Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Nagyszerű írás. Valószínű felnyit(hat)ja azoknak a szemét is, akik csakazértis akarnak mindentudó telefont. Ha a zseb megengedi, akkor jó ismerni mi mindent tud(hat) az újonnan szerzett telefon, ha csak többhetente kerül is elő egy alkalmazás. Ha ritkán, de egyszer, kritikus pillanatban húz ki a bajból akkor megéri. Ez a mérleg másik oldala

(#2) stevve válasza Lompos48 (#1) üzenetére


stevve
nagyúr

Igen, van mindennek haszna és értelme, csak mérlegelni kell, hogy mi mennyit ér meg a vásárlónak és mire van szükség. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) JanR


JanR
addikt

Jokor jott az iras. En is kezdek radobbenni, hogy mire is van szuksegem egy telefonnal. Nemreg hozzam jutott egy iphone, de annyira felesleges szamomra, hogy egyaltalan nem tudok mit kezdeni vele. Most egy olyan telefon keresek, ami jol nez ki es kivalo a 'telefonalasi' tudasa es 1-1 sms-t is tudjak megirni :D

(#4) johny dragon válasza Lompos48 (#1) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Azért az Appe NEM a Dock connectoron használható fülhallgatót használja, csak régen (asszem mostanába már nem) csak a saját fülesük fért be a füllhallgaró lyukába. De az inkompatibilitás a jack.dugót körbeveő gumi vastagságánál ki is merült.

Bocs, nem neked címeztem, csak félrekattintottam.

[ Szerkesztve ]

Xperia mini pro 4.0.4

(#5) Sn00k válasza JanR (#3) üzenetére


Sn00k
veterán

hááát igen, én is mindig szemezek a jobbnál - jobb okos telefonokkal és megmondom őszintén, most van egy nokia E 72-m de mindig leakarom cserélni valami jobbra, pl: HTC legend, de aztán persze, mikor oda jutnék akkor le is oltom magam róla:)
Hiszen , ha belegondolok ez a teló is maximálisan kielégíti az igényeimet... de hát az ember az , ilyen minidg jobbat akar:)
Főleg mi férfiak vonzódunk a műszaki cikkekhez, legalábbis én :)

Neked meg itt egy teló, a paramétereid alapján :))
[link]

3njoy the Lif3

(#6) stevve válasza johny dragon (#4) üzenetére


stevve
nagyúr

Értettem, ki is javítottam, köszi. :)

(#7) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Na ezzel teljessé vált mindenkinek felmerült kérdéseire a válasz. Nekem is.
Mindez szokásos olvasásos formában, informatív tartalommal. Korrekt

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#8) stevve válasza FRENK1988 (#7) üzenetére


stevve
nagyúr

Köszi. :B :R

(#9) buzus


buzus
aktív tag

Hála az égnek nekem nincsenek nagy igényeim egy telefonnal kapcsolatban csak hogy halljam a másik embert a vonal végén és ő is viszont, na meg olykor olykor meg tudjak írni egy sms-t. Jelenleg egy Nokia 6300 telefon tulajdonosa vagyok, de ennél jobb, masszívabb, strapabíróbb telefonom talán csak a régi 3210 vagy 3310 volt. Ezeket a telefonokat hiányolom manapság, amikben van anyag és csak az alapvető funkciókat tudják.

(#10) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Szuper cikk lett, ismét sok okossággal!
Köszönjünk! :R

Én egy 5140i-t nyúzok, az én szükségleteimet bőségesen lefedi; és atomtámadás ellen is véd! :)

(#11) ClioRS


ClioRS
őstag

Kis helyesbítés: A gyártók elvileg elfogadták a microUSB-t, mint egységes szabványt, ha jól tudom ezzel kell nekik szerelni az összes készüléket, pont a kompatibilitás miatt.

(#12) tildy


tildy
nagyúr

HTcnel tobbfele tolto van, pl Esmein diamondjanak a toltoje nem jo az en desiremehz. Neki mini, az enyem micro.

A kulonbseg:

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) SEFAN84


SEFAN84
aktív tag

Érdekes írás volt,köszönöm :R

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#14) stevve válasza ClioRS (#11) üzenetére


stevve
nagyúr

Ok, köszi, ezt beleteszem a cikkbe is. :R

tildy:
Nekem is a Diamonddal van tapasztalatom, nagyon jó teló. Utánagondolhattam volna jobban is ennek a HTC dolognak. :B

(#15) MCBASSTION


MCBASSTION
aktív tag

tud nekem vki olyan mobilt ajánlani, amiben van wifi, jó zenelejátszás, render billentyűzet (qwerty)
viszonylag nagy a képernyője és androidos??? (60e alatt...)

windows7sins.org

(#16) ClioRS válasza stevve (#14) üzenetére


ClioRS
őstag

Sőt, azt mondják, hogy 2011-től nem fognak töltőt csomagolni, bár szerintem ez nem fog bekövetkezni... :)

Meg akkor már linkelek egyet a korábbi állításomhoz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#17) stevve válasza MCBASSTION (#15) üzenetére


stevve
nagyúr

Kettő van, ami 60K vagy az alatt mozog. Sajnos ritka újan Android 60 alatt.

Samsung I5800 Galaxy 3
Előny:
- Android 2.1, 2.2-re firssíthető
- kapacitív touchscreen (vagyis multi touch)
- proximity szenzor (automatikus lekapcsolás), gyorsulásérzékelő
- 512MB ROM, 256MB RAM
- 802.11 n-es wifi
- 667 MHz processzor

vagy pedig LG GT540 Optimus, aminél az előbbi felsorolásban jobb a Samsung.

LG GT540 Optimus specifikáció és egy ár
Samsung I5800 Galaxy 3 specifikáció és egy ár

(#18) zazahoho válasza JanR (#3) üzenetére


zazahoho
őstag

jó kis írás :K
akkor ezen én már túl vagyok ,sokáig variáltam ,és a végén vettem egy nokia 6700-t telefonálni jó ,és ha végszükség van akkor minden másra is elég

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#19) Bathory Peti válasza zazahoho (#18) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Nagyon jó kis irás,grat hozzá.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#20) Tomics


Tomics
addikt

Jó írás, pont mostanában akarok váltani a 3 éves K800i-ről

PH! addikt since 2004

(#21) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Kis kedvencem, a Sagem my-v-55, best of üzemidő, 2 hetet bír egy töltéssel, igazi családi telefon, egyszerű. Hívás minőségben veri a legtöbb telefont a mai napig, és sötétben foszforeszkálva mutatja az időt... 3000Ft kb:) (csak a vadonatúj akku miatt)
A másik kedvencem a Nokia E51, nálam az is kibír 5 napot egy feltöltéssel. Ár értékben ez is elég jól teljesít a mai napig.
Telefonváráslás előtt is jó sok tesztet el kell olvasni, aztán elmenni egy olyan boltba, ahol ki is lehet próbálni, majd ott megvenni, ahol a legjobb áron van.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#22) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nagyon jó részletes átfogó írás lett, köszönöm! :R

(#23) talmida


talmida
Közösségépítő

Nagyon hasznos írás, köszi szépen! :K

IN GOD WE TRUST!

(#24) stevve


stevve
nagyúr

Én köszönöm Nektek, hogy olvastátok! :R

(#25) Pdaw


Pdaw
csendes tag

A Nokia is kétféle USB-t használ hogy egyem a pici szívüket.

(#26) andris1602


andris1602
aktív tag

remek írás :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.