Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az angol felület dizájnját rátehetnék...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) koxx


koxx
MODERÁTOR

kérdés, hogy kiknek indult? :U elég korlátozottak a lehetőségek, magyar kereskedésre meg ott a vatera

(#3) Ice!? válasza koxx (#2) üzenetére


Ice!?
őstag

vatera....pff....

(#4) _balázs_


_balázs_
csendes tag

Akinek van ebay accja nem kell külön regisztrálni,gyakorlatilag egy fordított-hibák vannak bőven még- kicsit lebutított cucc az egész.Akik eddig is használták nem igen fognak váltani,de nem is ez a cél hanem az új felhasználók.

(#5) hackeeeee válasza Winner_hun (#1) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát sztem fog ez még változni... Vagyis gondolom, hogy csiszolnak még ezen, hiszen van mit. :)

(#2) koxx: Vatera ehhez képest nagyjából semmi... Meg nagyjából ugyan az a tesztvesz mint a vatera... Mondom ezt úgy, hogy elég sokat vaterázok...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6) CséZé


CséZé
őstag

A kiírt árak forintban vannak. Ez mennyire pontos ár? Mitől függ h mire váltja az adott értéket? Napi árfolyamérték vagy mi?

(#7) hackeeeee válasza CséZé (#6) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezt figyelni kéne, hogy mennyire sűrűn változnak az árak. Mondjuk ezt lehet, hogy egy "sűrűn" eBay-t használó tudja. Bár ez úgy lenne naprakész, ha folyamatosan frissülnének az árak az árfolyamokkal.

Véleményem szubjektív...

(#8) koxx válasza Ice!? (#3) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

eladásra pont jó nekem, amúgy soha nem veszek rajta semmit

(#9) hackeeeee válasza koxx (#8) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én adok-veszek ott is, szal nagyjából tudom, hogy milyen... :)

Ebay-t meg jó pár ismerősöm használ, lehet ezek után Én is fogok majd.

Véleményem szubjektív...

(#10) barnam_


barnam_
nagyúr

Hurrá, meg minden, de mi értelme, ha amúgy is angol szinte az egész ebay? De legalább is nem magyarul beszélnek az eladók.

(#11) Gergő_


Gergő_
őstag

sok haszna nem lesz.
---
az imdb-n és megjelentek a magyar filmcímek.

(#12) hackeeeee válasza barnam_ (#10) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Annyi, hogy aki nem mert belevágni mert nem tudta, hogy mit hogy mikor merre meddig, az legalább lehet belevág.. Aztán valahogy már majd értekezik az eladóval.

Véleményem szubjektív...

(#13) <NewL>


<NewL>
addikt

gyönyörü egy puliszka:D

szép gusztusos:D

There's an app for that

(#14) #48613632


#48613632
törölt tag

Hát ez még csak félgőzzel megy, pölö a saját termékeimet sem találom, asszem egyelőre vásárlásra van kihegyezve. Ha meg a saját fiókra kattintok, már jön is az angol nyelvű a .com domainen.
Na mindegy tesztelgetem addig azért ...

(#15) hackeeeee válasza <NewL> (#13) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:DDD

(#14) pitepeti71: Kezdeti stádium ez még, türelem. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#16) sagesz93


sagesz93
addikt

eddig is volt magyar nyelvű ebay, ha nagyon kellett volna, de szerintem erre nem nagyon van szükség
ezután is az ebay.com-ot fogom használni, én azt szoktam meg

[ Szerkesztve ]

(#17) kmisi99


kmisi99
addikt

Nagyon utálom a magyar felületet elég gané mert oldalt nincs szinte semmi részletes beállítás :(((

(#18) #48613632


#48613632
törölt tag

Magyar nyelvű ebay eddig tudtommal nem volt, más kérdés, hogy magyarországról is tudtál regisztrálni bármely domainra, főleg a co.uk jöhetett számításba.
Arra lennék kíváncsi innentől, hogy valyon a paypal support elérhető lesz e innentől magyarul?

(#19) hackeeeee válasza #48613632 (#18) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, ha arra mennek, hogy több magyar használja, akkor valszeg, ha csak a felület lett magyarítva, akkor nembiztos, majd meglátjuk.

Véleményem szubjektív...

(#20) #48613632 válasza hackeeeee (#19) üzenetére


#48613632
törölt tag

No igen, ugyanis a customer support ha nem magyar, beleverhetik, az összes többi eddig is elérhető volt lévén a net internacionális, max innentől forintban látod az árakat. De a vaterának egyelőre nem ellenfél azt gondolom.
Bizonyos szempontból örülnék ha két erős netes site határozná meg a magyar netbazár életet, mert pl az ebaynak is rengeteg hátulütője van a vaterával szemben. Az a rohadt buyer protection már az agyamra megy. A vevőnek mindíg igaza van alapon úgy szopatják az eladót hogy szinte már fáj.
Pl ebayon nem minősítheted a vevőt csak pozitív feedbac-kal, ami abszurd, mert néha a vevő is lehet hülye (néha???) És ezzel ebay szerte olyan szinten élnek vissza, hogy komolyan fejbe tudnám verni egy szívlapáttal.

(#21) hackeeeee válasza #48613632 (#20) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Naja.. :\

Dehát a Vatera sem különb... Ott is mennek az érdekességek, pl. csak úgy reggel egy felhasználónevet, és minden terméket leüt villámáron, aztán sz@rik mindenre, és még egyéb érdekességek... Szal egyik sem jobb a másiknál.

Véleményem szubjektív...

(#22) #48613632 válasza hackeeeee (#21) üzenetére


#48613632
törölt tag

na ez megy e-bayon is, de itt azért van egy kis védelem rá, ha beállítod az immediate payment-et, akkor ha nem fizetsz azonnal a paypalon keresztül a leütés nem is látszik.
De pl licites dolgoknál, vagy best offer-nél ez nem lehetséges, valamint akkor sem, ha nem postán küldöd az árut, hanem mondjuk személyesen veszed át. (illetve ez utóbbi esetben megoldható, ha a fizetés az átvétel előtt már megtörténik paypalon keresztül. de aki személyesen megy az áruért a legritkább esetben alkalmazza a paypalos fizetést. azért az adó itt is adó :) )

(#23) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Van még mit fejlődnie, de apám nagyon fog örülni neki. Irtó nehezen boldogult az angol oldalon, de Lincoln alkatrészeket csak Amerikából érdemes hozatni.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#24) madgie


madgie
titán

global.ebay.com, belövöd a magyar nyelvet, beállítod, hogy Magyarországon vagy, és szépen csak azt listázza a keresendőkből, akik szállítanak ide és HUF-ban írja ki az árakat (kivéve mondjuk a svájci liciteket, mert ott marad a CHF).

(#25) #48613632 válasza JetiRulez (#23) üzenetére


#48613632
törölt tag

ezt máris cáfolom. illetve azt gondolom, hogy nem így van. azt ugye tudod, hogy az UK-ban jóval olcsóbb az autó, mintegy negyed áron jutsz hozzá, merthogy jobbkormányosak. Csakhogy az USA autokat nemigen gyártják jobbkormánnyal, igaz nem sok van az UK-ban, de van, és mind balkormányos ...
... és ezek sem drágábbak, mintha a jó oldalon lenne a kormány, ezt az auto ár piac határozza meg. csak egy példa ...

[HOL] kapsz Te 13ezer fontér Lincoln Navigatort, 2007-est MO.-n? ez cirka 4 milla HUF-ba. Otthon mennyi lenne?

ráadásul az UK-ból nincs vám sem és a szállítás költségei sem olyan horribilisek, mintha az USA-bol jönne ...

[ Szerkesztve ]

(#26) stevve


stevve
nagyúr

Na, ez jó hír. Elsőre egész pofásnak tűnik, de tényleg jó lenne a nemzetközi skinje, mert ez nem tetszik.

(#27) barnam_ válasza madgie (#24) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ez igaz, csak hogy a global.ebay.com-ról hiányoznak a termék kategóriák :F
Anélkül elég nehéz normálisan keresni.

(#28) JetiRulez válasza #48613632 (#25) üzenetére


JetiRulez
őstag

Jobban nem tudok belemenni a témába, mert nem Én intézem az alkatrész vásárlásokat.
Ő azt mondja sokkal jobban megéri onnét hozatni, mint Magyarországon keresni.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#29) tjb007


tjb007
nagyúr

Az a HVG -s hír elég karcsú, a történet így kerek.

(#30) madgie válasza barnam_ (#27) üzenetére


madgie
titán

Fene tudja, nekem sose kellett a kategória. Beírom például, hogy Panasonic GH1 body, vagy camera, ahhoz nem kell kategorizálni :)

(#31) #48613632 válasza JetiRulez (#28) üzenetére


#48613632
törölt tag

ez egyszer szentigaz, de azért egy pár mondat erejéig felhívnám a fattim figyelmét az angliai autopiacra ;)

madgie

ha tudod konkrtan mit keresel úgy nélkülözhető ... de pl ma vettem egy tesztalaplapot és annyit írtam a keresőbe, hogy 775. ha nem szűröm utólag még női harisnyám is lehetne belőle :)) és a termékek száma cirka 5000, ebből az alaplap csak 1000 kábé

[ Szerkesztve ]

(#32) JetiRulez válasza #48613632 (#31) üzenetére


JetiRulez
őstag

Megemlítem neki. Kösz az információt! :R

Más:
Bumerángban egyik reggel még hallottam, hogy a Spanyol E-bay-nek Magyarországon van a központja az olcsó munkaerő miatt. Ebből kifolyólag várható volt, hogy Magyar oldalt is indítanak.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#33) hackeeeee válasza JetiRulez (#32) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak tényleg, van még mit alakítani rajta. :) Mármint csiszolni.

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.