Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Elképzelhető, hogy ez egy nagyon jó üzleti lépés lesz a BB-től.

Én várom, valahogy Androiddal jobban kéne egy gombsoros telefon, főképp mert sokat gépelek, de a virtuálisnak nem mindig olyan jó a visszajelzése.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) balaaazs


balaaazs
senior tag

Ha igaz az, hogy az eddigi modellekből is elérhetővé válnak droidos verziók, akkor megtehetnék, hogy a Venice -t is kétféle OS -el adják ki, ezzel megadva a választás lehetőségét.

¯\_(ツ)_/¯

(#3) embe


embe
nagyúr

Hová fajul a világ?!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4) #15419392 válasza balaaazs (#2) üzenetére


#15419392
törölt tag

+1

(#5) Quasi_modo válasza Graphics (#1) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ez helyes lépés ha talpon akarnak maradni.

valami

(#6) erahurka válasza balaaazs (#2) üzenetére


erahurka
félisten

Ez a megoldás nekem tetszik, más gyártók is ráállhatnának. Adott telefon és tablet választható lenne Android vagy Windows Phone OS-sel is, Intel alapú telefonoknál meg egy fullos Windows is bekerülhetne a kalapba.

Ha már otthon nem lehet OS-t váltani, legalább vásárlásnál menő lenne ha választható lenne, ahogyan egy PC vagy laptop esetében sem vagy korlátozva ilyen szempontból.

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Érdekes látvány. Kíváncsi vagyok a folytatásra.

(#8) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

Aki szerint ez jobb az légyszíves válaszoljon nekem a következőre:

Nyitva van a böngészőben egy lap amin youtube videót nézek és megnyitok egy másik lapot miért áll meg a videó? Miért áll meg akkor ha alkalmazást váltók? Miért áll meg akkor ha lezarom a képernyőt, hogy ne zabálja az áramot?

(#9) hito


hito
nagyúr

Egyik szemem sír, a másik nevet (örül). Van ebbe az egészben valami szürreális, mint egy Dali festmény.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#10) ctvagyok válasza Quasi_modo (#5) üzenetére


ctvagyok
őstag

Csúcskategóriában nincs esélyük a jelenlegi árak mellet. Még a Samsung is szenved az iPhone ellen, pedig nekik van a legjobb marketingjük/hírnevük az androidos gyártók közül. Sőt az összes csúcskategóriás androidos telefonból egyre kevesebbet tudnak eladni az iPhone-ok miatt. Hát ez sem az a piac , ahova be tud törni a BB.
Csúcs hardver és minőséget kéne szállítanium, legalább a G4 árán, de ezt ki is zárhatjuk.
Alsóbb kategóriákban még kevesebb esélyt látok nekik. Egyszerűen túlságosan kiestek a köztudatból már. Csak ők gyártanának nyomógombos droidot? Igen. De a mostani generáció lassan nem is használt nyomógombos telefont életében egyszer sem. Így igen nehéz lenne érvényesülniük androiddal is.

Szerintem a HTC sem azért lett veszteséges, mert annyira szar az M9, szimplán nem érdekli az embereket egy HTC telefon 250-260k pénzért. Ha annyi lenne, mint a G4, garantálom, hogy sokkal jobban fogyott volna. Androidos telefon nem tud versenyezni az iPhonnal, ha egy árban vannak. Pont ugyan ezt látom táblagépek esetében is. Nem a képességeik miatt, szimplán az "iPhone" az etalon okostelefon.

Szóval ha választható OS lesz akkor abból lehet még valami. Mert jönnek új emberek és a régiek is megmaradnak. De ha csak droid lesz az nem lesz elég.

[ Szerkesztve ]

(#11) kkdesign válasza erahurka (#6) üzenetére


kkdesign
senior tag

Nekem is tetszik ez a megoldás, no vagy lehetne esetleg egy olyan, hogy első indításnál választó képernyő, tisztelt júzer! a google világához csatlakoznál, vagy a Blackberry éránál szeretnéd letenni a voksod!

Vigyázzá waze, mer egyszer választasz! 10szer megkérdi hogy tutie ami fix fix ami tuti, hogy jól választottál-e, majd pedig ha a válasz igen, akkor tájékoztat hogy a másik rendszer letörlődik, majd ujraindul a készülék és bebootol első indítás beállítására.

Így nem kellene készleteket figyelni, mert mindegyiken meglenne, max letörlődne. akinek meg nem tetszik, szerviz, meg mondjuk 5000 kenőpénzért visszaállítják a választós szoftverrészre, és máris mindenki happy :D

(#12) eventus válasza tomistarkapi (#8) üzenetére


eventus
veterán

Te kis gonosz :) De jogos kérdések.. Így a többi programmal is. BB10 rendszeren szépen fut minden egymás mellett.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13) Keepo válasza ctvagyok (#10) üzenetére


Keepo
csendes tag

"Csúcs hardver és minőséget kéne szállítaniuk, legalább a G4 árán"
Mert a g4 olyan megfizethető áron van ugye..?

BB-ben pont maga az OS a szimpatikus, viszont az árazása meg unszimpatikus.

Kappa=Grey Face (nospace) Kappa

(#14) tomistarkapi válasza eventus (#12) üzenetére


tomistarkapi
tag

Nem papa a 100 éves playbook-on megy. Van most anndroidom is... zokogok

(#15) ctvagyok válasza Keepo (#13) üzenetére


ctvagyok
őstag

Én meg tudtam venni, tehát megfizethető. ;]
A BB-t ismerve lesz a Venice legalább 250k. Na az egy csöppet több, mint a g4.
Nem akarok pofátlan lenni. Értem, hogy a csúcs hardvert és a minőséget meg kell fizetni. De ha ennyire magasak lesznek az árak, a HTC sorsára jutnak még androiddal is.

(#14) tomistarkapi Vagy egy nem gyári youtube kliens. Bár én nem szívesen adnám nekik a gmailem.

[ Szerkesztve ]

(#16) #71321344 válasza tomistarkapi (#8) üzenetére


#71321344
törölt tag

(#17) Blyan válasza ctvagyok (#10) üzenetére


Blyan
félisten

Szörnyű, hogy még mindig forintosítjuk a telefonok árait, főleg amellett, hogy a világszerte eladott telefonok 60-70% szolgáltatókon keresztül kerül értékesítésre, ergo jóval a teljes ár alatt.
Szóval hol is vannak a 250K árak, amelyeket nem tudnak az emberek megfizetni?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18) ctvagyok válasza Blyan (#17) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nem azt írtam, hogy megfizethetetlen, hanem azt, hogy ennyiért inkább fognak iPhonet venni.
Lásd M9, ha nincs elég nagy hype nem fog fogyni.
Írhattam volna dollárt is, nem válltortat azon, hogy nem elég erős a brand, hogy eladja a készülékét.
Nem hiszem , hogy az LG nagyobb brand lenne, mint a BB. Mégis magas eladásokat tudott produkálni. Ez a g3 esetén is az árnak volt köszönhető.

[ Szerkesztve ]

(#19) Blyan válasza ctvagyok (#18) üzenetére


Blyan
félisten

Mennyiért? 100-200 dollárért/fontért/euróért (ennyi kb az USA-EU előfizetés árplafonok )? Ha ájfónt vesznek, akkor az nem ennek az összegnek köszönhető.
Kínában, ahol pedig a fent említett piac önmagában áll rendelkezésre, a saját telefonok mennek főleg. Kivéve az iPhone persze.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#20) eventus válasza #71321344 (#16) üzenetére


eventus
veterán

No comment.. Szerinted?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21) ctvagyok válasza Blyan (#19) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ezt úgy mondod, mint ha nem lenne köze a független áraknak az előfizetéseshez.

(#22) Csapoati válasza embe (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mi lesz igy az uzletember sznobizmussal? :(
Szerintem jo otlet a nyitas, rovidtavon legalabbis.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) tomistarkapi válasza eventus (#20) üzenetére


tomistarkapi
tag

Aha 10 usd androidon amit a BB10 natívan megold. Really?

(#24) daniel909


daniel909
addikt

jó.
én nekem is jól jönne a fizikai bill + androiddal appokkal se lenne gond. tökéletes.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#25) eventus válasza tomistarkapi (#23) üzenetére


eventus
veterán

karvaly vagy :C

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#26) balaaazs válasza kkdesign (#11) üzenetére


balaaazs
senior tag

Innen egyébként már csak egy ugrás a particionált "vinyó", amin mindkét rendszer, egymástól függetlenül indítható :))

¯\_(ツ)_/¯

(#27) Luck Dragon

Kicsit fura látvány , de akár még jó is kisülhet ebből ami a cég kamatoztatni is tud ,és a profított és meg többszörözi.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#28) #71321344 válasza tomistarkapi (#23) üzenetére


#71321344
törölt tag

A háttérben futó videó a Music-nak teremtene konkurenciát, ráadásul a reklámok se látszanak, ezért fizetős.

(#29) Blyan válasza ctvagyok (#21) üzenetére


Blyan
félisten

Van köze, de top készülékek fő eladási piacán az előfizetői készülékárak nem igazán magasak. Amúgy sem, meg arányában sem.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30) eventus válasza #71321344 (#28) üzenetére


eventus
veterán

Akkor a gugli egye meg a reklámhalmaz rendszerét.. Egész a reklámok és adatgyűjtés miatt jött létre.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#31) Bembee12 válasza tomistarkapi (#8) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Igaz az tényleg gáz, de ha root-olva vagy (és miért ne lennél), akkor megoldható a gyári youtube app háttérbe futtatása, ingyen legálisan

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#32) ctvagyok válasza tomistarkapi (#23) üzenetére


ctvagyok
őstag

Androidra elérhető rengeteg youtube kliensből letöltesz egyet, ha a lezárt képernyő esetén is akarod, hogy fusson. Szimplán a google nem akarja, hogy ez elérhető legyen. Nem az android hibája ez. Bár én nem adnám ki a goole-nek kívül a jelszavam senkinek.

(#33) eventus válasza Bembee12 (#31) üzenetére


eventus
veterán

Miért ne lennél? Kincsáncsi lennék, hány user rootol és egyéb finomságok. Sokaknak még az, hogy mail jön a telefonra is csoda.

(#32) ctvagyok BB nem kér google fiókot hozzá és a letölthető programok sem. Meglehet adni, de nem kötelező, hogy működjön..

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#34) Bembee12 válasza eventus (#33) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Az már usererror :) Viszont akinek az is csoda, h email jön az valószínűleg nem is akar yt-t hallgatni háttérben

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#35) eventus válasza Bembee12 (#34) üzenetére


eventus
veterán

Userek nagy része nem használja ki a telefon adottságait, na pont a root kellene neki :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#36) ctvagyok válasza eventus (#33) üzenetére


ctvagyok
őstag

A youtube kliens programok sem kérnek google fiókot a működéshez, csak én szeretem ha látom a csatornákat amire fel vagyok iratkozva, és azt, hogy milyen videókat töltöttek fel. Ahhoz meg be kell lépjek az google fiókomba. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) Bembee12 válasza ctvagyok (#36) üzenetére


Bembee12
aktív tag

De google play szolgáltatások app kell neki (gyári yt android app-hoz)

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#38) eventus


eventus
veterán

Témánál maradva: alul az a 3 virtuálisgmb nagyon ronda. Mennyivel jobb a BB10 gesztus vezérlése [link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#39) ctvagyok válasza Bembee12 (#37) üzenetére


ctvagyok
őstag

És a google úgy is tudja a jelszavam nem mindegy már :DDD
A google szolgáltatások úgyis futnak háttérben végig.

[ Szerkesztve ]

(#40) #71321344 válasza eventus (#30) üzenetére


#71321344
törölt tag

Az egészet csak azért írtam le, mert elkezdtétek túlmisztifikálni, hogy BB-n fut a háttérben, Androidon pedig nem.
A reklámbevételekből nem mellesleg a tartalom előállítója is részesül.

Amúgy ha már ebben a topicban is sikerült ilyen remek hangulatot varázsolnotok, megkérdezném, hogy a nagyon öltönyös, nagyon üzletember, a nagyon munkaeszközén miért akar videót futtatni a háttérben?

(#41) ripla


ripla
őstag

de hogy miért kell egy jól működő rendszert elcseszni a szutyok androiddal, azt fel nem foghatom.
tényleg egyre igénytelenebb és felszínesebb a világ.

(#42) balaaazs válasza ripla (#41) üzenetére


balaaazs
senior tag

Hogy vegyék :)

¯\_(ツ)_/¯

(#43) Csapoati válasza ripla (#41) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mit szurnak el vele? Lesz BB10-es telefonjuk meg droidos is. Appokbol meg csak jo, ha tobb kozul lehet valogatni. Vagy akkor mar nem szamitasz majd szpesol bizniszmennek a mostani BB-ddel? ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) joey04


joey04
titán

Az android jó döntés, de ezen a kijelzőn hogy néz ki te jó ég.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) draco31


draco31
veterán

Úgy látom nem csak nálunk népszerű az Aida64. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#46) tomistarkapi válasza #71321344 (#40) üzenetére


tomistarkapi
tag

én nem vagyok öltönyös üzletember! A youtube-ról zene hallgatás szerintem pont egy minden napos dolog minden társadalmi osztály számára. A kérdésem pedig nem hagulat keltés volt hanem csak reflektálás arra, hogy valami egy rendszeren jól müködik és kicseréljük egy olyanra amin az nem érhető el.

(#47) fornettisuti válasza tomistarkapi (#8) üzenetére


fornettisuti
veterán

egy szo: feature ;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#48) #79335424 válasza tomistarkapi (#8) üzenetére


#79335424
törölt tag

Google korlátozás, hogy nem futhat a háttérben. Használj BSplayer -t! Az tudja futtatni háttérben a Youtube -ot. Böngészőből, megosztás menüből átadod a BSplayer -nek.

[ Szerkesztve ]

(#49) Quasi_modo válasza ctvagyok (#10) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én nem kevertem volna ide az almát a helyedben. Szerinted mindenki az ellen versenyez? Ugyan már.

valami

(#50) ctvagyok válasza Quasi_modo (#49) üzenetére


ctvagyok
őstag

Akkor miért esnek vissza az androidos flagship eladások, ha nem a nagyképernyős iPhone-ok megjelenése miatt? A 2 millió eladott 1+1 miatt? Hát kétlem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.