Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ALI_G


ALI_G
veterán

Azért ha nekem lesz egy kis időm meg helyem, felrakom a Vistat. MSDAA-n keresztül az egyetemisták elérhetik már, nekem is így van meg, persze nem lokalizált, de engem nem izgat.
Eleinte biztos lesz vele problémám nekem is, mert sok driver még nincs kész, sőt, vannak ugye amihez nem is csinálnak már, ilyen az nforce2, ami nekem kéne, de sose adnak ki Vistához már. Ami infót találtam az az, hogy ettől függetlenül jól fog működni a Vistával az alaplapom.

(#2) n0se válasza ALI_G (#1) üzenetére


n0se
tag

Szia!

Hát reménykedjünk, Én is bízom benne, hogy kicsit kiforrja magát az a rendszer az RC-khez képest, és előrébb lépünk 2001-ből :)

Üdv,
n0se

n0se

(#3) dragonfx


dragonfx
veterán

nem kell vista, 1 szabályt kéne megfogadniuk, nbem belevágni újjba hanem ami van tökéletes közeli állapotba hozni.
A vistával első években csak a baj lesz.

Az office úgy jó ahogy van, kár kidobni kisebb javításokkal évente ugyanazt.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4) n0se válasza dragonfx (#3) üzenetére


n0se
tag

Igen, ezzel teljes mértékben egyetértek, az XP-n még lenne mit foltozni, az office-hoz is lehetne jópár javítást kiadni (itt-ott lehet benne bugot találni, de alapvetően semmi gond nincs vele), de dragonfx tudod az nem elég nagy biznisz :W

A véleményedet csak osztani tudom :R

Üdv,
n0se

[Szerkesztve]

n0se

(#5) dragonfx válasza n0se (#4) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát nekik nem :(((
Bezzeg mi akik 30-40-50-80-100é megvesszük, mikor valakinek annyi csaka havi fizetése...... :Y ..nekünk hol az üzlet kapunk egy hibahalmot. :(((
Lassan az XP eléri nálam azt hogy azt mondjam rá hogy még a 98 is jobb volt, vagy Millenium edition jujj mennyi ideig hazsnáltam :B
Én már csak 1 C meghajtós ghost fájllal érzem magam biztonságban. :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6) n0se válasza dragonfx (#5) üzenetére


n0se
tag

Hát nem tudom, a milleniumot soha nem szerettem, de pl. a 2000nt egy jó OS volt :))

n0se

(#7) #97544192


#97544192
törölt tag

Sok játékot, és sok hardvert! :DDD

(#8) cousin333


cousin333
addikt

Hát, néhány dologban nincs egyetértés...

Vista: Egyesek szerint az a baj, hogy az MS az XP-t akarja eladni nekünk új köntösben. És közben jajgatnak, hogy a kiforrott XP helyett kapunk egy kiforratlan Vista-t. Ez így eléggé vicces... Én huzamosabb ideje használom az RC2-t és tulajdonképpen elégedett vagyok vele, sok buggal még nem találkoztam (sőt!). Sok minden pozitív irányban fejlődött (pl. gyorskereső), és jobban bele lett integrálva az oprendszerbe, például a tűzfal, vagy a teljesítmény-monitor. És ez jó. Az UI nekem tetszi, és a gépigényt sem nevezném vészesnek.

Office 2007: Használtátok is, vagy csak írtok róla? Nem lehet nem észrevenni a különbséget, valóban nem túlzás azt mondani, hogy az Office 97 óta a legnagyobb változtatás, emiatt ebben az esetben - kivételesen - egyáltalán nem érzem rókabőrnek. Egy kicsit talán csilli-villi a kezelőfelület, de nekem jobban tetszik, mint a puritán menüsorok, amik esetén általában nem elsősorban a ''komoly'', hanem a ''bonyolult'' szóra asszociálok. Logikusabbnak, kézreállóbbnak tartom a gombok elrendezését is. Magát a programot pedig az elődjéhez képest nagyobb előrelépésnek, mint magát a Vistát. Persze a gépigény is nőtt, de cserében pl. a stílusváltásoknál azonnal kapunk egy előképet a éeendő kinézetről. Ráadásul új formátumban menti a fájlokat, ami többek között kisebb méretet eredményez.

IE7: Örömteli, hogy a felesztők végre igyekeznek behozni a lemaradásukat, mind funkciók (füles böngészés), mind biztonság (védett mód Vista alatt), mind szabványkövetés (kompatibilitás a többi böngészővel) terén. Ugyanakkor nem érzem úgy, hogy az Operámat veszély fenyegetné :).

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#9) Lyobag


Lyobag
csendes tag

cousin333: jó neked, hogy működik rendben az rca2. Nekem már az MSDAA-ban való Vista igencsak érdekesen viselkedik: frissen telepített, alig párórás rendszer a 2. újraindítás után miért inul úgy, hogy alapból 2-3 hibát talál??? és ezt folyamatosan...

amúgy merem remélni, hogy - ha megkapom az életben - a kód jó lessz a 64 bites verzióhoz is. :D (de majd vizsgaidőszak után dolgozok ezzel)

Lassú felfogású lehetek, de HÜLYE nem vagyok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.