Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) enerdzsájzer válasza Muton (#27) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Még valami.A tűzoltó is ember.Nem mindenható, nem isten, nem démon, nem boszorkány.Nem kell tőlük csodát várni.Egyszerű halandó ember.Aki arra tette fel az életét hogy másokon segítsen.
Attól hogy kimegy 100 tűzoltó meg még egy faluravaló, a tűz nem alszik ki rögtön, bár lehet hogy ez neked kicsit furcsán hangzik.Egy lakástűzben ahol ég a bútor, szőnyeg, ruhák, esetleg parketta olyan hőterhelés van hogy beton szétmállik meg elolvad benne a vas.Láttam már ilyet is.Bejutni a lakásba sem olyan mint a filmekben hogy ajtó berug oszt mán benn is vagyunk.Ebben az esetben a rács volt akadály.Ezeket a rácsokat meg nem csak úgy odatámasztották, hanem sokszor 10-es átmenő csavarral van felszerelve, amit még a tűzoltók sem tudnak csak úgy hipp-hopp leszedni.
Szívesen megmutatom neked hogy mit tud a tűzbohócok által használt kertislag :DDD szerintem te nem élveznéd annyira mint én :DDD Egy kis pancsoláson minden tűzoltó átesik amikor bohócnak áll, úgyhogy tudom milyen érzés amikor 400liter/perces 15 báros kötöttsugárral hasbaveretnek.[link]

Csak egy kérdésre válaszolj ha esetleg erre jársz.Ha kimegy hozzád valamilyen szerelő egy olyan szakterületen amihez te nem értesz (hoppácsak ez hülye kérdés, mert hiszen TE MINDENHEZ ÉRTESZ de ha máshoz nem a tűzbohóckodáshoz biztos, de ahhoz nagyon) szóval ha kimegy egy szerelő akkor attól a kiérkező szakitól is jobban tudod hogy mit kell csinálnia?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.