Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) ibmfan válasza qisqaqas (#7) üzenetére


ibmfan
tag

Közkívánatra.

Egyik kedves ügyfelünk, nevezzük csak F.-nek, vett egy laptopot még régebben. Nem kell annyira nagy dolgokra gondolni, kicsi, gyors gépet szeretett volna, egy i5-ös HP 2540P lett az áldozat, amit vásárolt tőlünk a végén. Ugye ez az ügyfelünk egy eléggé beszédes fajta, mindent - akár kéne, akár nem- kommentál, de hát istenem, ilyenből láttunk már rosszabbat is.

A megvásárlás utáni második napon jön tőle reggel egy e-mail (és ugye reggel amikor felébredek, gyorsan a telefonon átnézem a cégeseket is... ...Na ekkor, legalább öt percig nem bírtam kikelni az ágyból a röhögéstől) :

"Kedves André!

A következő tapasztalataim vannak.

Szeretem az új gépemet! :-)

Sajnos elfordulnak számomra érthetetlen dolgok:

- Tegnap elvittem a gépemet tárgyalásra, és fel akartam menni a netre, de nem működött. Gondolom, Wifi vagy vezeték kellett volna hozzá. Kérem szíves tájékoztatását arra vonatkozóan, hogy ezt hogy tudom a lehető legpraktikusabban megoldani. Hogy beszéljem meg ezt a tárgyalópartneremmel, aki esetleg csúcsvezető.
Mit jelezzek, kérdezzek amikor megbeszéljük a találkozót. Mert ugye az lenne az ideális, ha ezt nem is kellene szóba hozni, odamegyek, és minden működik, a net is.

- Az Excelben néha nem működik a felső menüsor, hiába klikkelek egyikre vagy másikra, nem történik semmi. Aztán megoldom egérrel, utána fent is működik.
- A Firefoxban a leveleim megjelenítésekor először minden duplán jelenik meg, aztán kitisztul.

Várom szíves válaszát, köszönettel F.
"
Tegyük hozzá hogy egy 60+-os MLM-vallású emberről van szó...
Na ez mondhatni azért kemény volt reggelre.

Ha megtalálom, majd utánközlöm a választ is, amit írtam vissza neki...

[ Szerkesztve ]

/ Telefonon: +36203566618 / Hétköznap 9 - 18 között elérsz /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.