Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #92063744


#92063744
törölt tag

Hát, van honnan fejlődni biztonság terén is. Van úgy 5-6 éve összeszednie magát a Windowsnak, hogy kapjon egy újabb esélyt. :) Idén egyszerűen besokalltam, annyiszor ütköztem problémákba a Windows 10 használata során. Pedig nem vagyok suta, mindig gondosan beállítom a rendszert, de egyszerűen az agyamra ment, amikor az Outlook (az O365 részeként) egyfolytában összeomlott (meg még sok más dolog is), és sehogy sem tudtam elindítani hibaüzenet nélkül. A saját szoftverükről van szó!

Arról nem is beszélve, milyen erőszakosan letölti újra és újra a sok sosem használt appot (játékok, FB, stb) az Áruházból. Miért nem lehet kérni, amikor véglegesítés előtt testreszabjuk a rendszert, hogy ezeket ne is szedje le? Alap dolog lenne, és feleslegesen megnehezíti a dolgunkat, ha másnak telepítünk rendszert. Nem kevés pénz egy Windows, és cserébe ennyi kényelem sem jár. Egyszerűen belefáradtam, annyiszor kellett valamit mókolni, hogy legalább egy hetet konstans kihúzzon beavatkozás nélkül.

Informatikai végzettségem van, nem vagyok hülye sem. :B Ettől függetlenül követem a videóidat, szép munka, köszönjük! :)

Belém kötni ér. :O

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.