Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Eddie141


Eddie141
senior tag

Kicsit szivfájdalom fogott el, hogy vajon én, mit irhanék majd le egy ilyen oldalon egyszer, a jövőben?
De majd hozza az élet, én meg hagyom, hogy a sors arra sodorjon, amerre ő jónak látja :)
Szép irás, és gondolat ébresztő!
Gratulálok!

Kellemes ünnepeket!

(abból itélve, hogy 2003-omban tomboltál a zenékre, azért nem lehetsz olyan nagyon idős, hogy teljesen alátámasztottnak, és helyénvalónak érezzem ezt az írást :) Nincs igazam?)

[ Szerkesztve ]

(#2) Prosector


Prosector
addikt

Az RMB a legnagyobb volt...nekem...meg sztem sokan másoknak is.

Semmilyen zenére nem tudtam úgy megőrülni,mint erre...remélem még léteznek.

Respect! :R :R :R

(#3) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Igen szeretem ezt a számot, bár az eredeti jobban tetszik.
[link]
A többi rmb számot is igen szerettem. Nekem inkább a sok diszkós buli jut eszembe, mikor még minket néztek ki a dizsiből mert 16 évesek voltunk. Most meg már a sok 16 éves néz ki mert lassan 30 leszek :O
Bár már igen ritkán megyek el.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#4) szablya


szablya
tag

Eze nekem nem zene (aa:D). Bocsi, de immunis vagyok a diszkóra :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Hát igen, azóta leszedtem egy komplett RMB pakkot és néhány "suhanctársammal" egy rave buli megszervezésén törjük a fejünket, sajnos a pakkban nincs benne a Matisse pedig az valami fenomenális.Köszi, hogy elolvastátok, már megérte leírni. :)
Boldog Karácsonyt!

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6) dangerzone


dangerzone
addikt

Nekem is nagy kedvencem volt az RMB. A The place to be számukat pár osztálytársamnak megmutattam középsuliban. Pár heten belül már az egész suli ismerte, nagyon "bevadultak" rá. :)

Hát igen, régi szép idők. De majd 40 évesen a mostani időszak is nagyon szépnek fog tűnni. ;) :K

(#7) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Ez eléggé más, de engem egy feledhetetlen 2009-es 1 hetes júliusi balatoni nyaralásra emlékeztet. Annyiszor meghallgattuk alkoholizálás meg vizipipa társaságában.. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#8) Penyus


Penyus
senior tag

Fu a cikkben levo zene nagyon nagy! Anno romma hallgattam. Regi szep raver idok...

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#9) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

azért a bugyuta ártatlanság most is rád találhat.

öreg aranyhal nem vén aranyhal. ;)

26 vagyok lassan de most ilyen bugyuta élményben van részem :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.