Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] DVD+R tuning a Sony-tól (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) [amne]


[amne]
senior tag

Azt hiszem addig amíg lesznek olyan gyártók akik minket segítenek (egyszeri usereket) addig örülhetünk, bár nem értem hogy nekik miért baj hogyha valakik készítenek ''tuning-firmware''-eket. Meg olyanról is hallottam már hogy direkt olyan firmware-t csinálnak ami a jogvédett disk-eket nem tudja olvasni de maga a meghajtó képes lenne rá tehát butítják a hardvereket. Akkor most kinek a pártján állnak a gyártók?

OFF
andorpapa: nem tudom hogy csak elírás vagy vmi más de az inkompatibilitás n-el írandó (''áthidalható a formátumok közötti imkompatibilitás''), ezt nem b@szogatásként írom csak ne rontsa ilyen az egyébként kellemes cikkek színvonalát :) Üdv!
ON

(#2) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Köszi! Jav.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3) andorpapa válasza [amne] (#1) üzenetére


andorpapa
őstag

Természetesen csak elírás, sajnos (méréseim szerint) mindössze 6 milliméter van az M és N billentyű között, így néha becsúszik egy-egy félrenyomás. Köszönjük a hibajelentést, látom hozod a régi formádat, már a CoolNESS-en is kiszúrtad a legapróbb bakikat. :)

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#4) Hacked_4103


Hacked_4103
csendes tag

Hol találok tuning firmwareket? Mitsumi CR-4804TE hez kéne?

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#5) [amne] válasza Hacked_4103 (#4) üzenetére


[amne]
senior tag

http://www.google.com/search?num=100&hl=hu&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=firmware+Mitsumi+CR-4804TE&lr=

(#6) Male válasza [amne] (#1) üzenetére


Male
nagyúr

A ''tuning-firmware'' azért gond a cégeknek, mert ha tönkremegy tőle a meghajtó, akkor a felhasználó nem a firmware írójára lesz dühös, hanem a meghajtó gyártójára, ezért legközelebb más márkájút vesz. Persze ez nem mindenkire igaz, de valószínüleg sokan vannak így (főleg akik már eleve így vették a meghajtót; esetleg a bolt verte át őket).

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] DVD+R tuning a Sony-tól (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.