Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) zrubi válasza sh4d0w (#11) üzenetére


zrubi
senior tag

Miért hozzá nem értő senkiháziak akarnak kérdéseket feltenni olyan témakörökben, amihez szemmel messziről láthatóan olyan sötétek, ami túltesz a legsötétebb magyar éjszakákon is?

Mert politikusok. Máshoz nem értenek.

zrubi.hu

(#52) zrubi


zrubi
senior tag

Végigilvasva, a legtöbb kérdésre adott válaszok közül teljesen mindegy, hogy a jónép mit válaszol, mert:
- midegyik ugyan azt jelnti, csak máshogy megfogalmazva,
- egyik sem válasz a kérdésre
- nincs olyan válasz, amit válaszolni szeretnénk.
- maga a kérdés is oltári nagy baromság.

Köszönjük, hogy a pénzünket megint felelőségteljesen költöttétek el.

zrubi.hu

(#53) Apollyon


Apollyon
Korrektor

"- nincs olyan válasz, amit válaszolni szeretnénk."

A sok közül ez az egyik legnagyobb gáz. Már ez is mutatja, hogy kb annyi választási lehetőségünk van, hogy mi adjuk meg, melyik ujjunkat törjük el.
Már emiatt az "internetkon" miatt is lázadni kéne keményen, csak nem jön senki.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#54) kenwood válasza zrubi (#52) üzenetére


kenwood
veterán

Ennel mar csak a "megcsinaltuk", mo jobban teljesit" tipusu reklamok tetszenek jobban.
Hogy van bor a kepukon a mi penzunkon sajat magukat reklamozni ?
Azert valasztottak meg oket,azert kapjak a fizetesuket,hogy dolgozzanak.
Alap dolog kene,h legyen.

Ez olyan,mintha eladokent dolgoznek a boltban,es egy nagyobb forgalmu nap vegen kiveszek par szazezret a kasszabol,es csinaltatok egy led falat a bolt ele "jani nagyon jo elado" szoveggel.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55) Pötyi válasza Apollyon (#53) üzenetére


Pötyi
őstag

Hírdesd meg, én jövök.

(Csak tudod van egy olyan szabály, mindig azt terheli a szervezés feladata, aki felvetette az ötletet.)

:DDD

QNX is cool!

(#56) Borosz


Borosz
senior tag

Hát...Érdekesnek tartom azt, hogy egy 14 éves gyerek ezekre a kérdésekre hogyan tud és hogyan fog választ adni. Minden válaszadásnak lesz relevanciája így nekem ez nagyon bűzlik. Nem vagyok az ellen, hogy széles spektrumot célozzanak meg a kérdésekkel, de felelős válaszokat egy gyerek nem tud - vagy nem minden 14 éves tud - adni ebben a témában.
Nagycsaládos vagyok, de szerintem egy ilyen kérdéskörben az is furcsa, hogy nem törekednek az elfogulatlanságra. Hát persze, hogy akarok "olcsó netcsomag"-ot, de ennek mi köze az internet megadóztatásához? Lehet csak én nem találok összefüggést...

(#57) Dinsdale


Dinsdale
tag

Egyszerűen nyomasztó ahogyan az állam bekebelez minden területet. Az egyszerű emberben lassan az az érzés alakul ki, hogy a fidesz nélkül a nap sem kel fel és a gravitáció is megszűnne.
Felesleges az ilyen nemzeti konzultáció, az államot inkább egyszerűsíteni kellene, csökkenteni az állami szerepvállalást, de hát tudjuk, hogy egy jófajta maffiakormány mindent bekebelez, ellenőriz és szabályoz.

(#58) Tonyk válasza mikej95 (#30) üzenetére


Tonyk
veterán

Churchill mondta, hogy "Annak a statisztikának hiszek, amit én magam hamisítok!"

Lesz egy vélhetően nem túl combos adathalmaz, de hogy a saját fontosságukat igazolják ezt majd jól beszorozzák a nyilvánosságnak egy kellően nagy számmal (a végeredmény legalább legyen már 150.000-250.000 kitöltő), hogy azért ne legyen már belőle égés. A kapott válaszokra meg tojnak. Simán el tudom majd képzelni, hogy már az "ítélet" is megvan.
Ennek a konzultációnak csak a kormány számára lesz elfogadható végeredménye.

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#59) KEndre válasza Dilikutya (#44) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Erre már nem lehet újabb adót tenni. Vagy mégis? :Y

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#60) Kékes525 válasza tDr1v3r (#1) üzenetére


Kékes525
félisten

Én az egész kormányra kiterjeszteném.

Amúgy az egész Nemzeti Inzultáció (bocs: Konzultáció) egy marhaság. Politikai termék, mondaná G. Fodor Gábor. A népszavazást nem helyettesíti. Persze ott is lehet hülyén fogalmazni (célzatosan, félrevezetően) a kérdéseket.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#62) arty


arty
veterán

titkon bíztam benne, hogy lesz olyan kérdés, amire válaszolhatom az "elmentek ti a búspicsába" kedvencem :(

(de nem lehet, pedig ezt gondolom az egész cirkuszról - nem csak net/adó ügyben)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#63) Dilikutya válasza kenwood (#47) üzenetére


Dilikutya
félisten

A kamerásakra gondolsz? Mert az nekem nem hiányzik. A VHS-ről megmentett dolgokat viszont sajnálnám, DVD-n beszerezhetetlen filmeket.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#64) kenwood válasza Tonyk (#58) üzenetére


kenwood
veterán

Chruchill sose mondott ilyet :)

[link]

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#65) Tonyk válasza kenwood (#64) üzenetére


Tonyk
veterán

Ok, legyen akkor egy Churchillnek tulajdonított mondás. A lényegen nem változtat...

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#66) kenwood válasza Dilikutya (#63) üzenetére


kenwood
veterán

elvileg lepaktaltak az illetekesekkel :
ami aktivan porog a moziban,az semmilyen formaban nem kerul fel,cserebe' nem cseszegetik oket a tobbi (moziban mar nem jatszott filmert).

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#67) djculture


djculture
félisten

Csak szólok hogy a reklámadó módosító törvényt olvassátok el, az feketén fehéren leirja hogy a neten lévő reklámokért ugyanugy fizetni kell majd annak akinek a reklámköltése 100 milliót eléri (helytől függetlenül összességében). Ez a netes oldalakat is eléggé érintheti (a prohardvert is) ugyanis a nagyobb cégek kevesebb reklám megjelenést fognak eszközölni...

[ Szerkesztve ]

(#68) Kékes525


Kékes525
félisten

A nemzeti konzultáció minden, csak nem konzultáció. A nemzeti konzultációk közvélemény-kutatásnak álcázott mozgósító célú politikai kommunikációs eszköz, a közvélemény-kutatás módszerével való visszaélés. Mint írtam politikai termék.

1. A kérdőívben felkínált válaszlehetőségek nem kiegyensúlyozottak.

2. A megkérdezetteket nem szakszerű véletlen mintavétellel választják ki, hanem önkéntes alapon jön létre a válaszadók tömege, nagy a valószínűsége, hogy azok hangja lesz erősebb, akiknek a témában az átlagnál határozottabb nézetei, esetleg indulatai vannak.

3. A kérdőív nem tudakozódik a társadalmi-demográfiai ismérvekről, ezért nincs lehetőség arra, hogy a mintavétel torzulásait a szociológusok és statisztikusok súlyozással korrigálják.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#69) attilav2


attilav2
őstag

Remélem a torrentnél nem lesz a nyugateurópaihoz hasonló üldöztetés.

A netsemlegesség törvénybe foglalását támogatom. Jó lenne ha azt is előírnák hogy az internetszolgáltatóknak kötelezően biztosítani kell a pop3 imap és egyéb email szerverekre a titkosított hozzáférés lehetőségét. A digi pl nem biztosít titkosított hozzáférést
pop3 és imap szervereinél, míg pl a thome biztosítja ezt. Azért lenne ez fontos mert ha a telefonunkon be van állítva a szolgáltatói email fiókunk, és egy nyílt wifin szeretnénk letölteni a leveleinket akkor könnyen ellophatják a jelszavunkat.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#70) kenwood válasza attilav2 (#69) üzenetére


kenwood
veterán

Ez egy nagyon jo felvetes,de egy konzultacionak errol sem kell szolnia.
Ennek ugy kellene mukodnie, hogy irsz egy panaszt az NMHH-nak,ott egy szakember konstatalja,h igazad van,es viszik tovabb.

A gond ott van,h az NMHH is egy kaderekkel feltoltott sohivatal,ahonnan szinte az osszes szakember elmenekult,vagy lecsereltek valakinek a fiara/haverjara.

mondjuk ezt a hivatalt kivetelesen nem az elmult 5 evben vertek szet,mar ORTT neven is hirhedt volt a szakmaitlansagarol, es a brutalis politikai befolyastol

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#71) velizare válasza attilav2 (#69) üzenetére


velizare
nagyúr

egy törvény pont annyit ér, amennyit betartanak belőle. amíg fent a "ha én teszem, törvény, ha te teszed, bűntény" c. felfogás uralkodik, lehet bármi meg akármi írva btk-ba, ptk-ba, alkotmányba.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#72) zgajdatsy válasza Diocles (#28) üzenetére


zgajdatsy
csendes tag

Én is azt gondolom, hogy a cikk eltúlozza a problémát.
A kiemelt kérdés tényleg nincs érthetően megfogalmazva, de a többi nem ennyire rossz és bár véleményem szerint eléggé érezhető, hogy a kiírók mely választ tartják helyesnek a legtöbb helyen megvan a lehetőség viszonylag árnyaltan választani a lehetőségek közül.

(#73) Dilikutya válasza Kékes525 (#68) üzenetére


Dilikutya
félisten

Már a kérdések felvetésénél megdőlt, hogy csak a hozzáértők foglalkoznak vele... Sőt, igazából a konzultáció felvetésénél sem szakemberek voltak jelen. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#74) Dilikutya válasza attilav2 (#69) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez nem konzultációs téma. Erről nem a kormánynak kellene döntenie, hanem a szolgáltatónak megoldani alapból.
Vagy keresni kell másik emailszolgáltatót.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#75) atike


atike
nagyúr

Szánalmas ez már... Vagy komédia...?

De ami biztos, hogy viccnek nagyon erős.... :W :((( :((( :((( :(((

(#76) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Az egész netsemlegességet a szolgáltatok b*zerálják
nem mindeggy hogy hova mennek a bitek és a byteok?

(#77) attilav2 válasza Dilikutya (#74) üzenetére


attilav2
őstag

Szerintem meg igen.
Ha valaki kifizet nem kevés pénzt az internetelérésért, ráadásul általában nem is a legolcsóbb csomagokra fizetnek elő az emberek, akkor a XXI században joggal elvárható alapszolgáltatás a titkosítás a szolgáltatói mailszervereken. Sajnos ezen spórolnak a szolgáltatók magyarországon, ezért kötelezni kell őket.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#78) King Unique


King Unique
titán

Tegnap néztem m1-en, műsorvezető kérdezte, hogy az FB-profil, ügyfélkapu, külön regisztráció személyes adatait begyűjtik-e, felhasználják-e, az volt a válasz, hogy nem, mert xy szigorú adatvédelmi szabályok...biztos. Amúgy jól nyomta, alig hagyta szóhoz jót a nőt. :DDD

Amúgy 2018-ra 30 Mbps azért nem lesz olyan hű, de szupergyors szerintem, az alapcsomag meg mennyi lesz, a korábban emlegetett 1 Mbps...?

Torrentes kérdés is érdekes...vki korábban mondta, hogy nem egyenlő a zárójeles résszel, pedig dehogyis nem, 80+ %-ban úgys olyan tartalmakat húz le mki és oszt meg...nyilván az a választ fogja jelölni a többség úgyis. :D

#34: "A gyereket táblázatot kezelni, szöveget szerkeszteni kell megtanítani és nem az Excel meg a Word használatára. A nyílt szoftverekkel ez is megoldható."
Akkor talán a Wordben nem szöveget szerkeszteni tanul, bezzeg a Writerben azt...ráadásul mind2 adott szoftveres környezethez kapcsolódik és nincs olyan, hogy általános szövegszerkesztés, vagy arra hivatott általános program. Meg most, mikor mind2 ingyen elérhető számukra, tanitsák, használják azt, ami nem az elvárás széles körben...jó kezdeményezés...

[ Szerkesztve ]

(#79) kenwood


kenwood
veterán

en szeretem az alternativ szoftvereket,arra is hajlando vagyok,hogy a megszokott fizetosrol atalljak.
A word/excel viszont nagyon rossz pelda,mert az osszes ingyenes alternativa fenyevekkel le van maradva.
Persze az nem hulyeseg,ha az altalanos dolgokat is megtanljuak a lurkok,viszont nekem az ingyenes word/excel alternativarol mindig Ford Fairlane reszeloje ugrik be :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#80) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

annak aki kitalalta, kellene sok Adot a nyakaba fel' akasztani. !!! :((( :((( ;]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#81) anaqer válasza sh4d0w (#16) üzenetére


anaqer
veterán

Pedig tök egyszerűek a kérdések - mindenhol azt kell ikszelni, hogy "az állam takaroggyon a pi*ába az internet nek még a közeléből is, nemhogy még nekiálljon jogszabályozgatni is".

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#82) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Csak egy kérdésem lenne: a megjegyzések vajon miért vannak letiltva ennél a videónál is? Ja bocsi, már rá is jöttem...

(#84) nyisziati válasza Diocles (#28) üzenetére


nyisziati
veterán

Végre egy értelmes komment.
.
Egy észrevétel: egyetlen esetben sem jelöltél "a" választ, ahogy sejtettem. Vagyis szándékosan úgy van összeállítva a kérdőív, hogy a sok bamba csak nézzen, és beikszelje az első választ. Ami ugyebár, jól láthatóan a kormánynak kedvezne - hiszen te, mint a témához értő, biztosan nem választanád.
.
Na itt van az eb elhantolva.

(#85) Freiherr


Freiherr
őstag

Ez egy

XXX

(#86) sztanozs válasza zrubi (#52) üzenetére


sztanozs
veterán

Jaja, Nemzeti Matekkonzultáció.

Ön szerint mennyi legyen 1 + 1?
a) Narancssárga, mert tudom, hogy egy jó összeadásnak csak ilyen színe lehet. A kivonásos kérdésre is tudnék válaszolni, de arra most nem kértek meg.
b) Szerda. De lehet, hogy inkább péntek, mert akkor legalább mehetünk bulizni, és nincs másnap matek óra.
c) Nem akarok válaszolni.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#87) Apollyon válasza nyisziati (#84) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az egy dolog hogy a cikk foglalkozik, de az átlagembernek abszolút nem kellene vesződnie ezzel a kérdőívvel. Illetve senkinek sem, hanem figyelmen kívül hagyni az egészet.

Az első, és legokosabb döntés az lenne (lett volna) ha mindenki fogja, és magasról le... arja az egészet úgy ahogy van. Nem szabadna beküldeni semmilyen választ.

Már önmagában az egy átverés és a magyar állampolgárok arcon köpése, hogy megalkották ezt a hazugságkampányt. Ti meg jól bekajáljátok, és még elemezgetitek is a válaszokat...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#88) sixpak válasza Apollyon (#87) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nemzeti konzultációnál ennek nincs jelentősége.
Az eredmények pedig nem nyilvánosak, csak a következmények.
Ezért azt hazudnak ezek a szarháziak, amit akarnak.
Kötélre mindet...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#89) zdanee válasza Apollyon (#87) üzenetére


zdanee
őstag

A magam részéről inkább elolvasom és kielemzem, és meggyőződök róla, hogy egy aljas hányadék, mintsem figyelmen kívül hagyjam és később, amikor panaszkodok, az orrom elé tolják, hogy "nesze, Ti akartátok!". Az ilyen kampányokat csak úgy lehet lenyomni, ha széles körben felhívod a figyelmet nem csak a létére, hanem a disznóságaira is (emlékezz a SOPA és PIPA tervezetekre, amiket csak egy világméretű kampány és felháborodás akadályozott meg, mielőtt suttyomban a publikum tudta nélkül törvénybe iktatták volna). Tényleg nem sokan veszik a fáradtságot, hogy elolvassák, még kevesebben, hogy megpróbálják értelmezni is és mögé látni. Ha csak hagyod magányosan elfonnyadni, akkor kiértékelik a beérkezett 24 és fél választ és arra fognak hivatkozni. Igenis tudósítani kell róla és el kell magyarázni, miről szól és miért felháborító, miért veszélyes!

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#90) mikej95 válasza gabber01 (#35) üzenetére


mikej95
aktív tag

Tudod, pont erre utaltam a hozzászólásommal.

[ Szerkesztve ]

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#91) Pikkolo^^ válasza Apollyon (#36) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Attól azért nagy-nagyon messze vagyunk.

(#92) .DLL


.DLL
veterán

Nem lepődtem meg. Mindig is tudtuk, hogy ilyen kiválóan megfogalmazott kérdések lesznek, nem az első eset, hogy tudálékosan, álszakmaian, "ügyvédesen" nyakatekert módon fogalmaznak. Mondhatni, amit kérdeznek, az sem igaz.

Álljon itt egy kiváló Napirajz a témában. :D


[link]

(P.H.)

(#93) dajkopali válasza .DLL (#92) üzenetére


dajkopali
addikt

nem ismertem ezt a rajzot, pedig követem - tökéletes :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#94) -Skylake- válasza donmackó (#7) üzenetére


-Skylake-
addikt

Akkor hálót kell fejleszteni meg kussolni. Ha én fizetek az internetért és jön egy mail , hogy "bocs paraszt most letizedeltük a neted amivel a munkádat végzed , mert gizi skájpol " , akkor a minimum , hogy rájuk kellene gyújtani az épüketüket. Kár , hogy ilyen válasz nincs :(

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#95) djculture válasza -Skylake- (#94) üzenetére


djculture
félisten

Tamás bátyákon múlik akkor nem olyan üzenet fog jönni hanem: Önnek sajnos most 1 órán át az m1-en beszélő Orbán Viktort kell nézni utána majd folytathatja a munkát..

(#96) -Skylake- válasza djculture (#95) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nemtudom. Egy biztos , nem csalódtam ebben az országban , hozta amit vártam. Nemtudom , hogy gondolhatják ezt komolyan. Valószínűleg hosszú hosszú évek kínkeserves munkájával TÉNYLEG sikerült annyira elhülyíteni a népet , ahogy azt már 12 évesen gondoltam.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#97) Dr. Akula válasza djculture (#46) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Azért ahhoz nagyon hülyének kell lenni hogy az utcán tömött sorokban lincselésre váró emberek láttán se essen le a tantusz hogy ezt nem kéne erőltetni. Merthogy maguktól nem megy, azt elhiszem, ha már egyszer a főnökük bevallottan egy mobiltelefont sem képes egyedül bekapcsolni.

(#98) djculture válasza Dr. Akula (#97) üzenetére


djculture
félisten

Kormányzati információk szerint a most indult, és a július 31-ig zajló konzultáció lakossági észrevételeit őszre tervezik feldolgozni a Fidesz EP-képviselője és munkatársai, majd ezt az „1.0 -ás” verziót, ami a hazai online szférára vonatkozó újraszabályozás javaslatait tartalmazza, nyilvánosságra hozzák és szakmai konzultáció is indul róla.

A szándékok szerint a legelső konkrét javaslatok már az őszi parlamenti ülésszak idején, törvényjavaslatokban vagy jogszabály-módosításokban realizálódhatnak, és ennek eredménye lehet például az, hogy 2016. január elsejétől az internet-előfizetések áfája a jelenlegi 27-ről 18 százalékra csökken.

--------------------------------------------------------------------------------

2016-ban napirendre kerülhet az online ágazatot most sújtó, úgynevezett közműadó eltörlése is, (ez már csak azért is lenne logikus lépés, mert a kormány 130 milliárd forintot fordít a következő években az optikai kábelhálózat fejlesztésére Magyarországon) és napirenden van még a Telekom-ágazatot terhelő különadó mérséklése is.

[ Szerkesztve ]

(#99) atike válasza .DLL (#92) üzenetére


atike
nagyúr

Találó. Nagyon is. ...és konkrétan ez lesz... :(((

(#100) pigster


pigster
senior tag

Ha valaki nem tudná értelmezni a szupergyors sebességet, annak itt egy kis segítség:

Fénysebesség, állati nagy sebesség, elképzelhetetlen sebesség

De a kérdéssor összeállítóiról is megemlékeznek ugyanitt:
https://www.youtube.com/watch?v=vDO6IxYEl28

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.