Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KrAt


KrAt
veterán

Lényeg, hogy hnapra meglesz :) És reméljük, hogy a leendő melóhelyedről is pozitív lesz a visszajelzés :)

Majd azért számolj be, mi lett :)

(#2) bolondember válasza KrAt (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mindenképpen.... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) A_Sanyi


A_Sanyi
csendes tag

Végülis miért jöttél vissza Magyarországra? Engem ez érdekel. :)

[Szerkesztve]

(#4) bolondember válasza A_Sanyi (#3) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

őszintén?

igazából 2 indok: Párom nem tudott utánam jönni (idegenforgalom nem játszik a Ruhr-vidéken); a másik, h egy idegbeteg állat főnököm volt (magyar ráadásul), aki ahol tudott megalázott minket, kapcarongyként bánt velünk (többes szám: kolléganőm és én az irodában, saját fia meg lenn Bajorhonban)...
Amikor észrevettem, h kezdődő gyomifekim van (vagy vmi ilyesmi, mert a gyomrom kikészült, mégcsak pikáns kaját se tudtam enni, mert fájt, pedig imádom az ilyesmit!), úgy döntöttem, lépni kell. Nincs az a pénz ami az egészséget pótolni tudja... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) bambano válasza bolondember (#4) üzenetére


bambano
titán

Az a szerviz, amelyik egy shell kút mögött van? Mert ha igen, azokról jót hallottam.

Egyébként ha úgyis mehetnéked van egy cégtől, akkor lehet bátrabban beszélgetni a főnökkel. Néha nagyon hasznos tud lenni az ilyen.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) ollie


ollie
MODERÁTOR

Te most tényleg bennehagytad a kocsiban a navit? :F
Sokkal kevesebbért is feltörnek bármit.

***

(#7) bolondember válasza bambano (#5) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a Szentendrei úton van a Rómaifürdő HÉV megállónál, egy adzsip kútnál.. Volt kollégám az Astra kabrióját viszi oda és meg van elégedve velük...

Meló: az a főnök... nem lehet vele beszélni. ez nem az a fajta ''ember''... Láttál ér LILA fejjel embert üvöltözni? engem lefaszozott, lepöcsözött, lebunkózott, satöbbi... alapvetőleg szép és jó minden... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) bolondember válasza ollie (#6) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az az igazság, h a tartó az folyamatosan ott volt a szélvédőn (nagy nehezen találtam egy jó helyet neki, ahol látom is, de nem is zavar), tehát valszeg így-is, úgy-is feltörték volna (ha azt nézem, h akár bosszúbol, mivel nem talál semmit, még meg is rongálhatta volna...).

viszont miért hagytam a kocsiban a cuccot? jó kérdés: amikor hazamentem az offródra, akkor ment egy kicsit, autómatice bedobtam a kesztyűtartóba, és az egy hét alatt el is feledkeztem róla...

sajnálom az egészet, de legalbb nekünk nincs bajunk és az üveg sem ANNYIRA drága (főleg, ha visszafizeti a biztosító)...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) #64791808 válasza A_Sanyi (#3) üzenetére


#64791808
törölt tag

uhh, ez betalált, 5/5 pontos kérdés :)

(#10) Peet


Peet
senior tag

Én csak azt nem értem, hogy honnan tudta a tolvaj, hogy a kesztyűtartóba navit talál? :U

(#11) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Elsőként talán a saját biztosítódat kellett volna megkérdezni, hogy hova menj Mo.-on van-e partnerük. Valahogy kétlem, hogy bármely más országban, ahol nincs szerződéses partnere a biztosítódnak pillanatok alatt elintézik az ügyedet. Az ilyesmi mindig veszett ügy, a törött kocsit el kell zárni, kell egy másik az ügyek intézéséhez. Legjobb ha az ember nem maga megy elintézni vagy nem rögtön, felbaszott aggyal, mert úgy még nehezebb.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#12) bolondember válasza TheVeryGuest (#11) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Már van ezirányú tapasztalatom - csak éppen nem jó...

Amikor TÜVre vittem az autót, kaptam egy kavicsot a szélvédőbe (Steinschlag), aztán fel akartam hívni a kötvényen megadott számot, ami nem létezik, majd felhívtam a kinti irodát, ahol a kedves ügyintéző széttárta a karját és azt mondta nem tudja ki a Mo-i partner, és nem tudja, h ki is lehet, se azt, h hol lehet megtudni...

Nem mentm én felszekszualizált aggyal, csak amikor már a második alianc székházból jöttem el és elkezdett esni az eső, na akkor ment fel a vérnyomásom...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13) bolondember válasza Peet (#10) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

passz - abból indult ki talán, h fenn volt a szélvédőn a tartója... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14) Ygg


Ygg
senior tag

Szia haver!

Látom, ide is írogatsz:).

(#15) bolondember válasza Ygg (#14) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

IS???

:DDD

Én azt nem tudtam, h Te itt vagy... velkámm hóm! :R

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16) bambano válasza Peet (#10) üzenetére


bambano
titán

Ha navi tartó konzol van az üvegre rakva vagyha a szivargyújtóból kilóg a tápkábel, mert sok tulaj a segédalkatrészeket nem teszi el.

Én mindig mindent elrakok a kocsiból, egyedül a becsavarozott, nem szabvány méretű ráddió marad. Eddig még minden tolvaj tudta, hogy azt kár kivenni, mert nem tudja eladni senkinek.

Szerk: és van még figyelőszolgálat is, tehát ha valamit nagyon muszáj a kocsiban hagyni, azt még véletlenül sem a parkolás helyén teszi el az ember, hanem sokkal hamarabb. Ismerősnek törték már fel az autóját azért, mert leparkolt és utána tette be a notebook táskát a csomagtartóba.

Az antennát én szoktam leszedni, dísztárcsa nincs. Ennyiből remélem érti a tolvaj elvtárs, hogy paranoiás vagyok és felkészültem rá. :)

[Szerkesztve]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17) dabadab válasza bolondember (#7) üzenetére


dabadab
titán

OFF, de egyszer egy kollegamat a fonokunk vmi hasonlonak nevezte elottunk, aminek az lett az eredmenye, hogy a srac irt egy emailt neki (CC-zve nekunk), hogy: ''Kedves XY! Kerlek, erositsd meg irasban is azt a szobeli allitasodat, hogy egy fasz vagyok.'' Valasz emailt nem kapott, bocsanatkerest viszont igen - bar ez igazan nem mentette meg kettejuk viszonyat.

DRM is theft

(#18) bambano válasza bolondember (#7) üzenetére


bambano
titán

A magából kikelt, kontrollját vesztett emberrel lehet mindig a legjobban kitolni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#19) finest


finest
őstag

Szia!
Sajnálom, ami veled történt. Szerintem a biztosítód kifizeti a javítást számla alapján.
Én az előző évben éppen EGR-szelepet kerestem Németországban, de ki kellett ábrándulnom, h ugyan olyan drága mint idehaza... de ez nem tartozik szorosan a tárgyhoz.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#20) Polly89


Polly89
csendes tag

Ejj..nem mondom..neked is kijutott a jóból, bár a magyar ügyintézést tekintve én már nem lepődök meg semmin!Sokat szívtunk mi is a családdal, mindig volt valami, s először azt hittünk, hogy mindig kifogjuk a dolgokat, de rá kellett döbbennünk, hogy ez mindenhol ugyanúgy megy... :F

(#21) Nimrod válasza bolondember (#4) üzenetére


Nimrod
addikt

Jól tetted, én akkor léptem le amikor már minden nap rosszul voltam és hánytam. Igaz, itthon. :(((

(#22) bolondember válasza bambano (#18) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, ez az állat kivétel.
hidd el.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23) Divi


Divi
aktív tag

No felvettek végül a az EDShez?:)

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#24) knajf válasza Peet (#10) üzenetére


knajf
senior tag

az az alap első hely amit megnéz :) meg a kartámasz alatt meg ilyenek. nem hülyék ám ezek - annyira - :)


Bolondember neked meg ajánlom hogy a vectraclub fórumán kérdezősködj körbe ha olcsóbban akarsz mindenből kijönni! -nekem A vectra-m van, olcsón tudnék szerezni ahoz is cuccokat-

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#25) decibel


decibel
aktív tag

Azta jó... Eddig én is a szélvédőn hagytam a navi konzolt, és a kesztyűtartóba raktam a navit, úgylátszik muszály lesz mindig levenni az egész cókmókot.

"you are a monkey poo-poo"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.