Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Jobban is tették hogy elvetették.

(#2) haxiboy válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


haxiboy
veterán

+1 és várom a folytatást, nagyon jó volt :R

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#3) saelin


saelin
veterán

Furcsa volt így látni a játékot. Sokkal jobban átjön a hangulata fps nézzetben, mint így a nézd hátam kamerával.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) satz18


satz18
őstag

Hát ja, ez így sokkal kevésbé félelmetes.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#5) kriszpontaz válasza saelin (#3) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Eleve azért is irritáló mert szegény csaj a fél képernyőt kitakarja. Amikor bebújtam a szekrénybe és már azt hittem hogy minden ok, erre az Alien rámtépte az ajtót, azt hittem az ütő megáll bennem, na ezt nem adta volna vissza a TPS. Emiatt a kameraállás miatt hagytam anno a 'csába a Resident Evil 5-öt (mondjuk annak még hülyébb a kameramozgása, de ott aztán tényleg a csávó hátát nézed).

(#6) james001


james001
veterán

Nekem tetszik,én mindig is inkább TPS fan voltam. Eléggé Dead Space hangulata van így amúgy :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) ledgeri válasza kriszpontaz (#5) üzenetére


ledgeri
nagyúr

FPS = First Person Screamer ;]

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8) Sicilian


Sicilian
addikt

Azért így se lett volna rossz !

nothing is true everything is permitted..

(#9) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Aki ettől a játéktól összefosta magát az nagyon gyenge idegzetű

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#10) haxiboy válasza VictorHUN (#9) üzenetére


haxiboy
veterán

Mindenki mástól fél. És azért voltak olyan jelenetek amikor engem is ki lehetett volna kergetni a világból pedíg a xeno még a közelben sem volt

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#11) kriszpontaz válasza VictorHUN (#9) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem fostam össze magam, csak marhára nem számítottam rá...csak azt hallottam hogy dübög a lába :D.

(#12) Tanisz válasza VictorHUN (#9) üzenetére


Tanisz
senior tag

ON:
FPS nézetben nekem is jobban tetszik.

OFF:

Tudod ízlések és pofonok :)

Nekem biztos azért tetszett "csak" mert kedvelem az Alien "világát/környezetét", ahol játszódik az egész és ahogy :)

Ha úgy fogod fel a játékot hogy megpróbálod beleélni magad, Te vagy a főszereplő és nem akarod, hogy a xenomorf elkapjon,túl akarod érni, fegyver nélkül, akkor szerintem lehet izgalmas és paráztató a játék, főleg a szekrény előtt elmászkálós rész, vagy hogy nézed/hallgatod a mozgásérzékelőt, vagy hogy szellőzőben dübörög...stb. :)
Nekem az kifejezetten tetszett, hogyha hosszabb ideig gubbasztottam a szekrényben és már 1x-2x elment előtte akkor simán megtalált :) Igaz ha nem volt mentésem, vagy régen, akkor inkább bosszantó volt :D

Viszont ha csak unottan leülsz elé unalmadba, nem érdekel az egész sztori, vagy hogy "élek-e vagy halok", akkor egyik játék sem félelmetes, vagy ijesztő :)

Pl. hang nélkül egy horror vagy bármi hasonló stílusú játék sem ijesztő :) Szerintem ennek a játéknak jól eltalálták a hanghatásait :)

Te milyen játékoktól/filmektől "fosod" össze magad?

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#13) sTERNI


sTERNI
senior tag

Nagyságrendekkel élvezhetőbb lett FPS-ként. Szanaszét paráztam rajta magam, de végigjátszottam.. eszméletlen jó volt :) Bár néha már rettentően vártam, hogy vége legyen (a szenvedésemnek :) )

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#14) Garada


Garada
őstag

Egy ilyen játék esetében semmiképp nem az ember hátára vagyok kíváncsi.

(#15) T.G.B


T.G.B
tag

nekem bejött volna így is :D
de az igaz hogy fps- ben sokkal többet ad vissza :K

(#16) bit_bro


bit_bro
tag

Videó ugyan még nem volt róla, de egyébként nem volt titok, hogy TPS nézetben kezdték fejleszteni, egy-két interjúban már lehetett olvasni erről.

(#17) kengyel


kengyel
nagyúr

Még szerencse, hogy nem ez lett a végleges :)

kengyel

(#18) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Tps inkább akció/kaland esetén érdekes szerintem. Lásd uncharted, ac, god of war széria.

Most készülök befejezni a dead space 3 at, talán ez az egy kivétel..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#19) Penge@Borisz válasza VictorHUN (#9) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Aki ettől a játéktól nem fosta össze magát az nagyon csekély beleérző képességgel rendelkezik.

Én teljes áron megvettem a premierkor, de az első xeno felbukkanás után abbahagytma és azóta sem vettem elő, mert egyszerűen túlságosan parázok rajta. Néhány horror játék megvásárlása és kipróbálása után rá kellett jönnöm arra, hogy noha a műfaj nagyon tetszik, alkalmatlan vagyok arra, hogy ezekkel szórakozzak. Minden esetben lever a víz, és 20-25 percnél tovább nem bírom egyiket sem. A kulcs: átadod magad a szerepnek, a karakternek. Ha ez nem megy, akkor persze, hogy nincs para. Sajnos nálam a másik irányba megy át túlzásba a dolog, eléggé átélem azt, amit a képernyőn látok. :D :U

(Amúgy nincs semmi gond ezzel a TPS-nézettel, működött volna ez így is.)

[ Szerkesztve ]

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#20) babkukta


babkukta
senior tag

sokkal jobb egy horrorjátékot belső nézetből tolni, mint külsőből. Látszik h nem hülyék csinálták a játékot :K Jobban átjön a hangulat

Üdvözlettel, Tibi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.