Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) guriga1234


guriga1234
addikt

Ez tényleg nagyon minimalista. Ráadásul nem szép. Ez a réznek látszó óratest sem kifejezetten a nők vágyálma. Szerintem.

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hát ez elég csunyácska sajnos, szerintem még női kézen is. A tudása és ára viszont eléggé rendben van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Egész jónak tűnik, kár a designért.

Amúgy nem tudom hogyan kommunikálna "családon belül" Honor 4X-emmel, mert az 5.1 update óta a Xiaomi MiBand-emet is állandóan ledobálja....

B.Cs.

(#4) korpicschess


korpicschess
veterán

Hogy néz ez ki, te jó ég...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#5) petipetya


petipetya
nagyúr

Ezt rendesen elrontották. Két változatban kellett volna piacra dobni: egy kisebb fehér, és egy jóval nagyobb fekete színű verzióban. A jelenlegi formájában viszont a hajunkra kenhetjük.

"nincs rá lezsóidő"

(#6) #16820480 válasza petipetya (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Van belőle fekete, a kolléámnak olyan van, szerintem jól néz ki, simán felvehető öltöny mellé. Mondjuk a kijelző, meg az óralap nem kifejezetten szép, de az nem is világít állandóan.
Inkább a két napos üzemidő az, ami használhatatlanná teszi, a többi okosórával együtt.

(#7) gery2123


gery2123
őstag

A párom egy ilyet kapott a p8 lite mellé ajándékba fehér színben.

És az ő kézen, fehér színben szerintem nagyon jól néz ki. Nőknek simán jó. Szereti azóta is ezt hordja óra helyett, pedig nem egy órája van. :)

-- PSN_ID: GerY2123

(#8) Cannabis7 válasza guriga1234 (#1) üzenetére


Cannabis7
senior tag

Szerintem nem lenne ocsmány, de az a réznek ható valami tényleg gáz.

(#9) RaveForce


RaveForce
veterán

hát ez a sárgaréz cucc, működő kijelzővel elég low budget feeling :D gabonapehelyhez el tudnám képzelni kb :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#10) s3nsitivity válasza #16820480 (#6) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Inkább a két napos üzemidő az, ami használhatatlanná teszi, a többi okosórával együtt.

Pebble-m 6-8 napot bír. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#11) consono


consono
nagyúr

Nem azért, de a klasszikus öltönyóra szélessége is csak 39 mm, de pl. a Withings Activité Steel is csak 36.3 mm átmérőjű. Szóval ennek a 38mm-es méretével nincs igazán gond. Majd élőben is megnézem, mekkora.

"In God we trust. All others must bring data"

(#12) #16820480 válasza s3nsitivity (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, kb a Pebble Time Round az egyetlen használható okosóra jelenleg. Nem tudom miért nem próbálnak mások is e-ink irányba mozdulni.

(#13) lazlogogola


lazlogogola
tag

Ez borzalmas!

(#14) guriga1234 válasza #16820480 (#12) üzenetére


guriga1234
addikt

Elfelejtetted odaírni, hogy szerinted. Mert ez a kinyilatkoztatásod sehogy sem igaz.

(#15) Redome86


Redome86
tag

Sziasztok!
Előre is elnézést, ha hülyeséget kérdezek, de ez a kütyü megegyezik azzal, amit most a T ad a P8 Lite mellé? :F
Köszi!

"Nem tudom, hogy kell képernyőképet küldeni..." "Semmi baj. A billentyűzetet látod?"

(#16) vadtehen


vadtehen
csendes tag

Szerintem nagyon szép, csak ez a kijelző ront az összképen. Szép színes kerek (elvégre az óra háza is az) kijelzővel és Android Wearrel szuper lenne, üzemidőnél meg ha így csak egy napot, de annyit stabilan bírna, az még rendben lenne.

[ Szerkesztve ]

(#17) s3nsitivity válasza #16820480 (#12) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Na ott megint szar az akku idő. :N

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18) #16820480 válasza guriga1234 (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem hinném, hogy ezt oda kellene írni. Alapvetően az ember a saját véleményét írja le. Azt érdemes odaírni, ha más véleményét írom, úgy hívják idézet, vagy forrásmegjelölés.

(#19) Gzolo válasza consono (#11) üzenetére


Gzolo
senior tag

Nem értem én sem a méret szapulásàt, a 38mm-es átmérő férfi kézen is teljesen jó, a második órám ekkora, és még senki sem mondta, hogy nőies lenne.

(#20) Upo


Upo
addikt

Párom tegnap kezdte el használni az órát, meglátjuk mennyit bír az akku.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#21) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hát ez nagyon ronda.

***

(#22) Upo válasza ollie (#21) üzenetére


Upo
addikt

Egyébként nem tudom honnan kerültek elő a cikkben levő ocsmány képek, a tényleges termék szerintem nagyon jól néz ki, mondhatni visszafogottan elegáns. Olyanok, mint a terméklapon

Szerk: most újra olvasva a cikket, ez egy kínában beszerzett belpiacos förmedvény változat, a kínaiak csípik az ilyesmi ízlésficamos dolgokat. Szerencse, hogy hozzánk nem ilyen került.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#23) guriga1234 válasza #16820480 (#18) üzenetére


guriga1234
addikt

"a Pebble Time Round az egyetlen használható okosóra jelenleg" - ez egy kinyilatkoztatás/ténymegállapítás volt, amit semmi nem támaszt alá. A véleményed ahhoz édeskevés.

[ Szerkesztve ]

(#24) doongoo


doongoo
addikt

Egy fekete példányt szereztem be karácsony előtt Németországból akciósan, egy 4 napos teszt erejéig használtam és nem olyan gáz, mint, ahogy a cikk írja. Nekem már van egy Pebble-m így akit érdekel esetleg, az privátban kereshet (a cikkbelinél is olcsóbban adom)

(#25) maser


maser
tag

Mi ez a szín?

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#26) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Vakra bízták a tervezést? Rettenetes lett a kinézete.

(#27) Csapoati válasza Upo (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezen is játékórának néznek ki.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) atike


atike
nagyúr

Amennyire tetszik a "nagytesó" na ez pont annyira nem... :)

(#29) dutrás


dutrás
őstag

Ez rettenetesen ronda. Hogy lehet ilyet kiadni is egyáltalán.

"A Facebook Messenger üzenetei viszont nem is jönnek át, csupán arról kapunk tájékoztatást hogy, valaki ránk írt"

Mi az hogy ránk írt? Jó lenne néha a nyelvhelyességet ellenőrizni.

P50 pro/P40 Lite

(#30) zbotond válasza dutrás (#29) üzenetére


zbotond
csendes tag

Üdvözletem!
Ízlések és pofonok... nekem fekete van és szerintem szép! Ami a facebook messengert illeti nekem az üzeneteket megjeleníti, elolvasható. A hívás elutasítható és lenémítható. Az éjszakai alvást is jól méri :)

BlackBerry 8520, Samsung Galaxy S lll, Samsung Galaxy Note 2, Sony Xperia Z, iPhone 4s, Nokia 1320, iPhone 5s, iPhone 6s plus, iPhone 8 plus, Samsung Galaxy S10e, iPhone Xs Max(használatban) :)

(#31) lalika740 válasza zbotond (#30) üzenetére


lalika740
aktív tag

Csinálhatná al valami szépet is mert olyat még nem láttam.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#32) Csapoati válasza dutrás (#29) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Valakire írni? Ez egy teljesen bevált és már nem is mai mondás.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) RaveForce válasza Upo (#22) üzenetére


RaveForce
veterán

ehh már a t-mobileos reklámanyagban is baszta a szemem ez a béna grafika, az aránytalan keret renderrel, látom itt is sikerült nekik... :(((

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#34) Goose-T


Goose-T
veterán

Tesómhoz is hozzávágtak a T-nél egy ilyet feketében, hirdette pár hétig 13 ezerért bontatlanul, de a kutyának sem kellett, még érdeklődő sem volt. :DDD Jobb híján elkezdte használni, de túl sok mindenre nem jó.

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#35) MartOOn válasza #16820480 (#6) üzenetére


MartOOn
addikt

esetleg kinai verziot (copper gold oratest es hosszab szij) be lehet szerezni valahogy? semelyik oldalon sem talalom. kerestem bangood meg tinydeal de csak az europai valtozat van.

europai verzio aron egy kinaira vevo lennek. ;) ha esetleg kuldesz haza csomagot ;) akkor dobj egyet melle. :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#36) #16820480 válasza MartOOn (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

Aliexpress esetleg? Vagy valamelyik taobao oldal, amik külföldre is postáznak. Küldeni nem szoktam, mert egyénileg drága, csak vinni, legközelebb áprilisban.

(#37) MartOOn válasza #16820480 (#36) üzenetére


MartOOn
addikt

Huhh ali-t el is felejtettem. Tegnap lezuztam a verdam szoval most azt intezem meg az ujat. De aztan rafekszem a dologra. Koszi!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#38) Alfika76


Alfika76
csendes tag

Nem tudom kinek mi a baja a mérettel, de én is hordok egy feketét, és a 12 éves lányom is egy fehéret... Szerintem a méret épp ideális, minden korosztálynak.

(#39) Upo válasza Alfika76 (#38) üzenetére


Upo
addikt

Hagyd csak, van akinek már telefonból is kicsi a 6" :N :W
Aki meg köpköd a képekre, az nézze meg élőben, kimondottan jól néz ki, letisztult, visszafogott kinézet, és a kínai óra-megalomániának sem esett áldozatul szerencsére. Ha a "szokásos" 45+ mm-es lett volna akkor ki se bontom a csomagolást.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#40) pieman


pieman
újonc

Az a kijelző rettenetes. Ilyen erővel tehetnék egy game and watchra két szíjat és viselem azt. Nem nézne ki bóvlibban és annak a kijelzője nem dot matrix és ezért nem úgy nézne ki a kezem állandó jelleggel mintha egy korai Atari 2600 techdemót viselnék.

Megcsippeltem azt' beletettem az egyhat vétekket

(#41) Csapoati válasza Upo (#39) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kimondottan visszafogott a mintás szíj is. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42) Trespa


Trespa
tag

Sziasztok!
Én megvagyok elégedve vele. A barátnőmnek vettem egy telefont ahoz járt az óra. Neki nem kellett ezért enyém maradt ,nem hirdettem mert nem lehet eladni amennyit ér csak a töredékéért inkább megtartottam .
Szeretem am bőven jó a kezemre . Fürdök benne ,dolgozok tökéletes főleg ,hogy gépen dolgozok és nincs módom figyelni a telefont ,meg nem is hallom ,ha hívnak így meg az órával észre veszem.
a kézforditásos bekapcsolást kikapcsoltam hamar merült ,de 5-6 napot kihúz nálam egy töltéssel .
az intelligens ébresztő tetszik ,hogy rezeg hajnalba a kezeden és nem veri fel pl a gyereket ha van vagy épp a barátnődet . 30 ezret nem adnék érte persze..

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#43) zdanee


zdanee
őstag

Mondjuk ennyiért már egy Pebble OG is kijön... tudom, tudom, műanyag meg "okádék", de ennél azért komolyabb.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#45) xKRIPAPAx


xKRIPAPAx
csendes tag

December eleje óta használom a T jóvoltából és egy dolog miatt szeretem: azt a minimumot nyújtja ami nekem kell és azrt megbízhatóan. Okos ébresztés, halkan, hogy csak engem ébresszen. Értesít, el is olvashatom, nem kell elővenni a Honor6-ot csak, ha valóban fontos. Vízálló, kézmosás, zuhanyzás meg se kottyan neki. Idő kijelzése. Ennyi kell, se több se kevesebb főleg, hogy ajándék volt asszonynak szánt P8 Lite mellé .

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#46) Upo válasza Csapoati (#41) üzenetére


Upo
addikt

Nem mintás, hanem egyszínű, csak nem sík a felülete. Láttad már élőben?

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#47) Brekii


Brekii
tag

Hi
Nem tudom ki használt vagy emlékszik arra itt rajtam kivül:-) hogy indult ez az okostelefon biznyák. Külön dokkoló kabátot húztunk az Ipaq PDA ra és úgy lehetett telefonálni. Asszem 2001-2002 tájékán. Akkor is azt mondták, hogy ez hülyeség nem lehet használni semmire, állandóan töltögetni kell stb . Nos mostanra mindenki nyomkodja mint az őrült. Lehet itt okoskodni de egy biztos elindult ez irányban a fejlődés és leállni már nem fog. Nyílván okosabb, szebb, lesz az idő múlásával és lehet hogy a végén ugyanannyira nélkülözhetetlen lesz mint ma az okostelefon. Egyébként óramániásként a full kollekciómat adtam el 3 éve és tértem át okosórára. Azt nem mondom hogy nem tudok nélküle már élni, de az biztos hogy nem nagyon szeretnék. Egyébként én 24 órában hordom. (most LG Urbane)

(#49) consono válasza #32839680 (#48) üzenetére


consono
nagyúr

Én emlékszem :) Volt Samsung Wave-em, a mai napig hiányzik a design meg az anyaghasználat... A WebOS meg a régi nagy szerelem volt, de mindig csak emulátoron láttam :D

"In God we trust. All others must bring data"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.