Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vegyszer


vegyszer
addikt

A Fenti leírás igen hasznos lehet szorongatott helyzetben! (remélem nekem sosem kell újra átolvasni, de mentem, ami menthető...)

Egyébként MTK6589 vonalon is működhet ugyanez?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2) Depression


Depression
veterán

:R

ment a kedvencek közé.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#3) beers


beers
addikt

Egy újabb fontos hiba megoldása Tőled és ismét megosztva :R ! +1
A számot nem akartad eltakarni? :)

M&N

(#4) vegyszer válasza beers (#3) üzenetére


vegyszer
addikt

Online szupporthoz jól jöhet. ;] :))

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5) kosturica válasza vegyszer (#1) üzenetére


kosturica
őstag

Nálam (MTK 6589) nem működött, sőt még a factory reset sem. A rom újraflashelése az SP flash toos-szal viszont megoldotta! VIGYÁZAT: a preloader elől ki kell venni a pipát!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#6) szunyooo


szunyooo
tag

Nekem nem csinál semmit a teló ha rádugom :S

(#7) integrated


integrated
tag

Áldassék a neved!!!!!

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#8) Out


Out
addikt

tarja is van a dobozban a matricákon? :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#9) woteska


woteska
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget!:)) Megoldotta a problémámat a cikk :P (iNew V3 cwb 1.0.8 mtk6582)

(#10) karikusz


karikusz
tag

Köszi... hasznos cikk ;)

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

(#11) laci laci


laci laci
addikt

Nagyon köszönöm. :R :R :R :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#12) tolvaj!


tolvaj!
őstag

MT6592-re nem alkalmas. Működő készülékkel és beteggel egyszerre tesztelve a referencia miatt és sajnos az egészséges készüléknél sem hozza be a CDS informationt. Mindenesetre hála !!! :R

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#13) jaanik válasza kosturica (#5) üzenetére


jaanik
csendes tag

Szia letudnád írni részletesen hogyan kell ?
Köszönöm :Janik

(#14) boldiwhite


boldiwhite
újonc

Nem rossz, csak az a helyzet, hogy MTK mobilnagybácsival ez csak egy szoftveres dolog, amit egy hard reset azonnal kinulláz megint. Ezen kívül flash tool-lal az nvram mind a 4 szuperpartícióját ki lehet írtani, és az imei visszaírása nem ér semmit, amíg a serial nincs visszaírva.

dobok nektek 2 linket, amivel visszatehető mindegyik. Iocean-re vonatkozik, de megy a többi MTK-s telóval is.

https://mega.co.nz/#!6g5W1TSS!cjeDUt5mdKSpJyNpVLQ33ZDy6bRSXed5BAN6xOKKDVM

https://mega.co.nz/#!q89gWY4a!aY60WeRAAQ_GPGmdog9et3FweF4qs6znohHzXcaBzo4

B.W.

(#15) Rolli


Rolli
aktív tag

Sziasztok,
Hol a pontos leírás?
Nem találom:(

(#16) tolvaj! válasza Rolli (#15) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#17) Rolli válasza tolvaj! (#16) üzenetére


Rolli
aktív tag

köszönöm

(#18) GAbre válasza tolvaj! (#12) üzenetére


GAbre
veterán

Üdv!
Nálam behozza,csak hiába adom be az imei számot.
Failed lesz :S

Avatar

(#19) molnargergo válasza kosturica (#5) üzenetére


molnargergo
újonc

és a factory reset et hogy kell csinálni?

(#20) molnargergo


molnargergo
újonc

nekem olyan bajom van hogy a samsung galaxy s5 klónomról nem lehet hívni és ha töltenék rá vmit akkor meg kiírja hogy nincs elég hely mikor semmi nincs rajta. mit csináljak?

(#21) fgeri2010


fgeri2010
csendes tag

Üdv.olyan problémám lenne hogy van egy lenovo a536os készülékem.ami tökéletesen müködött tegnapi napig.amikor ugyanis beadta hogy van elérhető frissítés.na én ugye rá is mentem csak frissítés közbe kiírta hogy hiba.na itt már láttam hogy vége a rendszernek. Elvittem egy haveromnak.aki ugyan dobott rá rendszert de viszont az imeim ugrott meg wifinél is bead vmi warning nvramot. Láttam hogy mindenhol irta hogy legyen mentés az imeiröl de gondoltam gyári frissítés nem igen vágja haza a rendszert. tudnátok kérlek segiteni hogy mit birok ilyenkor kezdeni mindenféle mentés nélkül? Előre is köszi.Gergő

(#22) Nataniel


Nataniel
senior tag

Ha az imsi szám ment el,arra van megoldás?

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#23) ego2121


ego2121
csendes tag

ÜDV!

Van egy Jiayu S3 telefonom.Flesheltem, végig mentr rendesen, a pipa a végén meg is jelent,de nem indult újra.Igaz elég alacsony is volt az akku színt.Még egyszer fleshelni akartam,de a fleshelés sem indult újra.Most az lehet,hogy az akkú lemerült azért nem indul újra? Habár a fleshelést akku nélkül is menni kellene, vagy egyébb baj van?? Esetleg a PLEROALDER sérült??Javithato??.Elvileg flesheléssel nem lehet elrontani,mivel annyiszor fleshelhetem ahányszor akarom,vagy rasszul tudom?? Szerezek új akkut és probáljam újra??A telefonon kivül lehet akkut tölteni?? Vagy kinából rendeljek egy külsö akku töltöt?? Hát ehez kérek segitséget ,természetessen nem ingyen! ÜDV!

(#24) hzx0 válasza ego2121 (#23) üzenetére


hzx0
aktív tag

Dual sim mélyvizbe dobd be inkább a kérdést. Hamerabb kapsz segitséget. Valoszinü nem vetted ki a popát a preloader elöl. Ha nem rávalot toltál rá nagy valoszinüséggel csak a test point rövidre zárásával lehet feléleszteni. Mivel elég uj tipus lehet hogy neked kell kimérnef az alaplappon. Probáld rajta hagyni sokáig a töltön esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#25) gery2k14


gery2k14
tag

Köszi sikerült életre lehelni egy Doogee DG2014 Turbot ;)

(#26) sbe561


sbe561
tag

Üdv!
Valószínű, hogy elszúrtam az imei számom a G2F-n recovery csere közben. Vissza raktam a régi cwm-t és a régi romom, egy TD rom-ból készített v0.11.2-t ,de nem látja a sim kártyát, ha viszont felrakom a MIUI 7 v.6.1.21 rom-ot akkor minden ok, csak ebben a romban nincs magyar nyelv. Kérdésem, ha vissza rakom a TD-s romot akkor ott megcsinálhatom az itt közzétett imei javítást, vagy ebben az esetben ne próbálkozzak vele?
Előre is köszönöm!

(#27) UnA


UnA
Korrektor

Nekem most volt rá szükségem, és nagyon hasznos volt, köszönöm.

De egy kis kiegészítés: ha valakinek nem működik a parancs, akkor meg kell próbálni AT +EGMR= formában, vagyis az AT után egy szóközzel.

(#28) csabi+


csabi+
csendes tag

Szia Nekem egy CUBOT S200-ason történt meg ez, viszont azon eleve nem tudtam a tárcsázóból előhívni a menüt, így letöltöttem a play-storeból ...mindent a leírás alapján csináltam, de amikor a SEND COMMAND-ra nyomok, akkor egy buborékban kiírja hogy "THIS COMMAND IS NOT ALLOWED IN USER BUILD" nem tudom emiatt megcsinálni ...Kérdésem az, hogy mire utalhat ez a hibaüzenet, és hogy tudom megkerülni?

Csabi ...Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt; amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk!

(#29) UnA válasza csabi+ (#28) üzenetére


UnA
Korrektor

Nekem is ezt adta szóköz nélkül. Persze lehet, hogy más volt a hiba nálad.

(#30) csabi+ válasza UnA (#29) üzenetére


csabi+
csendes tag

...és meg tudtad oldani?

Csabi ...Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt; amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk!

(#31) UnA válasza csabi+ (#30) üzenetére


UnA
Korrektor

Igen.

(#32) csabi+ válasza UnA (#31) üzenetére


csabi+
csendes tag

...de hogy? Azóta működik az IMEI?

Csabi ...Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt; amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk!

(#33) hzx0 válasza csabi+ (#32) üzenetére


hzx0
aktív tag

(#34) csabi+ válasza hzx0 (#33) üzenetére


csabi+
csendes tag

Köszönöm, majd megnézem! :)

Csabi ...Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt; amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk!

(#35) UnA válasza csabi+ (#32) üzenetére


UnA
Korrektor

A #27-es hozzászólásban leírtam, hogy csak akkor ment az AT parancs az esetemben, ha utána egy szóközt hagytam. Enélkül ugyanazt a hibát dobta a telefon, mint neked.

(#36) csabi+ válasza UnA (#35) üzenetére


csabi+
csendes tag

Sikerült nekem is működésre bírnom...
Nálam úgy működött, ha az AT parancs elé tettem a szóközt ...érdekes, úgy egyből sikerült!
Mi ebben a logika? :D

Minden esetre köszönöm a segítséget! :R

Csabi ...Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt; amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk!

(#37) entoni1989


entoni1989
tag

Sziasztok!

Tudom, hogy ez milyen dolog, mindennel tisztában vagyok, de meg szeretném tenni mert parázok és nem akarok szívni a teloval :( Szóval arról lenne szó, hogy vettem egy telekomos Mate 8-at, csak van egy olyan gyanúm, hogy rászedtek, mert előfizusan vették és ott a letiltás veszélye :/ A kérdésem az volna, hogy valahogy (ezen módszerekkel) bele tudok "piszkálni" az IMEI-be? :F (mivel ugye akkor így elkerülném ezt a veszélyt)

Köszönöm :R

(#38) qamu74


qamu74
őstag

Koszi!!!!!!
Sikerult ezzel helyrehozni a telot,de kellett egy kis youtube film is,mert eloszor hibauzenet jelent meg,de a filmecske megoldotta a problémát!!

Linkelem a filmet,még egyszer koszi!!!
Mentve az oldal!!!

FILM

(#39) Depression válasza entoni1989 (#37) üzenetére


Depression
veterán

IMEI piszkálása tiltott ezen az oldalon!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#40) ecchphoto


ecchphoto
csendes tag

Olyankor mi van ha az az üzi fogad egy kis szürke ablakban, hogy

felül: háromszögben felkiáltójel és info
aztán meg: "This command is not allowed in UserBuild"

faktori?

-=ecchphoto=-

(#41) ecchphoto válasza ecchphoto (#40) üzenetére


ecchphoto
csendes tag

AT utáni szóközzel ez a hiba van: +CME ERROR: 100
a készülket már több mint egy éve használom, ez idő alatt nem csinált semmi cirkuszt, tehát nehezen gondolom azt hogy lenyúlták az imeimet, mindkettőt és blacklistre került a szolgiknál, ezáltal engem már tiltva fogadtak..

-=ecchphoto=-

(#42) metalstorm


metalstorm
aktív tag

6592-nél igy sikerült:
Engine mode - apk: LINK
És egy nevetséges trükk! :) LINK

(#43) ecchphoto válasza metalstorm (#42) üzenetére


ecchphoto
csendes tag

Nekem sajnos így sem ment. Akár benn van a sim kártya, akár nincs :(
Volt ahol máshova is tettek szóközöket, de úgy sem ment :(

-=ecchphoto=-

(#44) metalstorm válasza ecchphoto (#43) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Sajnálom nálam müködik... csak sim1-után újra kellett inditanom és utána irni sim2-őt....

(#45) ecchphoto válasza metalstorm (#44) üzenetére


ecchphoto
csendes tag

Elvittem egy ismerős mobilszervízbe, megcsinálták két rugóért.

-=ecchphoto=-

(#46) Fairplays


Fairplays
aktív tag

Ha nem jön elő a menü, videó link

[ Szerkesztve ]

(#47) csaba17


csaba17
senior tag

sziasztok
erre valaki:

"at command is failed to send"
medion p4502-es mobil.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.