Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tildy


tildy
nagyúr

Jaj de jó, jaj de jó , hogy végre valakinek ez eszébe jutott!

Mondogattam is amagamban, 1 normális zenét sugárzó rádióadó volt, azt is megszüntették. Hihetetlen, mennyire jó volt az az adó, nem shakira, meg Rhiana, meg kiherélt hangú Justin Timberlake nyávogott, hanem normális, trances zenék mentek. Béres Zoo meg az ökörködésével fantasztikus volt. Imádtunk úgy utazni, hogy az szólt a kcosiban ,.. Sajnos a roxy és rádió1 csak akkor jó, mikor sterbi van, vagy este a discoshitkor, egyébként meg nyomják ugyanazokat a számokat, abból is a rosszabbakat, én meg kapcsolgathatok.
Remélem valaki észhez kap, és lesz megint igényes elektronikus zene stilusú rádióadó megint.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2) phob!a


phob!a
csendes tag

Nem akarlak elkeseríteni de Zoo már nincs Magyarországon, néhány hónapja már Ausztráliában kevergeti a koktélokat. Egyébként ha valakinek nosztalgiázni támad kedve illetve még nem hallotta a VakációZOO adásokat (A Deejay után a Balaton rádióhoz mentek 3 hónapig) az itt letöltheti az adásokat: [link]

''I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones.'' Albert Einstein

(#3) tildy válasza tildy (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Most hallgattam bele 2006. áprilisi adásába: deep dish -dreams című számmal kezd. Basszus ezeket mostanában toljáka rádiók, hihetetlen, mennyire le vannak maradva.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) Andie


Andie
őstag

Hát nemtom. Én talán ezt az adót találtam meg először, mikor Pestre jöttem tartósan.
Elöször nekemis felcsillant a szemem, hogy hü micsoda diszkós pörgös számok. Én egyébként meghallgatok mást is, a beatlestől a metallicáig, spec kocsiban a diszkós bejövös.
Aztán mikor festettem a lakást, és a Roxy szólt, valami gyanús lett. A harmadik nap után rájöttem. Ugyanaz a 20 szám ment, ugyanabban a sorrendben, ugyanakkor, végtelenitett szalagon. Már kivülröl tudtam, hogy melyik szám után mi fog következni.
Ez a mai napig nem változott. Ha reggel melóba jövet bekapcsolom a rádiót, akkor általában 3-4 szám közül tuti az egyik szól. Aztán a második és harmadik.
Meló után hazafele menet kb ugyanez a pár szám a felhozatal. Ha hosszabb ideig ülök a kocsiban, és alkalmam nyilik a rádiót ''élvezni'' kb 1-2 órán át, akkor kb 2-3x hallom ugyanazokat a számokat.
Én megértem, hogy a legújabb számokat akarják nyomni, mer ez jön be a fiatal közönségnek, és csak itt, csak most, csak nálunk a Green Pigs legújabb száma, dehát kérem, azér változatosság! igényesség! sokszinüség!
Nem olyan nagy baj az, ha lemegy egy-két éves, kétéves szám. Sőt.
Nagyon jó dolog a mákostészta is, a szilvásgombóc is, meg a meggyes pite is. De napokon keresztül, egymásután, csak ezt a hármat enni - hát a végén hányingere van az embernek ha csak rágondol.

Úgyhogy mostanában cd-t hallgatok, vagy slágert. Ott ugyan régi számok mennek, de kb egy 100ezrest tracklistából.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#5) #54715584


#54715584
törölt tag

azert a deejay-n is eszreveheto volt az ismetles :D meg a kivansagmusorban is :) tudom, pontosan igy volt, emlekszem :)
az smsekert az ta 60 Ft-ot meg nem sajnaltam, sot, az aginak is folyamatosan irkaltam, naponta 5-6 sza m cimet kertem le smsben... szep idok is voltak azok...akkoriban az a radio tartotta bennem a lelket...
szoval ketsegkivul az volt a legjobb ado, nagyon fajt a kis lelkem, mikor megszunt... :O
aztan a roxyt hallgattam, de ott is a fekete zenek mentek orrba-szajba, aztan jott a discoshit a radio1-en, es attekertem rajuk par honapja...nos az meg rosszabb, raadasul az esti musor is tele van dumaval...jaj, a reggeli musorrol meg ne is beszeljunk, az mindenhol szar, eroltetett, a csajok meg haaat...na mind1
AKAROM a radio deejayt visszaaaaaaa....
egyebkent az olaszok nyomjak a neten a deejay tv-t :) nem emlexem mar a linkre, de lehet nezni neten, tok jo szamokat nyomnak, meg a madonna koncertfelvetel darabkaja is belefert :D keressetek ra



[Szerkesztve]

(#6) villamos


villamos
őstag

Nemtom, Bp -en a Cool FM asszem kiírja a számokat.
Szerintem annyira azért nem volt utólérhetetlen adó. Meg lehetett únni rendesen, ha állandóan azt hallottad.
A reggeli hülyülős vigyori adásokat mindig is utáltam. Teljesen mindegy, szemétre való az összes. Csak egy van amit el tudtam viselni, a Másik rádió reggeli műsora, de az is csak Nagy Feró miatt.
Zoo -ékat is meg lehetett unni, legalábbis a vége felé már úntam a banánt.
Na igen zeneileg tényleg ott volt a toppon az adó, olyasmik is elhangzottak, amit máshol nem igen hallottál. Tetszett az SMS-t küldesz, és elküldjük a szám előadóját, és a címet, móka is, (sok jó mp3-mal lett délután gazdagabb az ember, némi google ill. másjellegű keresgéléssel. :)) )

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#7) Balinov


Balinov
félisten

valakinek sikerül online hallgatni ?
[link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

[link] - érdemes belahellgatni, ha Ti is ezt a fajta zenét (és persze rádiót) szeretitek - könny szökött a szemembe, visszatért a réges-rég elfeledett ''rédiódzséjizmájpessön,rédiódízséjizmájmissön''-fíling! :C

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) #54715584 válasza Balinov (#7) üzenetére


#54715584
törölt tag

mivel megszunt, nem :)

a masik linket meg blkkolja a ceg :O

[Szerkesztve]

(#10) Yutani


Yutani
nagyúr

Én nagyon sajnáltam, amikor megszűnt a Deejay. Annyira jó volt délután a dugóban ülve hallgatni a Béres és Nyalaka ''hülyeségeit'' (amik nagyon betaláltak)...
Bizonyosan réteg-adó volt, azon embereké, akik nem nyalták be a szok sz@rt és szennyet, ami más csatornákon próbált utat törni az ember agyába, megmérgezve azt.

Sajnálom, hogy nincsenek már.

#tarcsad

(#11) Mipi


Mipi
csendes tag

Jaj emlékszem 2005 Májusában voltunk 10.-es osztálykiránduláson! Iszonyat meleg volt. Buszban bekapcsoltuk a rádiót azt a DEEJAY -re tettem mert megkértem a sofőrt. És nagyon tetszett mindenkinek a rádió mert nagyon jó zenék mentek. Akkor ment pl a TIESTO - ADAGIO FOR STRINGS, akkor az ERIC PRYDZ - CALL ON ME, meg stb. Azt midíg fárasztottak hogy szóljuk a sofőrnek hogy egy kis hangot adjon! Soha nem felejtem el jó volt a kirándulás meg ahogy mentünk egyik helyről a másikra Pesten mindíg a DEEJAY-t halgattuk!

(#12) whitezo88


whitezo88
nagyúr

valóban, nekem is feltűnt a RDJ halála után hogy a Roxy egy fokkal jobb lett, ''RDJ-sebb''

ami viszont hlálom az a Rádió 1. tavaly nyáron munkahelyen sokat ment és kb 2 óránként ugyanazok váltakoztak, nagyon idegesítő volt azonos időközönként azt a 15-20 számot meghallgatni. közben volt persze pár más szám is de a lényegen nem változtat.

[Szerkesztve]

(#13) #54715584


#54715584
törölt tag

hat, a roxy meg nagyon messze van a RDJ-tol, de ketsegkivul egy csoppet javult a zenei kinalat :)

(#14) bolondember válasza #54715584 (#13) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát...
nekem volt ''szerencsém'' hallgatni a fokszit tartósan - változatos zenék, mi?! Amikor 4 számot hallok 2szer , mindezt másfél órán belül.... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15) #54715584 válasza bolondember (#14) üzenetére


#54715584
törölt tag

en mult hetvegen untam meg az eletemet, mig sikerult egy delelottot vegighallgatnom
az esti kivansagmusortol meg kiraz a hideg, nem ertem egy olyan tokfilko hogy vezet ott musort, borzaszto

(#16) bolondember válasza #54715584 (#15) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én valahogy úgy vagyok vele, h ez a Rick vagy ki olyan akar lenni, mint Jáksó még a kilencvenes évek végén volt - a régi szép idők... Akkor még vicces volt, kreatív, meg minden... Most meg egy elba szigetelt ripacs - de nem a jó értelemben!

Főleg kocsiban hallgatok rádiót, kis fokszi, mostanában több café (röhej, h kiér az ember Budaörsről és megszűnik a fokszi, bezzeg a káfé még fehérvárnál is fogható!)... De azért be van készítve a discman so-sok MP3as lemezzel (átjátszókazetta rulla)..

akkor is azt vallom, a DeeJay megszünte óta siralmas a magyar könnyűzenei rádiós piac...
Danubónusz tré (Majka, mi?!), Sléger nem jön be (Asszonkának annál inkább), Rádijóegy unalmas ismétlések, Fokszi is ismételget, Kávé ''van barátod'' még jó, csak nem egészen az én stílusom, de cserébe változatos...

Ja, fokszi: ''kicsit'' szarban lehet az adó, ha délután 5től este 9ig (lásd még délutáni csúcs - Béres Zoo) kívánságműsor megy.... Kívánság, mi? minden 5ik számot kérnek, ott is sokszor a műsörvezető mondja mit kérjen... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17) #54715584


#54715584
törölt tag

Radiooo DJ :D [link]

(#18) makisajt


makisajt
újonc

Sziasztok!

Vki segítsen nekem.
A roxy-n megy mostanában egy szám ami nekem nagyon tetszik,de sajna nem tudom a teljes címét és az előadóját.:(

Annyit tudok,hogy exactly van a címében és senki nem énekel benne csak sima zene.:)

Ha vki tudja esetleg lécci írja meg.:)

köszönöm és hála.:)

puszi

Maszat :)

(#19) Grobyc válasza makisajt (#18) üzenetére


Grobyc
csendes tag

sztem az a Deadmau5 - Not Exactly szám lesz, nekem is tetszik, kicsit RDJ-t juttatja eszembe nekem is, bár ez még mindig nem ér fel a régi RDJ-vel

hihetetlen hogy már több mint másfél éve nincs normális radioadás Budapesten, emlékszem tavaly májusba a Roxyba betelefonált vki a kívánságműsorba és azt mondta hogy ma 1 éve szünt meg a radiodj és ezért kér egy zenét hát nagyon nagy volt :))) mindjárt itt a 2. év...

pont ma töltöttem le az utolsó előtti napi RDJ műsort hát ez még ma is megállná a helyét, még mindig ütnek a poénok, Béres Zoo áhh mennyit röhögtem anno, jó volt most felidézni kicsit, emlékszem nem is érdekelt a dugó mert közben szétröhögtem az agyam hazafelé egy unalmas munkanap után, hiányzik nagyon jeekomon a beszólások a vicces sms-ek, és storyk.

(#20) Yutani válasza Grobyc (#19) üzenetére


Yutani
nagyúr

Honnan lehet letölteni a RDJ műsorát???

#tarcsad

(#21) Grobyc válasza Yutani (#20) üzenetére


Grobyc
csendes tag

http://zoo.webkontakt.hu/ főleg Béres Zoo műsorok, meg ott van az utolsó 24 óra teljes egészében 1.3 giga de le lehet szedni kisebb darabokban részletekben is.

A búcsúköszönést nem felejtem el soha :) élőben hallgattam rádióban, majd gyorsan fel a netre és a pár perces online késés miatt még1x hogy végeeee, majd a recsegés...

(#22) Yutani válasza Grobyc (#21) üzenetére


Yutani
nagyúr

Köszi! :R

Aktív résztvevője voltam a Béresék műsorának, sok SMS-t kültem, amit be is olvasott. A legjobb rádióműsor volt a Délutáni Show, mindig azt hallgattam a dugóban ülve, ami gyakorlatilag úgy még élvezetes is volt. De komolyan! Nem zavart, hogy tötymörgünk a rakparton, szólt a Béres meg a Nyalaka, nagyon jó volt!

#tarcsad

(#23) Grobyc válasza Yutani (#22) üzenetére


Grobyc
csendes tag

Majd letöltöm a vakáciozoo balatonfm-es adásukat, azzal elleszek 3 hónapig még, és jó lesz mert legalább azt tuti nem hallottam, aztán jöhet az RDJ-s adások ismétlése, mire végzek remélem ismét visszajönnek :)

(#24) Yutani válasza Grobyc (#23) üzenetére


Yutani
nagyúr

Egyébként mostanában újra hallgatom a Roxy-t, mert leginkább friss dance számokat nyomnak, és öröm hallgatni. Legalábbis reggel és délután, amikor kocsiban ülök.

#tarcsad

(#25) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

szervusztok.. mostanában nem tudom halgatni a roxy-t online :( vmikor csak recsegés megy(olyan mintha nem lenne teljesen bedugva a hangfal (pedig bevan) meg amikor rányomok hogy online halgassam akkor az url-t nem tudja betölteni a winampba és idegtépően beakad pl olyan mintha villogna egyszer ott van egyszer nincs..marmint az url szöveg :D a zene persze nem szól..ez a két hibajelenség szokott lenni...remélem érthető voltam :)) ..

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#26) #54715584 válasza sid.:Rc211v (#25) üzenetére


#54715584
törölt tag

nalam is ugyanez van
de nem sajnalom, hogy nem tudom hallgatni :)

(#27) sid.:Rc211v válasza #54715584 (#26) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

én azért sajnálom ...de tényleg vannak már néha agyon jáccott uncsi számok is :))

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#28) #54715584


#54715584
törölt tag

egyet tudok ajanlani :) balatoni radio, sajna sok ismetlessel :)

(#29) sid.:Rc211v válasza #54715584 (#28) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

:K

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#30) Cicoo válasza Grobyc (#23) üzenetére


Cicoo
csendes tag

Khmm.. Balaton Rádió..

Egyébként: http://zoo.webkontakt.hu

Itt vannak az archivált adások, a vendégkönyvbe pedig Zoo mester is ír néha :) http://zoo.webkontakt.hu/vendegkonyv

Nemharapacica ;)

(#31) #54715584 válasza #54715584 (#28) üzenetére


#54715584
törölt tag

a Rise Fm most már nem csak balatoni rádió :)

neten is lehet fogni és pesten is a 88,1 frekvencián

úgy tűnik ez az új radió deejay :K

(#32) Gbatchee válasza #54715584 (#31) üzenetére


Gbatchee
csendes tag

Sajnos annyira nem jó a rájz, mint volt a próbaadás alatt. Elég sok a hülye duma. A mák katától kivagyok, a reggeli műsor is egy nagy xar...
Szóval, szerintem reménysugár volt a budapesti rádiózás egén, de hamar elhalványult.

Olyan rádió már sosem lesz, mint a DeeJay volt, az biztos...

(Zoo pedig bolond lenne hazajönni a kengurusoktól, amikor itt csak irigység fogadná. Pedig nélküle nehéz elképzelni bármilyen délutáni Show-t...)

Tseng Labs forever!

(#33) vikking156 válasza Gbatchee (#32) üzenetére


vikking156
csendes tag

Na végre valami jó hír :) Én épp most hallgatom az utolsó estét. Nem semmi.

Szomorú.

(#34) reaxol


reaxol
csendes tag

Ukránoké a Roxy Rádió

Másfél év után újra tulajdonost váltott a Roxy Rádió. A pár hete nyilvánosságra hozott tranzakció révén az amerikai Wodlinger házaspártól ukrán befektetőkhöz került az adó. A Roxy Rádió Kft.-ben többségi részesedést szerző Pilot Hungária Kft. Jurij és Natalija Ljascsenko tulajdonában áll, a rádió új ügyvezetője pedig Alekszander Szkvortsov lett. Értesüléseink szerint Ljascsenkóék résztulajdonosok egy ukrán zenei televízióban, egy rádióban, továbbá Csehországban és Lengyelországban is vannak rádiós érdekeltségeik. „Nem változik a Roxy zenei arculata, továbbra is a fiatalokat megcélzó dance-rádió lesz, de a 30 év körüliek körében is szeretnénk megerősíteni a rádió pozícióját” – tájékozatta lapunknak Sesztakova Anna, a Roxy Rádió new projects managere, akinek elmondása szerint a jövőben további terjeszkedést terveznek a magyarországi rádiós piacon. Roxy néven szeretnének új adókkal megjelenni több vidéki városban, a fő céljuk pedig egy 10-12 adóból álló országos hálózat kiépítése. A tulajdonosváltással egyidejűleg a Target Media Salestől másik céghez, a Door Tamás által vezetett Rádió Értékesítő Kft.-hez került a Roxy Rádió reklámértékesítése. Door Tamás egyébként tavaly év végéig az InfoRádió kereskedelmi és marketingigazgatója volt. A Target Media leváltása azért érdekes, mert a Roxy Rádió Kft.-ben Ljascsenkóék mellett tulajdonrészhez jutott a Target Radio Invest nevű cég is, amelynek tulajdonosa éppen a – jelenleg így már csak a Jazzy Rádió reklámidejét értékesítő – Target Media Sales Kft.

(#35) stangli válasza Gbatchee (#32) üzenetére


stangli
senior tag

Pedig nélküle nehéz elképzelni bármilyen délutáni Show-t

Erre vannak a konzervek a választék korlátlan :DDD

(#36) stangli válasza Balinov (#7) üzenetére


stangli
senior tag

Ez a durva, 2006ban megszűnt és a rajongók még mindig üzemeltetik a honlapot. Ez a tiszteletet jelenti egy nagyszerű rádió előtt :R

(#37) KissAladár


KissAladár
újonc

Sziasztok!
Nemrég találtam egy rádiót, amely abszolút a régi Roxy és Radio Deejay világát képviseli. Állítólag több korábbi Roxys csinálja.
www.progbeat.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.