Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rodrigez


rodrigez
senior tag

Ha már kisebb költségvetésből kell gazdálkodni, akkor a játékokból készült filmek nagy mesterét vetném be! Uwe Bollnál egyszerűen nincs jobb! :D

(#2) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Ha nem magas költségvetésből készül,akkor meg se csinálják.Semmi értelme kiadni egy hulladékot.Legyen minőségi mint a játékok.Félek...

(#3) rdt89


rdt89
addikt

A Sony is azon spórol mindig ahol nem kéne, ezért nem akar lábra állni a film se. Szerintem elég vicces lenne, ha pont az a cég csúfítaná meg a játék film adaptációját, aki a konzoljaira hozta... :D

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Uwe Boll raer ha jol tudom. :DDD ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Dominó85 válasza EczkE (#4) üzenetére


Dominó85
veterán

:C :C :C
Csak őt ne.

* Péter - 06302461862 *

(#6) Dilikutya válasza Dominó85 (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért? Statisztikai alapon nézve úgyis szar lesz, mint a legtöbb játékadaptáció, vagy legalábbis semmi kiemelkedő, Boll-on meg legalább lehetne röhögni, még akár jól is elsülhetne, még így is többe kerül szerintem ez az egy film, mint neki 10. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) Dominó85 válasza Dilikutya (#6) üzenetére


Dominó85
veterán

Csakhogy a statisztikát pont Uwe Boll rontja le egy személyben. :C

* Péter - 06302461862 *

(#8) Dilikutya válasza Dominó85 (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Na ja, ördögi kör ez. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) oriic válasza rdt89 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Állítólag a Sony vezetésének nem nagyon tetszik a film ötlete sem.

Live-Die-Respawn

(#10) ldave válasza oriic (#9) üzenetére


ldave
félisten

Necces kérdés, mert hát játékosok körében az Uncharted egy ismert, bejáratott név, de egy sikeres filmhez ez kevés. A Lara Croft filmek se lettek túlzottan sikeresek a kasszáknál, pedig Lara jóval inkább bejáratott név, mint Drake.

A Slime draws near! Command?

(#11) oriic válasza ldave (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A gond nálam az a mozifilmmel, hogy nem tudom átérezni a koncepcióját. A játékok érdemeit elismerem, sőt...

Viszont mint film, mivel nyújt majd többet egy átlagnézőnek mint például egy Indiana Jones, vagy Tomb Raider, vagy ha gyengébb vizekre evezünk akkor egy Titkok Könyvtára, vagy egy Nemzet Aranya? Értem én ezt a teljesen átlagos mozinézőkre, és nem azokra, akik a széria rajongói. (ugyanis tippre előbbiek többen vannak világszinten)

Live-Die-Respawn

(#12) Dilikutya válasza ldave (#10) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem a Tomb Raider filmek okkal lettek annyira sikeresek, amennyire...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) Wlac válasza oriic (#11) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, ez a gond. Az Unchartedben nincs átívelés, így filmként egy teljesen új sztorinak lenne értelme. Kincs van itt, mi odamegyünk, de a gonoszok is, felrobban minden, a jók nyernek. Az összes kalandfilm ilyen, amivel nincs gond, de az Uncharted nem igazán tudna kiemelkedni közülük, ellenben a széria rajongói biztosan nem örülnének annak, ha az ismert karakterek helyett más arcok és hangok köszönnének vissza. És mint ahogyan fentebb írták, az Uncharted a nem gamer körökben abszolút ismeretlenül cseng, így a random mozinéző nem a cím hallatán fog beülni a vetítésre, de a gamer morogni fog. Ha a címe Relic Hunters vagy valami ilyesmi lenne, a főszereplő meg Rake, már senki nem panaszkodna. Ha a film rossz, akkor a az Uncharted becsületén nem esett folt, ha meg jó lesz, akkor minden Uncharted fan tudni fogja, hogy minek a folytatását kell várni.

“The wha-"

(#14) Sirandrish válasza oriic (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem a nemzet aranya jobb mint a TR.
Oké...Julira jobb ránézni mint Cage-re, de kb ennyi a plusz a TR-ben :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) oriic válasza Sirandrish (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem is jobban tetszik. :D

Live-Die-Respawn

(#16) Sirandrish válasza oriic (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt meg mertem volna kockáztatni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Dilikutya válasza Wlac (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Hitman becsületén esett folt? Vagy a Tomb Raider-én? Attól, mert egy film nem lesz sikeres, esetleg még rossz is, vagy csak nem hasonlít a játékra, még nem éri kár a játékot. Uwe Boll tönkretette a Far Cry franchise-t? Vagy a Mortal Kombat... bár nekem az MK mozifilmek tetszenek, igazi minőségmentes szórakoztatás. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) Wlac válasza Dilikutya (#17) üzenetére


Wlac
Ármester

A Tomb Raider első része, és a Hitman is szerintem jó adaptációk. Meghagyták az alapot, de önmagukban is megállták a helyüket. Ha valakinek azt mondom, hogy bejön a Hitman játék, mindenki arra fog gondolni, hogy egy kopasz gyilkost irányítva darabolom az ellent. És ezt csinálom. Ellenben a Far Cry? Bloodrayne? Ha megemlítem, hogy velük játszok, a játékot nem ismerők a film alapján fogják megítélni a szériát (hiszen elviekben annak a hű kivonatát látták). Most őszintén, ki szeretné, ha a kedvenc játékát egy ótvar film alapján ítélnék meg?

“The wha-"

(#19) Dilikutya válasza Wlac (#18) üzenetére


Dilikutya
félisten

Felnőtt ember vagyok, pont leszarom, ki mit hogy ítél meg a kedvenceim közül, legyen az film, zene, játék. A Hitman játék pont nem a darabolásról szól. Maga a film, mint akciófilm amúgy bőven nézhető, én magával a játékkal nem sokat játszottam. A Tomb Raiderrel viszont egyáltalán nem játszottam, azt csak filmként tudom megítélni, és annak szar. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.