Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) spawn21 válasza s3nsitivity (#500) üzenetére


spawn21
veterán

Igen. :)

De ahogy látom, én vagyok az egyetlen aki olyat kért :DDD
(elképzelhető, hogy mikor szóltam nekik milyen kell, azt szerezték be)

iPhone 13p

(#502) PowerBuldog válasza spawn21 (#499) üzenetére


PowerBuldog
veterán

én is írtam nekik ezzel kapcsolatban. nekem annyit mondtak hívjam őket. ezek szerint ezért :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#503) bakosszabolc


bakosszabolc
tag

Nekem is EU-s van. :)

Simply Clever.:D > NOKIA E75, E52 / NOKIA Lumia800 / HTC One M7 / HTC 10 / Huawei P20Pro

(#504) #16820480 válasza leslien (#462) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, csak kár, hogy fehér :( A fekete (szürke?) az továbbra is 699€, ami azért érezhetően több.

ForRedGlory: A Momentum közel sem audiofil, főleg nem 140 ezerért. A hangja alapján olyan 40-50 ezres kategória talán, és még úgy is korlátozottan jó, tucctucc zenére, vagy kevés hangszeres akusztikusra.

(#482) emvy: Ide lehet még venni a Huaweit is, bár ők nem sokat gyártanak saját erőből, de a gép lelke, a SoC azért megvan. És oké, hogy folyamatosan lépéshátrányban vannak a QC-mal szemben, de sokkal költséghatékonyabbak cserébe és ők is nyereségesek, amennyire tudom.

(#494) leslien: Kínában néztem, és lehet kapni amerikai származású változatot olyan 150-160 ezer forintnak megfelelő pénzért, szerintem ez is hasonló lehet, csak magasabb haszonkulccsal dolgoznak.

(#501) spawn21: De az is 185-ért volt? :Y

(#505) emvy válasza #16820480 (#504) üzenetére


emvy
nagyúr

> Ide lehet még venni a Huaweit

Az kicsit mas, mert a Huawei nem tisztan piaci alapokon mukodik.

while (!sleep) sheep++;

(#506) Nigér válasza ForRedGlory (#464) üzenetére


Nigér
őstag

Te meg azt értsd meg hogy az impedanciának semmi köze a hangminőséghez.
És képzeld el, jelenleg is egy V10 - et használok de ez most eléggé offline.

(#507) 600700 válasza Varoz (#490) üzenetére


600700
senior tag

-akármilyen töltés ide vagy oda ahhoz hogy 0-100% töltsd még mindig egy cserélhető akku a legjobb a megoldás
-Always On Display : egyszerűen ránézel bármikor a kijelzőre és látod hogy mennyi az idő stb anélkül.hogy bármit meg kellett volna nyomnod. Hidd el van létjogosultsága , legjobban a G5 ben csinálták meg. Minimális energiát fogyaszt.HTC 10 ben nincs.
-Méret (hogy megértsd) Nincs alternativa választani egy szériábol méretet pl Iphone 6s , 6s Plus, S7 , S7edge vagy akármi. Van olyan ismerősöm aki azért nem vette meg a 10 mert egyszerűen nagy a keze és kicsi a telefon.
-Hangszóró : igen a káva miatt van... de pl ha az ujjlenyomat olvasó hátra kerül , megmaradhat a hangzás. De mindenesetre rosszabb lett.
-Nem mondtam , hogy rossz a kamera , de semmi kimagasló a piac többi tagja mellett.De egyébként jó kamera.
-Multitasking: S7 ben vidáman fut fél képernyőn pl a facebook, negyed képernyőn a youtube, negyed képernyőn meg sms-t irok. Mi ha ez nem real multitasking? HTC 10? És nem nem trollkodásnak szántam.
-vezetéknélküli töltés nincs. Igen a fém ház miatt de akkor sincs.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#508) emvy válasza 600700 (#507) üzenetére


emvy
nagyúr

> Mi ha ez nem real multitasking?

idiotizmus :D

while (!sleep) sheep++;

(#509) 600700 válasza emvy (#508) üzenetére


600700
senior tag

Látod ilyen intelligens kommentre nem is számítottam...

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#510) vicze válasza 600700 (#507) üzenetére


vicze
félisten

Muliwindow-t majd N update megoldja október környékén. A többi elég fix HW dolog aminek megvannak az okai, vagy megfelel neked vagy nem.

(#511) leslien válasza spawn21 (#499) üzenetére


leslien
nagyúr

és ezt csak most mondod bakker... :D :R ja és mennyi volt? mert nekem azt mondta a telefonba h csak Ázsiai van ...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#512) #16820480 válasza emvy (#505) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pedig de, ők eléggé piaci alapon működnek, a ZTE az állami cég.

(#513) s3nsitivity válasza 600700 (#507) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Szerintem még mindig nem tudod mi az a multitasking. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#514) legiaap válasza 600700 (#507) üzenetére


legiaap
nagyúr

Negyed képernyőn biztos kényelmes lehet sms-t írni.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#515) karldergroße válasza legiaap (#514) üzenetére


karldergroße
senior tag

És a másik negyeden YouTube-videót nézni... 3 negyzetcentiméteren.

(#516) Tiger. válasza 600700 (#507) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Lol megtudod nézni az időt a telefonodon anélkül hogy megnyomnal bármit is. Lol ezt a Nokia n8 simán tudta. [link]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#517) Bar1 válasza 600700 (#507) üzenetére


Bar1
aktív tag

Varoz már válaszolt, a nagy része a kifogásoknak teljesen lényegtelen ill. a fémházból adódik. Az Always on ha jól emlékszem 1%-ot eszik óránként, gyakorlatili haszna szinte semmi, hiszen értesítő LED már jól látható a 10-en, 1 gombot pedig mindenki meg tud nyomni egy pillanatra,ha érdekli az idő.
2 olyan dolog maradt ki, amit többen valóban hiányolnak, az FM rádió (mivel az S820-ban nincs támogatva, ettől függetlenül elvártam volna, hogy a HTC megoldja) és az infra, engem csak előbbi zavar.

A méret pont ideális, ezt a kategóriát veszik messze a legtöbben. A példának felhozott S7 és S7Edge nem is stimmel, nem ugyanaz a két készülék, hiszen az S7 kijelzője nem ívelt.

(#518) 600700


600700
senior tag

Always On Display - ha valakinek hasznos és hiányolja szuverén joga , N8 tudta és ? Ez nem.
Több app egy képernyőn futatása hasznos... (50-50% is megoszthatod ) S7 tudja.
Méret nem mindenkinek felel meg... pl iphone 6s 6s plus van lehetőséged választani. Itt nincs.
Rádió : 820-as chip tudja. De igen itt nincs.
Nem vízálló talán a legnagyobb hiba.
Én mint irtam is ez egy klasz telefon , de vannak nyilvánvaló hiányosságok amit meg lehet magyarázni de attól még hiányozhat vkinek ...
Én csak a véleményem irtam le.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#519) bakosszabolc válasza Bar1 (#517) üzenetére


bakosszabolc
tag

Igen..amúgy meg egy másodperc töredéke sem kell, ha ráteszed az ujjad az ujjlenyomat olvasóra akkor felébred a kijelző..és mindent látsz..fölösleges lenne always on. :)

Simply Clever.:D > NOKIA E75, E52 / NOKIA Lumia800 / HTC One M7 / HTC 10 / Huawei P20Pro

(#520) leslien


leslien
nagyúr

jó hír ... beszéltem a Partnero Gsm el. és van nála EU-s HTC 10 is... nyilván az egy picit drágább mint amit látsz az árlistán...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#521) turika86 válasza leslien (#520) üzenetére


turika86
aktív tag

Szürkében is van?! Vagy színekről nem tájékoztattak?!

"Time is the fire in which we burn"

(#522) hajbel válasza s3nsitivity (#496) üzenetére


hajbel
addikt

Nem üti agyon, max a snapdragonos verziót.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#523) DeathAdder válasza 600700 (#518) üzenetére


DeathAdder
veterán

A néhány hónap múlva érkező android N natívan fogja támogatni a multi-window módot, ami még mindig teljesen mást jelent mint a multitasking :K

(#524) leslien válasza turika86 (#521) üzenetére


leslien
nagyúr

most pont volt nála aszem egy ezüst ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#525) 600700 válasza DeathAdder (#523) üzenetére


600700
senior tag

Másba nem tudtál belekötni ? ;) vár csak pár hónapot akkor rá... és hát igen vannak hiányosságai a HTC 10 nek is akármennyire is fáj...

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#526) batai15 válasza 600700 (#518) üzenetére


batai15
félisten

Én meg nagyon nem akarom folyamat a kijelzőt bekapcsolva tartani, én meg azt mondom ez egy fölösleges cucc, értesítési led legyen .,

(#527) 600700 válasza batai15 (#526) üzenetére


600700
senior tag

Ha kevés energiát fogyaszt és érintés nélkül , egy pillantással sok információhoz juthatsz miért baj,Sokkal többhöz mint egy villogó LED.Persze ha alapból tudná akkor nem lenne baj neked sem gondolom.De egyébként azokon a telefonokon ami tudja kikapcsolható ha zavarna.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#528) leslien válasza 600700 (#525) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem S7E van és amiket te felsoroltál azt a második percben tiltottam vagy nem használom....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#529) 600700 válasza leslien (#528) üzenetére


600700
senior tag

Igen és ezzel mit akarsz mondani?
Mindenki szuverén joga mit használ és hogyan.Valakinek lehet fontos az is ami Neked nem...

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#530) ForRedGlory válasza Nigér (#506) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Látom te sem érted a magyart. Már a #455-ös hozzászlásodban sem tudtad elolvasni a magyar szöveget. A 480 Ohm-ot nem a hangminőségre értettem, ha értelmesen elolvasod amit írtam. Ha meg V10-ed van, akkor legalább legyél tisztában vele, hogy 50 Ohm felett kapcsol csak fel a DAC "high gain"-be, azaz legjobb minőségbe. Ezért írtam, hogy 480 Ohm-os a fejhallgató, mert az már high gainbe kapcsol.

(#504) sheratan: Hát persze, 40.000 Ft-os kategória. Kérlek innentől felejtsd el amit írok, de legalább olvass utána pár tesztnek.

[ Szerkesztve ]

(#531) DeathAdder válasza 600700 (#525) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez nem kötözködés csak kevered a szezont a fazonnal, a többivel nincsen gond ha számodra az ennyire létszükséglet, hát legyen, szíved joga. Téged zavar hogy nincs AOD ez van ezért nem fogsz htc-t venni, valaki meg azért nem fog samsungot mert... inkább nem mondom, mindenki maga dönti el.

Többet is várnék rá mint pár hónap arra az egyébként felesleges fícsörre ha azután natívan támogatja az android (és ergonomikusabb is lesz, tudom mert tapasztalom), úgy mint az ujjlenyomatot.
Bár azóta nem tudom a samsung a saját ujjlenyomat olvasó API-ját elhagyta-e amióta az android natívan támogatja, de gondolom hogy nem mivel még mindig lassabb a konkurensekhez képest.

(#532) h4h01 válasza 600700 (#527) üzenetére


h4h01
senior tag

Ne akadj már ilyenen fent légyszi! Világ leghaszontalanabb dolga ez a cucc :D Megnyomok egy gombot, és jé ott van! Mi a francnak ehhez állandóan bekapcsolva tartani a kijelzőt..S7-en ez volt az első, amit kinyomtunk a francba..kb mint a véroxigén mérő baromság..kb ezzel van egy szinten! Neked kimondottan fontos, megértettük, hát válassz olyan telefont, amiben ez van, aztán elengedünk szívesen :D

[ Szerkesztve ]

(#533) Tyer válasza 600700 (#529) üzenetére


Tyer
őstag

Szerintem zárjuk le a témát!
Az S7 sokkal jobb telo, mint a HTC 10, de mi mazochisták vagyunk, és kinozni akarjuk magunkat ezzel a HTC márkajelzősű, hibákkal rendelkező eszközzel, ami nem tud bizonyos funkciókat, amiket az S7 igen, de mi egyszerűen élvezzük, hogy ránkeröltetik, hogy nélkülük éljünk.
Valahogy amikor a kézbőrömhöz ér a telo elfelejtem, hogy vannak hiányosságai :D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#534) 600700


600700
senior tag

Nem akadok fel , jó telefon itt van a kezemben. Én a tapasztalataimat véleményemet irtam le. Egyébként van S7 em es egy I6S -em is, mindhármat szivesen használom.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#535) Bar1 válasza 600700 (#518) üzenetére


Bar1
aktív tag

IP53-as védelem bőven elég.
Az FM rádió S820-as támogatására tudsz linket?
A GSMarena MI 5-tesztjében azt írták rá, hogy " FM radio is what many people may miss, but Qualcomm stopped embedding FM hardware within its flagship chips for some time, so there is that." GSMArena MI 5-teszt

(#536) Kronk


Kronk
őstag

Pusztán csak a kíváncsiság miatt kérdezem, hogy lehet, hogy "csak" cat9-es lte van benne, amikor a 820SD-ben cat 12-es van gyárilag. Vagy én keverek valamit?

http://totesz.myminicity.com/

(#537) kekkola


kekkola
senior tag

Az én tippem: a topikban nem lesz nagy forgalom, lassan ráunnak a hate-erek az ekézésre, aki pedig megvette az elégedetten fogja használni, nagyjából probléma nélkül, ahogy az elődeit is. Nálam ez lesz a következő, remélhetőleg karácsony előtt, úgy 140-150k áron. Amen.

O+8T

(#538) 600700 válasza Bar1 (#535) üzenetére


600700
senior tag

Ha pl bőrig áznál egy kerékpártúrán már nem lenne elég az IP53, most ne beszéljünk arról ,hogy S7 még medencébe is ugorhatsz.
Tudok igen linket (bocs telről )

http://www.androidauthority.com/t-mobile-galaxy-s7-s7-edge-gained-fm-radio-latest-update-690893/

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#539) leslien válasza Bar1 (#535) üzenetére


leslien
nagyúr

Az FM rádió S820-as támogatására tudsz linket?

G5...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#540) 600700 válasza leslien (#539) üzenetére


600700
senior tag

+1

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#541) bebuci válasza 600700 (#525) üzenetére


bebuci
tag

Mint minden márkának.

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#542) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

ez tud olyat hogy Smart Stay ? ?

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#543) Bar1 válasza 600700 (#538) üzenetére


Bar1
aktív tag

Persze,adódhatnak ritka helyzetek, de alapvetően nincs a vízállóságra tömegigény, csak marginális, ráadásul a külső hangminőség rovására menne a teljes vízvédelem.

A linked ellentmond a GSMArena információjának, msot aztán tényleg jó lenne tudni, mi a helyzet, vagy lehet, hogy egyes S820-asokat módosítottak? De ez nem valószínű.

Leslie G5-ös megjegyzése sem perdöntő, mert mi van, ha ők külön oldották meg, nem az S820-cal.
De ha tényleg adott a 820-assal a lehetőség, a kihagyás érthetetlen és barátságtalan húzás lenne lenne a HTC részéről , mert a One M-sorozatban eddig mindig benne volt, M7,8 és 9.

(#544) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Srácok!

Lehet olyat, hogy nem paraszt, lekezelő, "kihanemén" stílusban kommunikálnátok egymással? Egyesek olyan lekezelően, fölényesen kommunikálnak a másikkal, hogy komolyan fáj. Ez egy szakmai fórum és hagyjátok a személyeskedést, a kötözködést máshol.Elfogadom, hogy vannak véleménykülönbségek, meg egyéni látásmódok, de engem nagyon zavar, hogy majdnem minden második hsz. nem a telefonról szól, hanem személyeskedésről.
:R

(#545) Nigér válasza ForRedGlory (#530) üzenetére


Nigér
őstag

High Gain=legjobb minőség?
Na ne.
435-ben azt írod hogy a high gain-hez meglehetősen minőségi füles kell.
Ez is wattafakk.
Az meg pláne hogy ugyanott írod hogy megadott neked egy majdnem audiofil fejes, a Sennid, ami 480 ohmos.
Remélem ezek fényében újra tudod értelmezni a kommentjeimet.
A személyeskedést meg hanyagold, én sem tettem ilyet.
Köszönöm.

(#546) bebuci


bebuci
tag

Most olvastam, hogy bizonyos Google oldalak már a htc-vel társítják az új nexust, mégpedig htc Merlin néven. Érdekesen alakul....

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#547) CptAdamica válasza bebuci (#546) üzenetére


CptAdamica
veterán

Hol olvastad? :) Remélem, hogy nem a Huawei lesz a befutó.

Megyen!

(#548) _Flood_ válasza bebuci (#546) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Sajnos én meg ezt olvastam: http://nr.news-republic.com/Web/ArticleWeb.aspx?regionid=56&articleid=65953058&source=facebook

(#549) bebuci


bebuci
tag

https://chromium.googlesource.com/chromiumos/third_party/autotest/

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#550) 600700 válasza Bar1 (#543) üzenetére


600700
senior tag

Igen jó lenne tudni mi az igazság az FM Radióval kapcsolatban. Nekem az a tippem a 820 tudja csak a gyártók döntik el engedik vagy sem.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.