Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Quasi_modo válasza ctvagyok (#50) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Lapozzunk.

valami

(#52) #79335424 válasza ctvagyok (#50) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem fals a statisztika. Pl., ha a szolgáltatók eladásait nézik, akkor visszaesés tapasztalható. Csakhogy, a kínai telók ritkán kerülnek be a szolgáltatókhoz. Az össz eladások alapján viszont, a harmadik és a negyedik legnagyobb mobilgyártó kínai és Androidos telókat gyárt. Ez sokkal jobban alávág pl. a Samsung piacának, mint az Iphone.

[ Szerkesztve ]

(#53) ctvagyok válasza #79335424 (#52) üzenetére


ctvagyok
őstag

Rendben Kínát vegyük ki egy percre. Volt olyan kontinens ahol nem erősödött az Apple a 6 megjelenése óta? Rekordot döntött az eladásokkal az Apple. Az adroidos felső kategóriás vásárlókat halászta el nagyrészt. Nyilván nem az olcsó droidot és wpt felhasználók váltottak almára csak. :DDD

Samsung picsájának a legjobban az iPhone vág alá, nem véletlenül őket akarják utánozni. Ebből látszik a Samsung nem akar és nem is tud a kínai gyártókkal versenyezni. A Samsung maga az applet tartja piaci riválisának, látszik is a csúcskategóriás készülékeiken.

[ Szerkesztve ]

(#54) Wesder


Wesder
félisten

Csak a samu rivalizàl az apple-lel, ami tök felesleges, mert 2 külön OS-ről van szó... Ha mondjuk màs gyàrtó is adhatna ki IOS-el mobilt, mondjuk olcsóbban, lehet nem lenne ennyi Iphone eladàs. Tehàt a kettő nem összemérhető. Almàt körtével nem lehet...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#55) tomistarkapi válasza #79335424 (#48) üzenetére


tomistarkapi
tag

Kösz a tippet már szedem is a tab-ra

(#56) #71321344 válasza tomistarkapi (#46) üzenetére


#71321344
törölt tag

Nem is Neked írtam az "öltönyös" választ. :)

(#57) #79335424 válasza tomistarkapi (#55) üzenetére


#79335424
törölt tag

Előbb állítsd be a "hálózat és streaming" -nél a preferált Youtube felbontást, valamint a "Lejátszás" -nál a háttér módot!

(#58) daczkó


daczkó
aktív tag

ez a lépés nekem úgy hat, mintha a BB azt mondta volna: "Igen, mi próbálkozunk, tényleg próbálkozunk egy jó mobil os összerakásával, de azért a Google megoldása sokkal jobb a miénknél"

/ignore wwenigma

(#59) weberzolee


weberzolee
aktív tag

Ez a videó full kamu. Öklömnyi pixelek vannak a kijelző két szélén, az alsó sarkokban látszik leginkább. Oda van montírozva...csak szarul...

[ Szerkesztve ]

(#60) tomistarkapi válasza daczkó (#58) üzenetére


tomistarkapi
tag

Már forgatom a logout tv adást, amiben erre azért rá lesz cáfolva

(#61) macskea válasza Wesder (#54) üzenetére


macskea
őstag

Ameddig mind a kettő telefon, és ugyan abban a marketshare táblázatban szerepelnek, addig ez az összehasonlítás megkerülhetetlen és igen is fontos.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#62) Mercel válasza Bembee12 (#31) üzenetére


Mercel
senior tag

Ha rútolod a kiskacsát akkor a biztonsági szempontból amúgy is szánalmas android meg totál nyitott kapus lesz bármelyik kínai suhanc által összedobott kártevőre..

Marcel

(#63) Mercel válasza Csapoati (#43) üzenetére


Mercel
senior tag

Vagy csak zavarja, hogy egy tök jó rendszert el...nak egy rakás agyhalott kedvéért.
Tekintettel arra, hogy az emberek minimum 80%-a idióta nem csodálom, hogy az van ami a BB-vel..

Marcel

(#64) Csapoati válasza Mercel (#63) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Továbbra is az a kérdésem, hogy egy esetleges androidos BB miként befolyásolja a megmaradó BB10-s készülékeket?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#65) V B A válasza weberzolee (#59) üzenetére


V B A
aktív tag

én úgy tudom, hogy a fejlesztői példányoknal a kijelző két szélén jelzik folyamatosan, hogy az melyik fejlesztőnek a példánya, ha nem lenne letakarva, akkor látszana, ki adta oda ennek a jóembernek a telefont, azaz kinek a segítségével lett nyilvános ez a titkos szoftver verzió

ezért ez inkább a hitelességet bizonyítja

(#66) #79335424 válasza V B A (#65) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lehet, hogy a BB segítségével. Tejeltek nekik a "kiszivárogtatásért", így megint lett egy kis kredit a fejlesztésre. ;]

[ Szerkesztve ]

(#67) Bembee12 válasza weberzolee (#59) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Oké, h kamu, de mi ez az android verzió szám? (Itt rádásul a 3 navigációs gomb távolabb van egymástól)
5.1.0.2055 valak nagyon hülyéskedett a build.prop-ba

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#68) icezozo válasza Csapoati (#64) üzenetére


icezozo
addikt

egyszeru a keplet. amennyiben tobb droidos BB fog fogyni, akkor elkepzelheto ,hogy abba az iranyba mennek tovabb. de mindenkepp megmarad az OS10 max. lassabb leptekkel megy elore a firmware update.
de mar most nagy a kereslet a droidos BB Passport Silver utan!

http://qwankido.hu/

(#69) janeszgol válasza erahurka (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez jól hangzik, csak mi lesz a szoftver követéssel? 5 ember BB OS-sel, 20 WP-vel, 75 Androiddal kéri a telefont. Melyikre fogsz frissítést kiadni? Mert az sem két fillér.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#70) Csapoati válasza icezozo (#68) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem ez azért nem olyan rossz kompromisszum a cég megmaradása érdekében. Mert ha befuccsolnának, akkor még annyi update sem lenne. Biztos vagyok benne, hogy ha 10x annyi droidos telefont is adnak el, mint BB10-est, nem fogják cserben hagyni a leghűségesebb vásárlóikat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71) Látnok válasza Csapoati (#70) üzenetére


Látnok
aktív tag

meg legyünk őszinték, miért is fogyna jobban a BB droiddal (?), az ifjak előtt szinte ismeretlen a márka, ha droid akkor samsung (motorola, sony, htc, stb) esetleg valami nagyon olcsó kínai, de miért vennének méregdrága BB-t?

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#72) embe válasza Látnok (#71) üzenetére


embe
nagyúr

Mert egyedi vas, jó hardver, kényelmes fizikai billentyű.....és az általuk ismert droid rendszer (is) fut rajta ezután. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#73) ripla válasza Csapoati (#43) üzenetére


ripla
őstag

nem vagyok szpesül bizniszmen :) csak 2 év után végre találtam magamnak egy jó mobilt, erre úgy tűnik, hogy eladják a lelküket az androidért "cserébe".
akinek már volt a kezébe blackberry az tudhatja, hogy egy stabil és gyors rendszerrel van dolga, ahol pár kattintásból mindent, de tényleg minden opciót elér. nekem pont az tetszik benne, hogy felhasználóbarátabb, mint az iphone, és sokkal stabilabb, mint a droid. mindkettőt használtam már, tudom miről beszélek. :)
a winphone az egyetlen, amiről nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#74) Látnok válasza embe (#72) üzenetére


Látnok
aktív tag

Igen, reméljük ez elegendő ok.....

Azért egy a biztos, a BB10 a jelenlegi rendszerek közül az egyik legjobb.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#75) Csapoati válasza ripla (#73) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen és megmarad a BB rendszer? Meg. Akkor meg miért gond a droid?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76) ripla válasza Csapoati (#75) üzenetére


ripla
őstag

mert sértésnek gondolom, hogy a szutyok android rendszer megjelenik egy blackberry mobilon. :)

[ Szerkesztve ]

(#77) Látnok válasza ripla (#76) üzenetére


Látnok
aktív tag

:Y jogos!

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#78) embe válasza ripla (#76) üzenetére


embe
nagyúr

Ha így gondolod, akkor nézd a dolog hozadékát! A "szutyok droid rendszer" miatt az eladások megnőnek, így magasabb profit keletkezik a BB-nek. Immár nemcsak a biztonsági rendszerből lesz bevételük. A magasabb profitból több jut a saját BB rendszerük csiszolgatására, aminek Te is lehetsz így haszonévezője. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#79) icezozo válasza embe (#78) üzenetére


icezozo
addikt

es a droidosok kapnak egy fizikai billes keszuleket amire maga a BB optimalizalja a droidot egy kis HUB integracioval.

http://qwankido.hu/

(#80) Csapoati válasza ripla (#76) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor a sznobizmus legalább megvan. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81) embe válasza icezozo (#79) üzenetére


embe
nagyúr

Így van. Mint ahogy korábban ezt leírtam én is. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#82) icezozo válasza embe (#81) üzenetére


icezozo
addikt

igen :)

http://qwankido.hu/

(#83) embe


embe
nagyúr

Ha a BB megtalálja az arany középutat, akkor mindkét tábor profitálhat belőle.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#84) ripla válasza Csapoati (#80) üzenetére


ripla
őstag

nem sznobizmus ez.
1.5 évig használtam iphonet, imádtam, csak a zárt rendszere miatt dobtam, meg hogy külön program kell egy nyavalyás zene felmásolásához is.
volt droidom is, majdnem 2 évig, azzal az volt a fő bajom, hogy a kezelése egész egyszerűen nem felhasználóbarát.
most 1.5 éve blackberryvel tolom és pár bugon kívül még mindig ez a legjobb rendszer, amit eddig láttam.
azonnal reagál mindenre, letisztult és egyszerű design, pár kattintással mindent megtalálsz, legrosszabb esetben is max. 2-3 másodperc a várakozási idő. a blackberry hub pedig a világ egyik legkirályabb megoldása.
és nem azért jó használni, mert hatvan magos proci van benne, ezernégyszáz giga memóriával. hanem azért, mert gyakorlatilag tökéletesre van megírva az oprendszere, ami sima és akadásmentes működést produkál.

de hogy kicsit üssem az iphonet is, a következő egyik nagy dobásuk az nfc chip lesz, vagy nem is tudom, nem követem a híreket, lehet hogy az iphone 6 jött így.
na most, a blackberry z10-ben, ami 2013 elején jött ki, ez már alapból benne van.
hát így. :)

(#85) embe válasza ripla (#84) üzenetére


embe
nagyúr

Rövid ideig használtam Z10-et, kedveltem. Valaki úgy ajánlotta korábban nekem a BB-t, hogy kiveszed a zsebedből, és használod. Nincs akadozás, szarakodás, csak egyszerűen működik, teszi a dolgát. Igaza volt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#86) California1 válasza ripla (#84) üzenetére


California1
őstag

NFC már anno sok sok éve BB9900 Boldban is volt. :-)

(#87) ripla válasza California1 (#86) üzenetére


ripla
őstag

én a z10-nél kapcsolódtam be. :)

(#88) embe válasza ripla (#87) üzenetére


embe
nagyúr

Egy nagyon jó kis telóval. :C

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#89) ripla válasza embe (#88) üzenetére


ripla
őstag

a következő max. egy z30 lesz, vagy egy classic. :)

(#90) embe válasza ripla (#89) üzenetére


embe
nagyúr

Volt itt a napokban egy Passport 100eFt.-ért. Rezgett a léc, hogy az S5-t lecseréljem rá. De eladták.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#91) Ricardo


Ricardo
félisten

Egy classicot én is kipróbálnék.

(#92) icezozo válasza embe (#81) üzenetére


icezozo
addikt

en meg ezt irtam le :)
[link]

http://qwankido.hu/

(#93) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon sok embernek álma egy ilyen telefon, köztünk nekem is :B Azért meglepő húzás ez, hisz az androidról naponta derülnek ki sokakat érintő biztonsági rések, vajon a BB, hogyan fogja ezeket orvosolni?

Finn the human

(#94) sasa134 válasza Matada2.3 (#93) üzenetére


sasa134
addikt

Chen azt mondta, hogy akkor fog androidos telefont csinálni, ha biztos lesz abban, hogy teljesen biztonságos. Ennek megfelelően gondolom a BlackBerry szakijai ráfeküdtek a témára. Nem gólya IT szakos srácokról van szó, szóval a biztonsági része biztosan rendben lesz. Egész egyszerűen a BlackBerry nem engedhet meg ilyen blamát. Biztos vagyok benne, hogy a legjobb droid lesz. Persze ettől még a BB10 a legjobb OS.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#95) Matada2.3 válasza sasa134 (#94) üzenetére


Matada2.3
veterán

Igazad van, ez esetben na frissítések rovására fog menni az biztos, bár ez a business szektorban nem faktor.

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.