Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) JoeYi


JoeYi
őstag

nekem egyébként kábelnetem van az otthoni házunkban, ami egy közepes faluban van. Magán vállalkozónál lehetett előfizetni, 2mbit a legkisebb, és ez mindig ennyi, kivéve ha vihar van, és lehal a kapcsolat :) Miért nagydolog ez nekem? Mert a t-com és a chello is kijelentette anno, hogy ha meggörbülök akkor is max vonalkapcsolt 56kbittel szenvedhetek csak (3 éve kb), és undorító volt, hogy 10e -forintot fizettem. Ennyiért egy Chellos asszem már igaen izmos csomagra tudott benevezni, és én csak álmodozhattam, hogy a Szombathelytől 4km-re lévő faluban ilyen egyszer legyen.

Lett. Nem chello, de 2mbit. Pont jó. 6500ft, (bekötés után félévig nem is kelett fizetni, mert tesztüzem volt), ennyi kell a boldogsághoz. Persze a bekötés harmadnapján t-com csörrent az akkor még bekötött vonalas telón, hogy milyen jó lenne nekem ha szerződnék hozzá. No thx, elég ha az szív akinek nincs más lehetősége.

ui.: egyszer előfordult, hogy elszállt a net, este 8 körül. Felhívtam a srácot aki az egész dolgot kiépítette, és zokszó nélkül segített a hiba javításában, lecsekkolta, hogy a switcek mind működnek, és nálam lehet a baj. Nálam volt, másnap már a kukában pihent a régi router.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.