Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Jovan, nem csalodtunk benned! :C

(#2) _Oscar


_Oscar
aktív tag

Gratulálok a szép eredményhez.

R.I.P. Abit

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#3) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Technikai sporthoz lehet hasonlítani,mint például autó versenyzés, de futáshoz sose!

Amúgy gratula, szép eredmény!

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#4) Thome


Thome
addikt

Tudtam hogy bacsis az, ahogy megláttam a címet! :DDD

(#5) JanR


JanR
addikt

Megint ki tettel magader! Nagyon jo teszt, foleg az egyedi vizhutes tetszik ;]

(#6) Fecogame


Fecogame
veterán

Zsíros teszt! :C :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7) Joe.36


Joe.36
addikt

:C :C :C

AZ én E-5200 esem 4.2 Ghz döcög :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#8) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Állat cucc, az biztos.

A címet javítsd: 150%-al --> 150%-kal

(#9) Pipó


Pipó
őstag

Király teszt! S mindezt 2001 első napjának hajnalán. :C

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#10) Ádyka


Ádyka
őstag

Nagyon jó teszt :C :R , viszont szomorú emlékeket keltett bennem. :(

Egy necces táp valamit kinyírt pár hónapja a tuning BF6 lapomon, így azóta bekapcsoláskor spontán magas fesszel kínálja meg a procikat. Így kinyírtam egy CD0-s P3 1000-t, és egy cerka 766-ot. Van, hogy 3, van hogy 5V-ot ad a prociknak bekapcsoláskor, van, hogy teljesen hibátlanul indul. :O

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#11) cellpeti


cellpeti
veterán

Elég a címet elolvasni és tudni ki írta! :R :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12) sz0k3e_


sz0k3e_
aktív tag

Ez a hűtés nagyon király, nekem is kell egy, mindjárt keresek is valami olcsó pumpát :D

Az a memó elég durva, SD létére (ráadásul 256os) megy 166ot, beteg :R

Köszönjük az írást!

"What next in the parade of constant obstacles?"

(#13) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

:C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) New Life


New Life
aktív tag

Amikor megláttam a címet, hogy 150%-os tuning, egyből gondoltam, hogy régi celeronről van szó! Nekem régen a 300A ment 450en...
Grat az eredményhez! :R

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#15) D1Rect


D1Rect
félisten

Elég jó "kis" teszt.Grat. :R

(#16) Varoz


Varoz
őstag

Üdv.

Ámulok és bámulok, nagyon tudsz haver. A hűtési megoldás tipikusan bacsis, de úgy tűnik nagyon bevállt. Gratula és még több ilyen cikket illetve tesztet várunk, csak így tovább. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#17) eclipse006


eclipse006
őstag

szép teszt lett,jó látni hogy mire képes egy ilyen régebbi proci, na meg az alaplap! gratula :K

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#18) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem semmi hűtés az biztos :C Már csak azt kellene megoldani, hogy automatikusan legyen jég utánpótlás, és használni is lehetne a cuccot folyamatosan :D

Everybody lies.

(#19) twollah


twollah
nagyúr

Szép, bár a második helyezett az a "futottak még" kategória.
Senki nem szokott emlékezni egy VB, Olimpia második helyezettre.

Na ez volt az oltós része a hozzászólásnak.

Miért nem próbálkozol csak fagyállóval, vagy alkohollal (pl.: denaturált szesz).
Pár órára vagy akár egy napra be a fagyasztóba a folyadékot aztán a kísérlet napján csak elő kell venni és beüzemelni a cuccost.

Félsz, hogy az asszony homlokon rúg térggyel?

A másik megoldás ha hirtelen akarsz hűteni folyadékot akkor fújd le szén-dioxoddal oltó berendezéssel.

[ Szerkesztve ]

(#20) finest


finest
őstag

A túlhűtött vízről hallottál már? Oldj fel némi sót a vízben, az oldás hőt von el, nulla fok alá tudsz menni fagyás nélkül. :R

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#21) alvaro


alvaro
senior tag

Oszt pasztát milyet használtál? :DDD

(#22) finest válasza finest (#20) üzenetére


finest
őstag

Itt egy bemutató róla: [link] Legközelebb a sört is lehűtheted vele tuning közben.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#23) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Tisztára, mintha egy E5200 futna 7.5 Ghz-et! Arányaiban... :DDD
Bacsis :R

(#24) twollah válasza finest (#20) üzenetére


twollah
nagyúr

Inkább fagyállóval csinálja, mert a sós víz erősen korrodáló hatású.

(#25) luw2win


luw2win
őstag

Gratula a 2. helyhez :R

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#26) Laci_a_Paci


Laci_a_Paci
tag

Ez szép volt! hajrá! :C

(#27) _Oscar válasza zolikaDB (#23) üzenetére


_Oscar
aktív tag

A 7,5 GHz az E5200-nál egy kicsit más arány. Az +200%. Az 566 MHz-es procinál majd' 1,7 GHz lehetne hasonló.
Egyezzünk ki inkább 6.25 GHz-ben :))

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#28) Tituka


Tituka
senior tag

az igen... :C

Skizofrén vagyok, és én is...

(#29) zolikaDB válasza _Oscar (#27) üzenetére


zolikaDB
veterán

Jóvanna!

(#30) Digital


Digital
addikt

Látom ahogy settenkedsz az éjszakában, és gumicsővel szipákolod az autók fagyállóját a "flakonos" hűtésedhez! :DDD
Gratulálok az eredményeidhez!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#31) aram01


aram01
nagyúr

:C :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#32) h.adam.92


h.adam.92
őstag

ez elég szép eredmény, én is akarom tuningolni a régi p3-asomat csak még kerítenem kell hozzá egy ata vinyót és egy bios elemet :DDD

(#33) Oliverda


Oliverda
félisten

kepfeltoltes.hu :O

Bacsis, miért nem használod a rendelkezésedre álló PH! tárhelyet a képek tárolásához? Kényelmes, gyors, nem szaraxik folyton. ;)

Amúgy szép eredmény.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#34) Zefír


Zefír
őstag

Az széperedmény!
Gratula! :R

(#35) Templomegere


Templomegere
senior tag

:R

(#36) PI3525


PI3525
tag

Hát komolyan mondom megáll az agyam :Y Bakkker szép tuning :R :C

ACER ASPIRE 5542G , XBOX 360 ELITE .....

(#37) ftc válasza Oliverda (#33) üzenetére


ftc
nagyúr

s külföldről is látható :U

(#38) total90


total90
veterán

Ez már szerintem "azta' qu*va" kategória :)) Egyébként nekem is van egy hasonló régi deszkám és ha épp Vajdaságban járnál, akkor szívesen odaadom, nekem nem kell, nem használom és hát ha valami nemes feladat vár rá :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#39) katt777


katt777
félisten

Néhány évvel ezelőtt még értelme is lett volna. :)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#40) doc válasza Thome (#4) üzenetére


doc
nagyúr

en is ugyanigy voltam vele
meglattam a cimet, na mondom itt egy ujabb bacsis allatsag :C :R

(#41) #43960832


#43960832
törölt tag

Grat!

165-ös FSB fölé miért nem ment megítélésed szerint? Lehet, hogy a memória nem bírta: nem lehet beállítani BIOS-ban, hogy ne az FSB-vel menjen szinkronban? (Hanem lassabban) 1.4Ghz-nél milyen hőmérsékletet mértél?

(#42) Gulumaci


Gulumaci
tag

Ember, le a kallappal a konfigért és a vele elértekért :R
- Vízhűtés + Slot1 :F :C (Tudom, minden proci szögletes)
- 560 => 1407 MHz... :R
- A világ második eredménye sem piskóta.

U.i.: Ha többet foglalkoznál a bnőddel (ha van), nem olvasnák tőled jóféle cikkeket. :((

[ Szerkesztve ]

Teljes körű pc szervíz, igény szerint, Valóban olcsón. 0630-547-7126 Kispesten és Vecsésen ingyenes kiszállással!

(#43) whiz


whiz
aktív tag

Láttam már korábban az írásaid közt, hogy mire készülsz. Nem semmi! :R

Amúgy mire képes így a rendszer az alaphoz képest, valami tesztet nem nyomtál rajta?

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#44) total90 válasza Gulumaci (#42) üzenetére


total90
veterán

Van felesége, gyerekek... és szerintem kicsit gáz, hogy ilyeneket írsz egy olyan emberről, akit nem is ismersz :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#45) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

:C Nice Work!

sweetlou6.wordpress.com

(#46) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Hű, ha 7éve láttam volna ilyen tesztet, biztos megtartottam volna P3 masinám még 1-2évet :R .

(#47) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nyah már itt is vagyok! Rlnézést hogy eddig nem voltam gépközelben, és nem tudtam válaszolni :B akkor most többé kevésbé megpróbálok válaszolgatni!
Először is nagyon szépen köszönöm az elismerő szavakat mindenkinek :R
twollah! Hozzád szólnék először, s neked külön köszönöm a hsz-odat, hogy különösen nem találtál kivetnivalót a bemutatómban, és nem szóltál le semmimet :DDD
"sajnos" egyenlőre ennyi tellet a procitól, de igyekszem, hogy meglegyen az 1. hely is.. az a jó a tuning rekord döntögetésben hogy bármikor lehet újra próbálkozni "éleseben" s nem kell egy évet vagy egy újabb versenyre várni :)
finest! Lehet lesz a tesztemnek egy folytatása, ahol már a fagyállós hűtéssel kísérletezgettem, nem is akármilyen eredményeket értem el vele, további 5-6fokot tudtam nyerni vele, de nem csak ám úgy simán fagyálló, hanem raktam bele csapvizet is, így a felhevült fagyálló ami visszaérkezik a CPU-ról az üvegben található jég egyből visszahűti, s míg van jég az üvegben, addg tartja is a 0 fok alatti hőmérsékletet aránylag elég sokáig... de részletesebben majd a következő ilyen tesztembe fogok kitérni rá ;)
alvaro! Sajnos az aloeverás kézkrém kifogyott, a feketeszeder lekvár meg 0 fok alatt elég ocsmányul mutat és szinte eltávolíthatatlan, mert ráfagy vagy rátapad mittomén, és lenyalni nem tudom róla mert odatapad a nyelvem rá, szóval most kénytelen voltam OCZ féle ezüstpasztát használni :( :R
Oliverda régebben a dj-beat-ot használtam ugye az megszűnt, a ph!-s 2,5MB tárhely meg kb nekem 2 hét alatt megtelne :DDD :O így nagyon nem marad más :(((
katt777! Most is volt értelme a bemutatómnak, mert mint látod a többi logoutos társamnak tetszett, s nekem az a célom, hogy az írásaimmal tudjak kellems olvasni valót nyújtani a többieknek ;) :R
area_51! itt már 2,4V-on a jeges vízzel is 25-27fok volt a proci és ezért nem ment tovább, a fagyállós hűtést még sajnos nem tudtam rajta kipróbálni mert az alapalp elhalálozott, de amint lesz egy másik ilyen lapom, s úgy tűnik lesz hamarosan újra megpróbálom,s GARANTÁLTAN többet fogok kihozni a CPU-ból én úgy sejtem a fagyállós megoldással még 10% van a CPU-ba, a ram 180-as FSB-t még bír :K
Gulumaci Ezt már megkaptam párszor tőletek (tudom jó indulatból) hogy szerezzek egy csajt többet foglalkozzak vele stb :DDD s ahogy total90 társunk is megmondta, már feleségem és 2!!! gyerkőcöm is van! de ők így szeretnek s így fogadnak el engem, ahogy vagyok, s büszkék rám :B
whiz konkrét teszteket nem futtattam, és sajnos egyenlőre nem is áll módomban, mert a hűtés "ideje" ketyeg s a drága perceket míg van jég az üvegemben, nem akarom ilyenekre "elpocsékolni" :B de annyit elárulhatok, hogy a teljesítmény is egyenes arányossággal emelkedig, klasszisokkal gyorsaban pörög 1200fölött már a win, az ablakokat pillanatok alatt szórja míg 566on érezhetően lomhább :)

(#48) Daveedka


Daveedka
tag

grat Bacsis :R :)

(#49) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Én csak 100%-os tuningig jutottam el az E2140-nel, de az mind alapfeszen. ;)

(#50) afterburner_


afterburner_
őstag

nekem 533-asom anno peltierrel + vizzel 1070 mhz-ig volt stabil. bh6 lapban.

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.