Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shyciii


Shyciii
veterán

Semmi értelme egy ilyen telefonnak. Hiába lehetne szinte üzemidő bajnok, ha a telefon használhatatlan.

(#2) razorka777


razorka777
veterán

Csak az akkumulátor a pozitívum, örvendetes, hogy nem kell azon aggódni, lemerül estére, vagy nem.
A kamera meg.......

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3) rdt89


rdt89
addikt

Jó-jó telefon, de az esetek 90%-ában miért a gyenge, szinte alap funkciókra használható telefonok kapják a brutál akkumulátort? Ezért a pénzért ha még belefért volna a Helio X10, mindjárt nem lenne ennyire ellenszenves készülék, a minősíthetetlen kamera ellenére se. Így viszont csak egy tucat telefon, és ha már akkumulátor akkor Oukitel 10000. ;]

(#4) darvinya


darvinya
titán

Valencia 2 Pro sokkal jobb, mint ez X5Pro keresztezve V2Pro-val nagyobb kijelzőn.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Almárkák de minek? Így is van már annyi belőlük,,,

(#6) Obyboy


Obyboy
addikt

Szerintem rossz oldalról közelítettük a dolgot. Ez nem egy sok kompromisszumra kényszerítő telefon hanem egy SmartPowerBank. :DDD

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#7) nightshadow


nightshadow
veterán

EU warehouseból rendelve 36k [link]

(#8) Örni


Örni
senior tag

Ez a Doogee már akkora brand lett, hogy almárkája is van? :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#10) Richie86


Richie86
senior tag

Szvsz akkor az ember már inkább rádob 10-15 ezret és megveszi a Xiaomi Redmi Note 3-at. Igaz, abban "csak" 4000-es akksi van, de minden másban fényévekkel jobb mint ez. 50-ért tuti nem ajánlható senkinek.

(#11) F.B.I. válasza nightshadow (#7) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ennyiért viszont már korrekt ajánlat.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#12) Richie86 válasza F.B.I. (#11) üzenetére


Richie86
senior tag

Igen, ennyiért szódával elmegy.

(#13) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Ismert márkák farvizében evező, kínai márkák farvizében evező telefonnak a saját farvizében evező almárkája... biztos megvenném.
ÉS igen a Xiaomi, Meizu stb felfutottak, és elismerem őket, de az innováció, meg a rengeteg kutatás-fejlesztés nem tőlük indult el. Ezért írtam, hogy kezdetben ők is farvízben eveztek.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#14) csadi0011


csadi0011
őstag

A Homtom elvileg nem Doogee.
Fb: [link]

(#15) xmaas


xmaas
őstag

Mindenre alkalmas rossz minosegben, gyenge teljesitmenyel ,de legalabb nagy az akkumulator

(#16) szentkuti11 válasza csadi0011 (#14) üzenetére


szentkuti11
addikt

De, Doogee. Az általad linkelt posztban csupán azt tisztázták, hogy az egyik, magát hivatalosnak álcázó webshopot nem ők üzemeltetik.

(#17) a510


a510
aktív tag

- Milyen ez a Homtom???
- Nemtom.

(bocs)

(#18) sander74 válasza a510 (#17) üzenetére


sander74
tag

Egy újabb ipari hulladék, ezen az áron bőven jobb alternatívák vannak!
NemTom de nem is tudom, hogy mé nem.....

[ Szerkesztve ]

(#19) janeszgol válasza sander74 (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát igen. Nagyon telített a piac. Ha ezen az áron nem éri el minden szegmensben az elégséges értéket, akkor labdába se rúghat.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) scyllarus


scyllarus
veterán

Egy ideje már nézegettem, az akku és a mérete vonzóvá tették. Kamera és hangszóró engem nem érdekel, de az érintés hiányosságai hazavágják. Újabb példa, hogy nem szabad csak a specifikáció alapján dönteni :(

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#21) judas13


judas13
addikt

A végleges verziójú Thor sem nagyon akar felbukkanni tesztelésre - pedig már mondhatni "évek" óta be van ígérve. Persze nem a tesztelők tehetnek erről, csak bizonyos second brandak nagy hanggal megpróbálnak berobbanni mások nyomdokaiba lépve a piacra, aztán vagy nem lesz belőlük semmi, vagy csak a jól ismert ipari hulladékok kategóriáját bővítik tovább, mint pld ez is itt.

De legalább ócó.....és vám színc meg iletík színc....

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#22) Magnat válasza a510 (#17) üzenetére


Magnat
veterán

Fut rajta a Tomtom? :D

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#23) Próféta válasza Magnat (#22) üzenetére


Próféta
tag

:)) :C

(#24) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Ez valami...... nem találok szavakat.
És az a kamera..... :W :W :W

A térerő veled van!

(#25) csadi0011 válasza szentkuti11 (#16) üzenetére


csadi0011
őstag

Bocs, valóban nem említik abban a posztban. Rosszat linkeltem.
Ebben említették: [link]
"And our brand name is HOMTOM, we have no relationship with doogee, it is not possible if we sell products on a website with doogee name on it."

(#26) Hallosz


Hallosz
senior tag

Meglátásom szerint, teszt leírásnak elég lenne ennyi: A készülék azon szint alatt van, amelyhez a Mobilarána, nem adja a nevét.

Mert lakni, muszáj.

(#27) kelly416


kelly416
veterán

Nem azért, de a Sony z1c-m annak idején, de most a z2 is simán tud 10%-ot egy nap alatt minimális használattal, ha nem ragad be a Google Backup, ami meg ugye nem a készülék hibája. De a Moto G is tudta ezt, a Razr I is nagyjából, a Flex 2 is 10% körül vitt egy napot, és mindegyikkel telefonáltam legalább egy keveset, meg párszor megnéztem az órát, nem csak a polcon csücsült ezen időszakban. Ez nem egy olyan jó készenléti fogyasztás.

A többiről meg csak annyit, hogy ilyen telefonok után, amiket fent írtam, biztos nem vállalnám be még akkor sem, ha egy hétig simán kibírja töltő nélkül.

(#28) nightshadow válasza nightshadow (#7) üzenetére


nightshadow
veterán

Egyébként ha ez valójában egy Doogee akkor a Doogee X6 Pro ugyanez a teló, csak az akksija kisebb, az ára pedig 30k: [link]

[ Szerkesztve ]

(#29) Viktor0610 válasza csadi0011 (#25) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig megnézve a két cég honlapjának felépítését, a cég központját, de akár csak a logójukat, eléggé levágós, hogy a két cég azonos. :D

Az meg, hogy azt mondja az egyik, hogy a másik nem tartozik hozzájuk...
Én anno az eBay-nek írtam az akkor induló magyar eBay aloldal miatt, hogy nem-e fake. Mire válaszoltak, hogy igen, jól látom, az oldal kamu. Visszanéztem pár nap múlva, mire kiderült, hogy rosszul tudta, mert az a magyar aloldal. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#30) batai15


batai15
félisten

doodge y100 pro volt nekem cirka 3 hónapig.
pár napja meg adta magát shazam közbe.
A doodge x5 telefonok digitzer hibája, illetve a hot tom fórum olvasgatás után ,én azt mondom kerülje mindenki a dooge / hot tom márkát

(#31) csadi0011 válasza Viktor0610 (#29) üzenetére


csadi0011
őstag

Persze, ez nekem is tiszta, de hivatalos infót mégsem találok arról, hogy kapcsolatban állnak egymással. Természetesen ez sem zárja ki :))
De úgy gondoltam említést érdemel, hogy a HOMTOM ezt írta ki a facebook oldalukon.

(#32) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ezek a kis kínaiak akkorára nőttek, hogy már "almárkájuk" is van?
Amúgy Dugi után Homtom, egyik sem túl jó névválasztás.

(#33) atike


atike
nagyúr

Én addig jutottam, hogy a "Doogee almárkája"... Uh. Erős.

Jönne inkább a P9 Lite vagy a Htc 10 teszt... :)

Ez - látatlanban - kuka.

(#34) Richie86 válasza Fitzgerald (#32) üzenetére


Richie86
senior tag

"Amúgy Dugi után Homtom, egyik sem túl jó névválasztás" :D Ezen jót röhögtem :D

De nem hiszem, hogy vágják, hogy valahol a messzi-messzi galaxisban egy parányi 10 milliós ország nyelvén viccesen hangzik a márkájuk :) (lehet ők meg mondjuk az Apple-n röhögnek, mert például azt jelenti a nyelvükön, hogy kapd be :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#35) lowlight


lowlight
tag

Úgy kellett ez az "eszköz", mint kutyának a bolha... :DDD Amúgy az X6/X6 Pro kutyával való rokonságot nem említi a cikk, noha külsőben is inkább arra hajaz ez a típus.

(#36) szupermacs


szupermacs
veterán

És nem Alice írt erről a gyöngyszemről? :DDD

(#37) Örni


Örni
senior tag

Tuti arra gondoltak, hogy Hometown, de így sikerült leírni :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#38) hitvanyalak válasza Örni (#37) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

:C

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#39) AliceWake válasza szupermacs (#36) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Na csak várd meg a LEGO-t, vagy na, a babakismalacrózsaszín Leagoo-t ;)

Non omnis moriar.

(#40) szupermacs válasza AliceWake (#39) üzenetére


szupermacs
veterán

Lead 3? Elite 4? :D

Egyébként egy kismalacot adott ki a Google, miután beírtam, hogy babakismalacrózsaszín. :DDD Gondolom nem fogod a hasát simogatni és nyomkodni.

(#41) HKorn


HKorn
addikt

Dzsííz, már megint egy kínai fosh, Doogee almárka...

Run&Ride

(#42) #80439296


#80439296
törölt tag

Milliószor jobb ár/érték arányban, mint az [Elephone Vowney]. :DD - illetve :O

(#43) lowlight válasza #80439296 (#42) üzenetére


lowlight
tag

Hú az sem semmi szerzet... 'Elefon Dik'má-he (vov ni! :) ).. Érdekelne az ilyen típusnevek eredete. Indulhatna egy ilyen rovat a Mobilaréna hasábjain! :)

(#44) Örni válasza lowlight (#43) üzenetére


Örni
senior tag

Nekem az Auchanos "iLike" telefon tetszik, így magyarul kiejtve a neve elég vicces :D

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#45) lowlight válasza AliceWake (#39) üzenetére


lowlight
tag

Ez lesz az? :DDD

Örni: Nézetm én is! Magyarul gyilkos, de angolul sem egyszerű egy épkézláb szövegben megemlíteni... :)

[ Szerkesztve ]

(#46) Ciccuka válasza #80439296 (#42) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nézd már meg az áraikat! Majdnem 2x annyi a különbség.
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#47) .DLL


.DLL
veterán

Ehelyett akkor már tényleg inkább Redmi 3... Hasonlóan jó üzemidőt tud, kisebb is, és használhatóbb is.
De tényleg legalább ha értelmes fejlesztéseket tettek volna bele, eggyel jobb SoC, normális kamera, normális kijelző+digitizer... csak a minimum 2016-ban, de még ezt sem hozza.

(P.H.)

(#48) b0bcat


b0bcat
addikt

Nekem gyanús, hogy ez az akku (messze) nem tud 6 Ah-s kapacitást. :U

Íme az indokaim:

1) Már a (valóban) 4000-es akkuval szerelt készülékek is a 200 grammos súly felé kacsintgatnak.

2) 10 órás kijelzőidőt a 4 Ah-s akkuval szerelt telefonok is tudnak. (De még a 2500-as akkuval szerelt Coolpad Modena is. :C)

3) Doogee-ék szeretnek kamuzni az akkuról. Például az X6 akkumulátorának valós kapacitása 2500 mAh (saját mérés), szemben az állítólagos 3000-rel. :o Arányosan nézve tehát inkább 5 Ah körül lehet az akku valós kapacitása.

Az 50 ezres ár egy vicc ezért a készülékért. Valós 6000+ mAh-s akkuval is az lenne. :U

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#49) Enci1983


Enci1983
senior tag

Azért a kijelző mérete nem semmi a készülék házhoz viszonyítva.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#50) Fitzgerald válasza b0bcat (#48) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem csak ők kamuznak, sokan csinálják. THL W100 aksija pl. át volt matricázva anno. Leszedted a matricát az 1850-es aksiról, ott volt alatta hogy 1500.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.