Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) Valkűr


Valkűr
őstag

Wááá én 2 hete vettem egy ilyen Logit....Nagyon sok fajta 2.1 rendszert kipróbáltam, de egyik sem volt az igazai, vagy a hangerő volt kevés, vagy a mély volt gyenge , mindig akadt valami probléma....Jelenleg egy Geniust váltott le ami összesen 30 wattot tudott...

Többet vártam ugyan a LOgitól mint amit a genius tud, de nem ennyivel...Félelmetes egy szett, mint dinamikára, mint hangerőben...Igy utólag elmondhatom, h ebben a 2.1 kategóriában, sztem nincs párja a z-2300-nak...Sztem a 2.1 piacon a LOgi egyedülállót alkotott...Noha van pár dolog amit hiányolok...Sztem rátehették volna a szubwoofer bemenetet amivel házimozi erősitőre is rálehetne kötni...Mindettől eltekintve brutális jószág, pedig van külön álló hifim, nagy Álló dobozok, de a Logi ennek ellenére nagyon meglepett....Érezni a 93dB hangnyomást, tényleg nem lehet megmaradni mellette. Nekem egy 6x4 méteres szobában van, de felesen szétkapja a szobát :) Egy Creative Fatality-vel hajtom, semmi torzítás, enyhe zaj akkor hallható, ha teljesen feltekerem a hangerőt, mikor nem szól semmi, de ez elenyésző.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.