Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Geri0325 válasza koxmatyi (#100) üzenetére


Geri0325
csendes tag

Köszönöm a választ.

Motorola RAZR V3-->Samsung Star 2-->Samsung Monte S5620-->Samsung Galaxy i5(Smart Corby)-->Sony Xperia X10-->Nokia Lumia 520-->Lumia 535+Lenovo A7-10F-->Honor 4C+HP Pavilion x2 10-->Xiaomi Redmi 3

(#102) tl-x


tl-x
őstag

Sziasztok!

Hogy tudom megoldani az óra töltését ha nincs a közelben számítógép? pl nyaralás alatt. Valamilyen telefontöltő adaptere jó hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#103) Frozzy válasza tl-x (#102) üzenetére


Frozzy
őstag

Persze, van amikor én is gyári apple töltő fejbe dugom bele és tökéletesen is működik

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#104) tl-x


tl-x
őstag

Behalt a készülék. Huawei B0. Nem tölt. Visszem vissza gariban. :(((

(#105) Botondkobold


Botondkobold
csendes újonc

Kompatibilis a Lenovo A7000-el?

(#106) Botondkobold


Botondkobold
csendes újonc

Lehet szijat csrélni? A gumit nem nagyon birom...

[ Szerkesztve ]

(#107) doongoo válasza Botondkobold (#106) üzenetére


doongoo
addikt

nem lehet

(#108) Upo válasza Botondkobold (#105) üzenetére


Upo
addikt

Felrakod ezt, és elindítod. Ha piros X akkor nem, ha zöld pipa, akkor 99% hogy igen.
Legalább 4.3 droid ÉS bluetooth 4.0 4.1 kell az ilyen eszközöknek.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#109) Ronin4


Ronin4
újonc

A fiam kapott a telefonjához egy ilyen órát. Nekem megtetszett és szeretném használni. Blacberry classicom van. Sajnos valami nem stimmel. A programja felmegy, de nem tudom csatlakoztatni.
Ha direktbe akarom a bluetooth- tal akkor drivert kér, a prg keresztül meg nem megy. Talán a kijelzőm kicsi és nem látszik ahol kattintani kéne.

Valakinek van rá valami megoldása?
Előre is köszönöm a segítséget.

(#110) macskea válasza doongoo (#107) üzenetére


macskea
őstag

Pedig vannak szíjcserés videók a Youtube-on, szóval valahogy csak tudnak. Egyébként a szíja ugyan úgy csapos, mint egy kutya közönséges órának.

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#111) macskea válasza Ronin4 (#109) üzenetére


macskea
őstag

Androidos programok futtatása esetén be lehet állítani, hogy ne 1:1 képarányban futtassa a programot. Az alkalmazás megnyitása után húzz egy ujjal lefelé a kijelző tetejének közepétől. Le fog gördülni egy menü, bal oldalon a vissza gombot tudod kikapcsolni (helyette a kijelző alján történő jobbról ballra söprést tudod használni), jobbra pedig a program futtatási képarányát tudod beállítani. Válaszd a "Négyszög játékokhoz" opciót. Mindent látsz majd, ami kellhet. ;)

Az eredményről kérlek mindenképpen jelezz vissza, mert én meg egy B3-mal szemezek, de félek a kompatibilitási problémáktól.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#112) doongoo válasza macskea (#110) üzenetére


doongoo
addikt

Akkor lehet, nem próbáltam és nem is kerestem rá, csak első ránézésre mondtam. Szerintem nem éri meg a vesződséget sem mondjuk...Egy jobb szíj annyiba kerül, mint maga a cucc

(#113) macskea válasza doongoo (#112) üzenetére


macskea
őstag

Ez már igaz, felesleges lenne hozzá néhány ezer forintnál drágább szíjat venni. Maximum akkor indokolt a csere, ha valaki tönkreteszi az eredeti szíjat.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#114) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Sziasztok!
Ennek a drágának nem lehet a vibra erősségét kicsit feljebb tornázni? Szinte poénos amilyen gyengén rezeg :/ (vagy esetleg olyan értesítési testreszabás mint a MiBand esetében?)

Köszönöm! :)

(#115) teo027


teo027
tag

Sziasztok, ha a telefon le van téve valahová és az órával mászkál az ember erre-arra úgy, hogy időnként kimegy a bluetooth hatóköréből.
Ha megint beér a hatókőrbe megkapja a telefontól, hogy közben volt nem fogadott hívás, vagy üzenet?
A feleségemnek kéne valami, mivel a telefont nem tarthatja magánál folyamatosan, le is van némítva, de jó lenne ha tudna róla ha keresték.

(#116) pöcpec


pöcpec
csendes tag

Sziasztok!
A nejemnek van ilyen Band-2F9 órája, de sajnos nagyon gyakran eldobja a BT kapcsolatot.
Ott van mellette pl. 1 méterre és nem látja, pedig a BT mindíg aktív és a Wear is védett a mobilon ( HUAWEI P8 LITE). Mondjuk azt, hogy lezárt képernyő mellett is aktív legyen a BT nem tudom hol lehetne beállítani, mert a BT ill. képernyőzár beállításainál, sem máshol nem találtam erre opciót!
Ha szétkapcsol, mindig újra fel kell ismertetni, csatlakoztatni... elég macerás!
Firmware verzió: 1.3.18

Tudnátok segíteni, hogy mivel lehetne helyreállítani a stabil BT kapcsolatot?

[ Szerkesztve ]

(#117) camoca


camoca
újonc

Tudja valaki, ISO-en hogy tudom beállítani, hogy melyik appok küldhessenek értesítést? Sehol se találom :(

(#118) Redchucky


Redchucky
aktív tag

Sziasztok! Most vettem egy ilyet nejemnek, használtan. Le lehet tölteni valahonnan egy használati útmutatót? Sehol sem találtam. Köszi.

(#119) Upo válasza camoca (#117) üzenetére


Upo
addikt

Ha IOS-re gondolsz, akkor max. reklamálj Tim Cook-nál. A 3rd party appok IOS nem férhetnek hozzá az értesítésekhez. Ilyen rendszert kaptál ennyi pénzért, ez van.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#120) tl-x válasza camoca (#117) üzenetére


tl-x
őstag

Le kell hozzá tölteni az Huawei Wear alkalmazást ott lehet konfigurálni egy két dolgot.

(#121) Upo válasza tl-x (#120) üzenetére


Upo
addikt

Ja, erre nem is gondoltam, azt hittem az már rég fent van. De nem szoktak menni az alkalmazás értesítések. Vagy neked megy?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#122) tl-x válasza Upo (#121) üzenetére


tl-x
őstag

Amíg töltött az óra addig kaptam vibert, smst, facebook és messenger üzikat rá, el is tudtam őket olvasni.

(#123) namito


namito
csendes tag

A fiam kapott egy ilyen órát a telójához, de még nem párosította. Kiment külföldre és én szeretném óraként életre kelteni az eszközt. Sajna 4.1.2. android van a telómon, így azzal nem megy a Wear. Lehet valahogy életet lehelni bele telefon nélkül is? Az óra csak 00.00-át mutat és sehogy nem tudom beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#124) espista válasza namito (#123) üzenetére


espista
senior tag

Szerintem ha ideiglenesen összepárosítja egy frissebb androiddal rendelkező telefonnal és onnan beállít mindent, akkor után akár még működhet is.

Romani ite domum!

(#125) sszemtelen válasza espista (#124) üzenetére


sszemtelen
őstag

Igen, működni fog.
Annyi funkciókorlátozás lesz, hogy nem kap rá értesítéseket. De az idő/dátum/lépések/kalória mind menni fog. :)

(#126) namito


namito
csendes tag

Tényleg kellett hozzá egy frissebb androidos teló és már minden működött is. E nélkül nem lehetett életet lehelni bele. De már minden működik.

(#127) SpongyaBob válasza tl-x (#122) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nekem le van töltve (pontosabban a páromnak) a Huawei Wear és semmilyen értesítés (a híváson kívül) nem jön át az 5s-ről. Magában az alkalmazásban sem látom hol lehet megadni, hogy melyik app küldhessen értesítést és magában az iOS-ben sem találok ilyet. Neked hogy működik?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#128) tl-x válasza SpongyaBob (#127) üzenetére


tl-x
őstag

Szia. Már nem megy mert behalt az óra. Nekem 6s-en ment rajta minden. Lehet teló függő?

(#129) SpongyaBob válasza tl-x (#128) üzenetére


SpongyaBob
veterán

..de hol lehet részletesen beállítani az appok értesítését?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#130) tl-x válasza SpongyaBob (#129) üzenetére


tl-x
őstag

Csak az appon belül.

(#131) SpongyaBob válasza tl-x (#130) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi. Hát akkor ez nagyszerű, mert ott nekem semmi erre utaló jel nincs. Push üzenetek be-ki. Ennyi van.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#132) tl-x


tl-x
őstag

Ez egy viber üzenet amikor még működött.

(#133) T0rnad0 válasza SpongyaBob (#131) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ha jól emlészem iOS-en nem lehetett testre szabni. Másfél hónapja használtam i6-al, most Androidon mindent enged állítani.

Más: egy hónapja írták, hogy P8 Lite-al nem ment. Sajnos az a telefon hibája, eldobja a bluetooth kapcsolatot. Én is próbálgattam, semmi nem segített.

Z Fold 4

(#134) SpongyaBob válasza T0rnad0 (#133) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi! Sejtettem, hogy ennek is az iOS az oka.. Tiszta vicc.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#135) harry3


harry3
őstag

Tehát ha jól olvasom Androidon be lehet állítani, hogy el lehessen olvasni az üzenetet az óráról? Mert nekem ez fontos lenne, de ebben az árkategóriában(használt árat nézve) nem igen találok ilyen órát/smartbandet.

(#136) T0rnad0 válasza harry3 (#135) üzenetére


T0rnad0
addikt

Milyen üzenet fontos neked? Viber, SMS, Messenger? Androidon azt is be lehetállítani ,hogy melyik program jelezzen az órán.

Z Fold 4

(#137) harry3 válasza T0rnad0 (#136) üzenetére


harry3
őstag

Főleg SMS és Messenger.

(#138) SpongyaBob válasza harry3 (#137) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Felejtsd el iOS alatt. Nem lehet beállítani.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#139) harry3 válasza SpongyaBob (#138) üzenetére


harry3
őstag

Androidot használok. Az egész üzenetet megjeleníti vagy csak bizonyos karakterig?

(#140) T0rnad0 válasza harry3 (#135) üzenetére


T0rnad0
addikt

Kipróbáltam gyorsan, a hozzászólásodból SMS- t csináltam, ennyit engedett elolvasni: "Tehát ha jól olvasom Androidon be lehet állítani, hogy el lehessen olvasni az üzenetet az óráról? Me"

Z Fold 4

(#141) harry3 válasza T0rnad0 (#140) üzenetére


harry3
őstag

Köszönöm szépen, hogy megnézted.

(#142) Upo válasza harry3 (#141) üzenetére


Upo
addikt

Nem azért van, hogy az órán olvasd el az egészet, csak beidéz az elejéből hogy tudd miről van szó, és ha fontos akkor megnézed a telefonon.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#143) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok! Tudja valaki, hogy hogyan tudnám visszanézni a B0 okosórával mért stopper időeredményt/logot?

(#144) harry3


harry3
őstag

Még egy kérdés. Az alkalmazás tud szinkronizálni Google Fit-tel vagy más fitnesz alkalmazással?

(#145) Upo válasza harry3 (#144) üzenetére


Upo
addikt

Jawbone UP és Myfitnesspal van az alkalmazásban, de nem próbáltam ki egyiket sem.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#146) XenHai


XenHai
senior tag

Üdv

Töltőt valaki vett már +ba ?
Honnan lenne rdemes rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#147) harry3


harry3
őstag

Még lenne 1-2 kérdésem.
1. Be lehet állítani, hogy milyen képernyők jelenjenek meg?(A távolságot nem láttam és jobban érdekelne, mint a lépés.)
2. Ha több értesítés jön, akkor mutatja az elsőt, és ha elolvastam, utána a másodikat és így tovább?
3. Egyszerre hány riasztást lehet beállítani?
4. A töltést tényleg csak tízesével képes jelezni?(Valahol mintha olvastam volna.)
5. A képernyő érintéseket tényleg nem mindig érzékeli?(Elég sok helyen láttam írva.)

(#148) ratcache válasza harry3 (#147) üzenetére


ratcache
aktív tag

1. nem
2. igen
3. passz, most nincs nálam, de elvileg többet
4. igen
5. igen (néha földhöz vágnám, ha nem lenne leszíjazva :DDD )

(#149) harry3 válasza ratcache (#148) üzenetére


harry3
őstag

Köszönöm a válaszokat. :K

(#150) ratcache válasza harry3 (#149) üzenetére


ratcache
aktív tag

igazán nincs mit - egyébként a 4-es pontot már felül is kell vizsgálnom: pár nap pihi után most épp 2%-t írt ki, bár a közel egy éve alatt nem láttam még ilyet tőle :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.