Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Nekem hibát dob a linkre.

Amúgy milyen OS fut rajta? Sima Android (TV) vagy valamit gyártó specifikus?

(#2) tDr1v3r válasza Sanyi.mTs (#1) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Saját, talán ők voltak az elsők akiknek TV-re szabott okosrendszerük volt.

Marha jó cucc, szinte az összes fontos app van rá, több mint a Samsung és az LG rendszereire.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3) azbest válasza Sanyi.mTs (#1) üzenetére


azbest
félisten

szerintem teljesen saját rendszerük van. Ezért gondolom, hogy nálunk nem érdemes venni. Mármint itt nem is kapni. Mert az itteni szolgáltatások nincsenek rajta. Esetleg netflix, talán amazon prime és youtube menne gondolom. Régió korlátok miatt lehet nem menne némelyik egyéb itt.

Nálunk az amazon fire tv stickek azok, amelyek kerülőúton beszerezhetőek (direktben ide nem szállítják). Azok androidtv alapúak, de nem google szolgáltatásokkal. És azon netflix, prime video, youtube (az előfizetős, vásárlós része, music is), apple tv+ hivatalosan is működik. Disney+ is van, de régiókorlát miatt nem települ. A hbo go for androidtv apk-ból feltéve. Kodi is feltehető. Az ára és a képessége elég jó, pár havonta durván akciós.

Vagy ha androidtv alapon googleval, akkor a chromecast w googletv dongle, vagy fhd mi stick vagy 4k miboxS, ami árban még szolidabb. Ezeken chromecast módban átirányítható telefonos appos streaming szolgáltatók egy része (kábeltévések, pl mindigtv go).

A kábeltévés szolgáltatók natív appja nem nagyon van tévés rendszerre. Kivéve talán a telenor otthon és ittott tv.

[ Szerkesztve ]

(#4) AxBattler válasza tDr1v3r (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Yup. Kár, hogy észak-amerikában forgalmazzák, nálunk nem...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) weiss


weiss
addikt

A HDMI-be a francért nem terveztek normális tápellátást, hogy ne kelljen az extra tápot elővarázsolni valahonnan :W

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#6) DanielLong


DanielLong
senior tag

Egyébként van olyan stick, amibe egy USB-t is bele lehetne dugni lejátszáshoz? Ezt az egy funkciót hiányolom.

(#7) azbest válasza DanielLong (#6) üzenetére


azbest
félisten

Van amibe y kábellel be lehet fűzni a tápbemenetként használt usb-re. De praktikusabb nas, vagy akár az internet router is tudhat usb-ről samba megosztást.

(#8) sokomst


sokomst
tag

Annyit szemezgettem már ezekkel a Rokukkal, de itthon kevés a tapasztalat vele és beszerezhetetlen...

Pont a saját rendszer miatt lehet jól támogatott, felhasználóbarát és gyors.

(#9) azbest válasza sokomst (#8) üzenetére


azbest
félisten

" jól támogatott"
mármint, hogy csak azt használhatod, amit a gyártó beletett :D Úgy értem, hogy lehet nagyon gyors és gyakran updatelt a rendszer rajta. De hiába, ha európában jelen lévő szolgáltatások nem elérhetőek, az amcsi szolgáltatások meg nem működnek itt.

[ Szerkesztve ]

(#10) sokomst válasza azbest (#9) üzenetére


sokomst
tag

Igen, de az optimalizált :)
AndroidTV-re jó nagy kínálat van, nagy százalékban szemét

(#11) ozark


ozark
csendes újonc

Sziasztok! Valaki használja? Most rendeltem amazonról rendes magyar házhoz szállítással, brutál olcsó áron, felölrá a legfrissebb modelt! Cancel order, vagy kipróbáljam?
[link]

(#12) XJohny


XJohny
friss újonc

Sziasztok!
valakinek van tapasztalat? Működik az hbo max, Disney plus stb magyar tartalmakkal?
koszi

(#13) SzuperBandee válasza ozark (#11) üzenetére


SzuperBandee
csendes tag

Hello.
Én is most nézegetem az amazonon ezt a kütyüt. Végül is megrendelted? Működik jól?

(#14) kenand válasza SzuperBandee (#13) üzenetére


kenand
veterán

Nem érdemes megvenni, csak akkor ha Netflix, Apple TV elég ill Plex, Jellyfin.

Mivel olcsó volt vettem egyet, de HBO Maxot, Primeot, Sky Showtimeot MO-n nem lehet rátenni, nem engedi, nem jelenik meg hazánkból a Chanel storeban.

Mivel MO nem támogatott, nem foglalkoznak velünk.

Egyébként gyors, Netlixre jó, de ha Max, Showtime Prime előfizetésed is van felejtős.

Mivel nam Android alapú android TV-s Maxot Showtimeot nem lehet úgy rátenni, mint egy Amazon Stickre
Utóbbi jobb választás kis hazánkban.

Polcon pihen.....

[ Szerkesztve ]

(#15) kenand


kenand
veterán

De akik nem szretnek buherálni annak már egy Amazon Stick i felejtő, mivel Max-ot Showtime-ot apk-ból kell feltenni és frissítgetni.

Roku meg csak akinek Nitflix/Apple TV elég

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.