Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Na jah, hallottam én is. Csak azt nem értem, hogy lehetett valamit így elkúrni, hogy egy gyenge is bpi szellő felrepítse :( :( :(

(#2) cousin333 válasza Yushchenko (#1) üzenetére


cousin333
addikt

''pilanatok alatt feltámadó orkán erejű szelet''

Valószínűleg nem volt az olyan kicsi. Azért egy ilyen vár emlékeim szerint nem kicsi és nem is könnyű, szóval ami 25 méterre röpteti, emberekkel a ''fedélzeten'' az nem lehet szellő, még ha egyáltalán nincs is kikötve... Ez persze nem jelenti azt, hogy nem kellett volna rendesebben kikötni.

Szörnyű az, ami történt :O. Polachek, te mit láttál az esetből?

"We spared no expense"

(#3) marcee válasza cousin333 (#2) üzenetére


marcee
addikt

''Polachek, te mit láttál az esetből?''

Szerintem erről szól a blogbejegyzés.

Polachek: Igen, a hír és a tragédia különbsége, ha nem így lenne, ha nem lenne ez a hatásbeli különbség tv néző és szemtanu között, akkor egy hiradóba bele lehetne halni. Nem irigylem tőled ezt az élményt. Én nagyon tartok a lehetőségtől, hogy egyszer majd vészhelyzeben nekem is higgadtnak kell maradnom és félek, hogy nem leszek rá képes.

\m/

(#4) Polacheck válasza Yushchenko (#1) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Szerintem nem volt gond a kikötéssel, iszonyatos szél volt. A leszúrt cölöpök, amik a várat tartották ott maradtak a földben, abból szakította ki az egészet a pillanatok alatt támadt orkán.

Elmondani lehetetlen ami egy ilyen helyen történik, és főlag az a megdöbbentő, hogy elég lett volna mondjuk 5 percel később sörért sétálni, és lehet, hogy a szemlélőből már áldozat lesz.

less qq more pewpew!

(#5) tildy válasza Polacheck (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Több helyen is említették a portölcsért, ileltve a forgószelet is... Nem tudom, te hol olvastad magát a hírt. Átélni persze mindig szörnyű .

Bár szerintem valami iszonyat nagy termik lehetetett a leírások alapján .

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) Polacheck válasza tildy (#5) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

MTI sajtóközleményben kaptam.

less qq more pewpew!

(#7) jerry311 válasza cousin333 (#2) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nem kicsi, viszont könnyű. Legalábbis a felületéhez, térfogatához képest könnyű. Lásd hőlégballon, csak ez nem forró levegővel van töltve.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.