Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bird


Bird
addikt

;) :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#2) Freiherr


Freiherr
őstag

Kegyetlen rossz a helyzeted, ne hagyd magad áltatni mások által.
Én is szövettanra várok, ez van, ezt dobta a gép.

XXX

(#3) greenity


greenity
aktív tag

Nem érzem magam sem erősnek, sem semminek jelenleg. Túlélésre játszom és közben megpróbálom élvezni ami van. Nagyon utálom ezt a helyzetet, hogy látom a párom arcán, hogy majd megőrül, hogy segítsen, de nem tud.

A lényeg, hogy szedem ezt a szart és múltkor használt, miért ne használhatna most is. Addig is rendben kell legyek lelkileg.

Freiherr szurkolok, hogy rendben legyél

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) Bird válasza greenity (#3) üzenetére


Bird
addikt

De erős vagy és ezt a bejegyzéseid is igazolják. Büszke lehetsz arra, hogy ilyen jól a kezeled a helyzeted. Nekem nem menne.... Érződik, hogy biztos érzelmi háttér van mögötted. Talán ez a legeslegfontosabb. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5) greenity válasza Bird (#4) üzenetére


greenity
aktív tag

Amikor végül lett diagnózis a sclerodermára és a doktor úr leült velem szemben és beszéltünk kb másfél két órát, akkor kb odaálltam a párom elé, hogy nem akarom megkeseríteni az életét, és szakítsunk. Ennek 2.5 éve, azóta közösen vettünk lakást, együtt élünk támogatjuk a másikat. Nélküle és a családjaink nélkül sehol sem lennék, elmerülnék az önsajnálatban. Így viszont van kiért küzdeni, illetve van kikért, a közös gyermek lehetőségéért is.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) Freiherr válasza greenity (#3) üzenetére


Freiherr
őstag

Köszönöm szépen, elnézést ha nyers voltam, jobbulást neked is.

XXX

(#7) Bird válasza greenity (#5) üzenetére


Bird
addikt

Látod, látod.... Nem ismerlek személyesen de a nyakamat tettem volna rá, hogy így van. Erős családi háttér, érzelmi kötődés nélkül meghal az ember lelke, HA olyan a szitu. Mindazonáltal azt is gondolom, hogy Te egy nagyon kedves személyiség lehetsz, és a ffi ember nem ereszti el.... ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8) greenity válasza Bird (#7) üzenetére


greenity
aktív tag

Köszönöm :)

Pedig ismerhetjük is egymást.. egy városban élünk. Ahogy látom párom hasonló játékokkal játszik :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) Bird válasza greenity (#8) üzenetére


Bird
addikt

:D

Jók a kockák a családban... :)) Ráadásul építésüggyel foglalkozom én is, csak a túloldalt. :P

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10) greenity válasza Bird (#9) üzenetére


greenity
aktív tag

Amúgy pont az lenne a jó, ha a két építésügyi oldal tudna együtt dolgozni, amiket néha hallok....

Bizony jók a kockák a családban. De az is igaz, hogy mi nem csak kockák vagyunk, horgászunk, túrázunk, gombát szedünk, és ez így szép :) mindezt két sok mindenben különböző hagyományokkal rendelkező családból, de sok mindenben egyeznek is. :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#11) Bird válasza greenity (#10) üzenetére


Bird
addikt

Nálunk is így van, annyi hogy mi már gyerkőccel nyomjuk realtime. :) Esténként 2-3 óra tv helyett még belefér szerencsére. :))

Szerencsére én már nem engedélyezek, csak településrendezési terveket véleményezek. :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12) greenity válasza Bird (#11) üzenetére


greenity
aktív tag

Az jó cucc, akko TAK-okkal is van dolgot? Maci most azokkkal is foglalkozik.. :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#13) Bird válasza greenity (#12) üzenetére


Bird
addikt

Igen, mi a rá épülő településképi rendeleteket véleményezzük. :) Párodat biztos ismerem. :)) Márton a keresztneve?
Egyébként Somogyba már én is csonáltam hármat kompletten. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#14) greenity válasza Bird (#13) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem, Péternek hívják :) Szerintem nem ismered, most adnak le majd 20 települést összesen.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#15) Bird válasza greenity (#14) üzenetére


Bird
addikt

Na majd megnézem holnap a nyilvántartásomból ki lehet. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.