Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Elég jó kis fülesnek tűnik. Mennyibe fájt a postaköltség? :R :)

[ Szerkesztve ]

(#2) <NewL>


<NewL>
addikt

köszi:))

mennyibe fájt cakkpakk?
(egyre több a fake ebből is, már félek ebayről rendelni. karácsonyra egy ilyennel lepetem meg magam:D)

ez a "teszt" sokkal jobb lett mint az ájfón4es:D

jöhet majd pár kép is:)

egyébként már a teszted előtt és a mobilarénás teszt előtt is láttam Beats fülest, az agybedugós fajtát, az Éli könyvében. ezek tényleg annyira bírják, hogy a világvége után is használhatóak?:D

musthave

There's an app for that

(#3) geri|


geri|
aktív tag

A postaköltség volt a legszebb: free shipping, ugyanis az egyik cimborámmal hozattam végül miamiból.

LiveStrong

(#4) m@xsys válasza geri| (#3) üzenetére


m@xsys
senior tag

Örülök, h rátaláltam a Monster Beats Studio by Dr. Dre írásodra.
Ameddig nem hallottam, csak legyintettem, h divatcikk, de be kell valjam egy marha jó cucc. :R
Veled ellentétben én hallgatok zenét hangosan (család olyankor sétálni megy....), vegyes a zenei izlésem, de az SACD-et nem adnám senkinek. Másképpen szólal meg a lemez.
Persze tudom mindig van jobb cucc, de nemrég ez a Monster cucc nagyon megfogott.
Én a Beats Studio by Dr. Dre Pro-ra gerjedek, az Andrássy úti iStyle-ba hallgattam meg, lenyügözőtt! :R Igaz túlvezérelt a basszus, de jó így is.
Pedig hallgattam már mindenféle Hi-Fi cuccot, de ez más.

Csak egy a gond vele, az ára! :O

(#5) jobesz


jobesz
tag

mégis miben jobb mint a sennheiser hd 650? erre őszíntén kíváncsi lennék.

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#6) Tomate válasza jobesz (#5) üzenetére


Tomate
veterán

Csúnya lenne ha ütné... :))

(#7) DEJVID


DEJVID
őstag

Uramatyám... Jobb a 650-nél :O

(#8) Tomi_Sci válasza DEJVID (#7) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Jól megtaláltatok egy egyéves cikket :D
Persze azért nem árt tisztázni, hogy ez micsoda, nehogy valaki betévedjen ide és félreinformálódjon.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#9) geri| válasza Tomi_Sci (#8) üzenetére


geri|
aktív tag

Revise soon!

LiveStrong

(#10) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azt hittem, hogy a teszt a hangminőségre is kitér, de ezek szerint van, akinek ez mellékes. :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11) hoffman_ válasza lezso6 (#10) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jobb a HD650-nél, ennyi nem elég? :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12) lezso6 válasza hoffman_ (#11) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja tényleg, hisz ez studio füles.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13) geri| válasza lezso6 (#12) üzenetére


geri|
aktív tag

"...szinte tökéletes csendet hoz létre (nem csendet-mert szól a muzsika), hogy még egy mertrón csücsülve SEM hallasz semmit, csak mondjuk egy nagybőgő hátborzongató brummogását. Nem vagyok semmi féle hangmérnök, de amikor meghallgattam a kedvenc jazz-koncertemet azt hittem szó szerint sírva fakadok- úgy szólt. Elképesztő volt-életemben nem hallottam ilyet. Ugyan ez a helyzet, ha mondjuk egy blúréj filmet nézel, tényleg annyira elképesztő, hogy az már hihetetlen..."

"...A mély hangok még alacsony hangerővel is (szinte mindig halkan duruzsol csak a zene, mert olyan jól szűri a zajt) nagyon erősek..."

[ Szerkesztve ]

LiveStrong

(#14) lezso6 válasza geri| (#13) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Még szép hogy működik az aktív zajszűrés, és ez jól is van így. :K

De az, hogy sok a mély, csak egy dolog a sok közül. Ennyi erővel veszek egy agybadugós fülest, abban még több van, ráadásul egy nagyságrenddel kevesebbe is kerül, igaz, design terén nulla. Mi volt az előd, összehasonlítási alap? Mert a fentiből csak arra tudok tippelni, hogy valami förmedvény, ami nem ismerte basszus fogalmát.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15) GALARDO


GALARDO
addikt

Jó írás lett! :K Én 1 hete vagyok, Studio tulajdonos, lenyűgözött! :Y :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#16) #56474624 válasza GALARDO (#15) üzenetére


#56474624
törölt tag

Annyira irigylésre méltóak vagytok páran, akik nem rendelkeztek hallással. ;]
Engem a valóban jónak tartott fejhallgatók sem tudnak lenyűgözni kellőképpen, mint pl. Beyer 880, AKG K550, stb. A megvezetett emberek meg egy kb. 5000 Ft-ot érő hangtól vannak beájulva. Feltéve, ha flac-ot kap a picike, mert ez már - ugye - igényli. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.