Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) j-cool


j-cool
tag

2 év és CoreM szint leér a mobilokba fogyasztás terén, de már most is ígéretes lehet ez.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#152) MrSomebody


MrSomebody
csendes újonc

Ezt nevezik innovációnak!

(#153) vigyori78 válasza edward2 (#148) üzenetére


vigyori78
őstag

Ja ,de mondjuk én egy tabletet használok néha így ,HDMI-n megy a tévébe ,és OTG-n lóg egy vezeték nélküli bill egér.

De sok megoldás lehetne bármilyen telefonra , bluetooth-os bill egér a telefonra ,képernyő megosztás a tévére ,vagy hdmi-n a monitorra ,tévére ( ez már a 3 éves One Touch 995-ben is volt ) stb...
Continuum és a Display Dock sem rossz megoldás csak kérdés még hány típus lesz kompatibilis ,mekkora lesz a gépigény.

(#2) mizoli :

Ez azért nem zsebben hordozható PC , kell a monitor ,bill ,egér ,Display Dock ,kábelek ...
HDMI mini pc-k is vannak azt csak bedugod a HDMI -be és kész mindjárt nem kell Display Dock ,kábelek... és az ára sem 200K plusz a Display Dock ára.
De hozzáteszem a Continuum és a Display Dock nem rossz megoldás végre ha van egy jó telefonom azt funkcionálisan ki is tudom használni.

(#154) liquidgold


liquidgold
tag

https://m.youtube.com/watch?t=132&v=r2jCkZpwBYI

(#155) dz1989


dz1989
senior tag

Az ötlet az nagyon jó. :R X86-t én is mondom hogy az jó lenne.
Meg amikor ilyen üzemmódban működik az adott win10 mobil legyen arra lehetőség hogy a mobil ilyenkór a vas nagyrészét az asztali üzemre használja. A mobil részét pedig a leggminimálisan(pl.:Hívás, sms) A vezeték nélküli üzemmódra ott lenne a DLNA és a meg hogy felismerje a vezeték nélküli billentyűzetet és egeret.
Esetleg kihozhatnának egy Asushoz hasonló Trasformens megoldást.:)

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#156) Воланд


Воланд
titán

continuum vezetek nelkul

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#157) hsrasus


hsrasus
aktív tag

én arra lennék kiváncsi, hogy igazából mi a hardver követelménye ennek, mert arról még sehol sem találtam infót. illetve ugye a W10 for Mobile, már támogatja az intel procikat is, kérdéses, h például a legerősebb x3-as elég lehet hozzá? Illetve ha nem, akkor miért nem lehet erősebb Intel procit mobilba rakni, pl x7?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.