először hozzászóltál a PH-n, mindenkit ismertél a topicban?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7) finest válasza tkazmer (#6) üzenetére


finest
őstag

Nem ismertem, de ez más. Minek boldog-boldogtalant felvenni? Miért kellne mindenkinek tudnia az állapotom? Miért akar bárki folyton elérhetőnek lenni (még Skypeon is)?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#8) Napster01 válasza finest (#7) üzenetére


Napster01
tag

Ez nem azért van h boldog-boldogtalan felvegyen, hanem ahol közzé teszem a címem, ott engem fel tudjanak venni, én soha nem vettem, és engem se vettek fel külföldiek csak úgy... meg mások se, hanem akivel beszélni akartam/akarok azt veszem fel......

_.(-.-)._

(#9) (Kolombusz) válasza finest (#2) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Maximálisan egyetértek.

Soha nem érettem azokat, akik millió msn partnerük van.

Én csak annak adom meg az msn-em, akivel már élőben találkoztam,
Pont ugyanigy vagyok az iwiwwel is, jókat röhögön azokon, akik versenyszerűen gyűjtik az ismerősöket. Ha nem találkoztam vele élőben nem igazolom vissza.

(#10) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

nem akarom a cikket leszólni, de szerintem e mellett felesleges:
[link]

(#11) 3psilon válasza Kobaljov (#10) üzenetére


3psilon
aktív tag

Ez van. Ezt legalább elolvassák párszázan, míg a skypes oldalt az keresi fel, aki tudja mit csinál.

Így hát van ''hááá, dejóóó ilyeténisénis akarok'', és a kedves cikkíró szerez magának pár ismerőst :)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#12) Napster01 válasza 3psilon (#11) üzenetére


Napster01
tag

Kösz, h kitartasz mellettem :C

_.(-.-)._

(#13) azbest


azbest
félisten

van egy rossz hírem: msn állapotot nem lehet csak így lekérdezni... ez a protokol egy régebbi verziójának hibáját használta ki. (http://www.imwrapper.com/msn/msn címed/spiffy.png )
Csak azok látják az állapotod akiknek megengedted (felvettek, te felvetted), kintről idegenek nem.

Ma már nem lehet így. Viszont valahol olvastam egy másik módszert. Ott fel kell venni isemrősnek egy bizonyos címet (egy szerver erre a célre) és megad egy azonosítót, amivel ki tudod tenni az állapotodad a netre. (Azért működik, mert ismerősöd a szerver msn-en).
Nah meg is van egy lehetésges:
http://www.bencastricum.nl/msn/help.php


[Szerkesztve]

(#14) VladimirR válasza azbest (#13) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igenam, csak ez meg nem megy, amig nem donatingeled meg a sracot
legalabbis az enyem nagyon nem mukodik (csinal egy jo kis redirect-et a lejmolos html-re)
Bovebben: [link]

(#15) azbest válasza VladimirR (#14) üzenetére


azbest
félisten

hmm nem figyeltem... igaz.

akkor nem ismerek egy működő msn státusz kijelzőt sem.
(a tieddel az a baj hogy bárkinek az állapotát meg tudnád nézni ha működne... azt meg nem engedik meg)

(#16) VladimirR válasza azbest (#15) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''a tieddel az a baj hogy bárkinek az állapotát meg tudnád nézni ha működne... azt meg nem engedik meg''

ezt nem ertem (vagy a cikkben emlitettre irod?)

(#17) Napster01 válasza azbest (#13) üzenetére


Napster01
tag

msn-ben ugyanúgy mint a skypeban van egy ún. Csak az Engedélyezett partnerek listán szereplő blablabla.... rész a Beállítások>>Adatvédelem résznél, amiről ha kivesszük a pipát akkor láthatják az állapotunk elvileg, mivel akkor bárki láthatja az állapotot, még a letiltottak is, csak ők továbbra sem tudnak írni....
Ez a serveres, h felveszed és akkor ha megvan a kapcsolatod a serverrel és kijelzi ez nekem működött egy ideig, de aztán már nem láttam online a servert és eltűnt......

_.(-.-)._

(#18) Kobaljov válasza 3psilon (#11) üzenetére


Kobaljov
senior tag

''Ez van. Ezt legalább elolvassák párszázan, míg a skypes oldalt az keresi fel, aki tudja mit csinál.''

pontosan, aki némileg tapasztaltabb az általában először elolvassa mit ír a gyártó, és akkor nem kell rácsodálkoznia ugyanarra máshol :DD idővel talán rájönnek majd az emberek (megjegyzem a Skype-s oldalt valószínűleg többen olvassák)

Akkor megvan egy recept az új ismerősökhöz is: közöljük le egy népszerű program súgójának tartalmát részletekben egy blogban! ;)

(#19) azbest válasza VladimirR (#16) üzenetére


azbest
félisten

sorry, igen a második része a hozzászólásnak a cikkbeli címre utalt... nem figyeltem..

Napster01:
megpróbáltam a pipa kivételeset... hát vagy unknown vagy offline gif képre ugrott el... de elvileg működhet akkor ez is ha az újabb protokollal nézik...

[Szerkesztve]

(#20) vgergo válasza Napster01 (#1) üzenetére


vgergo
aktív tag

Nálam a msn-es kijelzés nem működik:)

(#21) Napster01 válasza vgergo (#20) üzenetére


Napster01
tag

meglehet, mondjuk annyira én nem szeretem az msn-t, tehát nem foglalkozok vele, csak használom... de ha keresel neten ilyen kijelzőket talán találsz egyet ami működni fog, csak a servert fel kell venni barátnak h engedélyezdd neki h láthassa az állapotod.

_.(-.-)._

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.