Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Na, erre én már végképp nem tudok mit reagálni! :(

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) Wictor válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


Wictor
senior tag

Hugi 2... Ő szokta ezt mondani (de te Viktor vagy)...

Testvérként kezdett el kezelni Téged? :F

(#3) Geri Bátyó válasza Wictor (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Fogalmam sincs! Remélem, nem! :(

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) baluka26


baluka26
veterán

Bár én nem vagyok "szakavatott" a magánéletedben, de az itt leírtak alapján szerintem Geri vagy, aki több mint barát. Bár attól is nagyon függ, hogy milyen hangsúllyal mondta ezt, meg satöbbi :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5) Geri Bátyó válasza baluka26 (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Olyan kétségbeesett hangsúllyal mondta, mint aki fél attól, hogy félreértik. Nem hinném, hogy ez segít megérteni. Legalábbis nekem nem.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Borzasztó indiszkrét kérdés, és maximálisan fakultatív válaszolni: hány éves vagy?

(#7) Geri Bátyó válasza Szten Márs (#6) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Gyanítom, hogy most fogsz végképp hülyének nézni. 34 vagyok és túl vagyok egy 8 éves házasságon (és értelemszerűen egy váláson is). Azért is írom így nyíltan, mert már sokan tudják.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#8) baluka26 válasza Geri Bátyó (#5) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem a baráti körömben több hosszútávú kapcsolat alakult ki ilyen szituációból mint a Tied.
Bár az én baráti köröm átlag életkora csupán 19 év :)
Fel a fejjel, ne add fel soha!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9) Szten Márs válasza Geri Bátyó (#7) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem, dehogy is nézlek hülyének. Kb. ennyi lett volna a tippem az írásaid alapján. Okosságot nem tudok mondani, mivel semennyire nem ismerem a szituációt. Annyit viszont biztosan tudok, hogy a "kicsit már több, mint barát" pozícióból igen jó és tartós kapcsolatok tudnak születni :)

(#10) Geri Bátyó válasza Szten Márs (#9) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Bár a próféta szólna belőled! (és belőled is baluka26) Talán csak én vagyok túlzottan balfék és bátortalan!?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) Szten Márs válasza Geri Bátyó (#10) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Egy dolog biztos: bíznod és hinned kell magadban, hogy bármi mozduljon.

(#12) Geri Bátyó válasza Szten Márs (#11) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tudom, hogy boldoggá tudnám tenni, de ha ő ezt nem így gondolja, akkor nehéz! Soha, senkivel kapcsolatban nem voltam még ennyire bátortalan!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13) baluka26 válasza Geri Bátyó (#12) üzenetére


baluka26
veterán

Bátyám másfél évig volt így egy lánnyal...
Először a lánynak tetszett, akkor bátyám óckodott tóle, majd bátyámnak tetszett a lány. Másfél évig húzódott a "maradjunk barátok", a "megutáltatom magam vele" meg az "engem már nem érdekel"...aztán a lány több futókapcsolat után rájött, hogy a bátyámmal tulajdonképpen annyira jóban vannak, mint még senkivel sem volt előtte :)
A héten lesznek két évesek, ha jól tudom. (Mindketten 20 évesek, egy iskolába járnak 15 éves koruk óta)
Hidd el, kitartás, meg egy kis bátorság kell!
Mindenképp próbálkozz...később..több év múlva nem szeretnél úgy visszatekinteni életedre, hogy úgy érezd, nem tettél meg mindent ezért a lányért.
Remélem nem volt túl zavaros amit írtam :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14) Geri Bátyó válasza baluka26 (#13) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem volt zavaros!
Én már 15 hónapja ismerem és ezalatt végigasszisztáltam egy (rosszul sikerült) kapcsolatát is. Azt hiszem, a kitartás megvan, de tényleg, talán újra próbálkoznom kellene. Az a gond, hogy egyszer megígértem neki, hogy megpróbálom nem zaklatni az érzéseimmel (akkor még benne volt abban a félresikerült kapcsolatban) és nehéz megszegni az ígéretemet.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#15) stangli


stangli
senior tag

Geri vagy a kollega, akit kedvel.

(#16) Geri Bátyó válasza stangli (#15) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az a legrosszabb, hogy te ismered az egész történetet, az első pillanattól fogva!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17) nem_tom


nem_tom
őstag

Hát nem tudom. Vagy több mint barát, vagy a legjobb barátja és lelki támasza. Lelki szemetesnek meg nem olyan rossz lenni, hogyha nem csak erre vagy jó valaki számára. (ezt viszont nagyon jól tudom) ;)

(#18) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Szerintem hagyd a picsába, ha akarna valamit, már lépett volna. Tipikus lelki szemetesláda szituáció, ahogy Te is írtad. Ez csak rosszabb lesz, elvégre ki nem szereti, ha rajong valaki érte?

(#19) Geri Bátyó válasza nem_tom (#17) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem jó lelki szemetesnek lenni! Ezt már eljátszottuk egyszer, de az végülis az én ostobaságom volt.
A legjobb barátja, viszont biztosan nem vagyok. Legalább is, nem a klasszikus értelemben.

Túl bonyolult ez. :(

Jhonny06: Ez a rajongás dolog, már nekem is megfordult a fejemben. Viszont hónapok óta nem mutatok semmit az érzéseimből.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#20) Szten Márs válasza Jhonny06 (#18) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

És ugyan miért lépett volna, ha egyszer Geri kollega nem mutatott az irányába semmit?

(#21) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én megfognám a lány kezét, és nagyon csekély erővel magam felé húznám. Ha nem enged, ki lehet dumálni. Azonban ha ő is akarja, máris egymáshoz simulhattok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Kedves Geri!

Mint jó hónapja, talán kicsit több egy másik topikban megjegyeztem. Ha vége akkor nincs további kommunikáció, mert az csak neked rossz. Ő ezt választotta, h vége, akkor viselje a következményeit. Felháborító, h adni nem ad, de elvenne tőled időt, energiát. Mire fel? :W

(#23) nem_tom válasza Geri Bátyó (#19) üzenetére


nem_tom
őstag

Az a baj, hogy nem ismerem eléggé a kettőtök kapcsolatát. Ennyi édes kevés.
Én egy valóságos lelki szemetes vagyok. Ez azért is jó, mert részben kell valaki, akinek kiöntheti az ember a lelkét. Ezzel is egy kicsit megkönnyebbül. Aztán jobb esetben még segítek is neki vagy felvidítom. Ezzel jót teszek az emberekkel. Szerintem ez nem olyan rossz.

(#24) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#21) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tudod, az a baj, hogy senkivel sem voltam még ennyire bátortalan, mint vele.

SzalaiG: Nem választott semmit, pont ez a baj! Hol ilyen, hol olyan, de végül mindig az van, hogy amikor én próbálok távolodni tőle, akkor ő közelít!

nem_tom: Vagyok én is pár embernek lelki szemetes (például Démonnak is) és tényleg jó tud lenni, hogy segítek ezzel valakinek. Viszont Szúnyoglánynál rohadtul nem erre vágyom!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#25) SzalaiG válasza Geri Bátyó (#24) üzenetére


SzalaiG
addikt

De ő szakított. Ezzel az azt választotta, h nem Te kellesz. Ergo akkor az se kelljen amit Te tudsz adni! Te jobbra, ő balra el!

(#26) Wictor válasza SzalaiG (#25) üzenetére


Wictor
senior tag

Mikor "szakított"? Lemaradtam? Nem is "jártak" Geriék... :U

[ Szerkesztve ]

(#27) művésznő4 válasza nem_tom (#23) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Éljenek a lelkiszemetesek! :U :C :DDD

Ejj Geri, egyre bonyolultabb ez a sztori...:(
Csak dőlne már valamerre végre az a mérleg...:F
Ez így végleg felőröl, ha továbbra is így megy...

(#28) Geri Bátyó válasza SzalaiG (#25) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Azt hiszem, sejtem, hogy honnan a félreértés (mert hogy Wic-nek igaza van, sosem volt köztünk semmi). Én írtam már többször, több helyen, hogy talán jobb lenne megszakítani vele minden kapcsolatot.
Csak kerülgetjük egymást (vagy csak én őt? :F ) egy jó ideje már.

Egyszer már tudattam vele, hogy mit érzek (jó régen), de akkor éppen volt valakije. Igaz, azt a kapcsolatot csak akarta. (Nem ismerem a manust, de azok alapján amit mondott róla, egy utolsó aljadék tetű, aki csak kihasználta) Azért mondtam el az érzéseimet akkor, mert tudtam, hogy tőlem sokkal többet kapna. Akkor visszautasított, de nagyon kedves volt.
Azóta próbálom nem mutatni, hogy mennyire fontos nekem, de persze ő sem hülye. Ugyanakkor fogalmam sincs, hogy mennyire tudok alakoskodni előtte és mennyire titkolom jól. Még az is lehet, hogy azt gondolja, részemről már elmúlt és csak egy fellángolás volt az egész.

Talán Vakegérkének van igaza és újra próbálkoznom kellene.

Mostanában viszont megint van egy csomó problémája (tegnap meg még jött is hozzá) és nem hinném, hogy most lenne a megfelelő időpont.

Más részről viszont, régebben volt, hogy rám szólt: Geri, ne nézz így rám!
Tegnap pedig azt vettem észre, hogy időnként ő vet rám fura(?) pillantásokat és nem akarja elereszteni a tekintetemet.

Azt hiszem, az a legnagyobb gond, hogy félek egy második visszautasítástól, mert az már nem a körülmények miatt lenne.

Művésznő: Ez a hét megint arra volt jó, hogy ismét elkezdjek (ráadásul komolyan) reménykedni. Már-már úgy voltam vele, hogy hamarosan rendeződnek a dolgai és akkor talán beszélek vele, erre megint újabb adag sz@r dőlt a nyakába.
Kezdem azt gondolni, hogy átok ül rajtam és én hozom a bajt arra, aki közel áll hozzám.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#29) SzalaiG válasza Wictor (#26) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az ő döntése ami szerintem felér egy szakítással, h nem Gerit választja. Kóstolgatta, de nem ő kell neki, ergo mást keres.

(#30) Wictor válasza SzalaiG (#29) üzenetére


Wictor
senior tag

Ok, kettővel ezelőtti hsz.-t tessék elolvasni Geritől...

Ui: Még nincs minden veszve.

[ Szerkesztve ]

(#31) SzalaiG válasza Geri Bátyó (#28) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mit veszíthetsz? Próbáld meg! Jön a karácsony így alkalom lesz bőven. :)

(#32) Geri Bátyó válasza SzalaiG (#31) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hogy mit veszíthetek? Egy álmot!
Tudom, hogy ez ostobaság, de teljesen be vagyok sz@rva.
Teljesen idióta vagyok, mert most úgy vagyok vele, hogy ha nem mond nemet, akkor még van esélyem. Viszont ha meg sem próbálom, igent sem fog mondani soha!

Valaki pofozzon már fel, hogy végre észhez térjek! Sosem voltam még ennyire tökéletlen! :(((

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33) Wictor válasza Geri Bátyó (#32) üzenetére


Wictor
senior tag

Ha ez megnyugtat, én kivétel nélkül mindig ilyen vagyok. :D

(#34) Geri Bátyó válasza Wictor (#33) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem nyugtat meg! :DDD De ha adhatok egy jó tanácsot (bagoly mondja verébnek..), ne legyél bátortalan!
Nekem már voltak "sikerélményeim", de most valahogy nem tudok csinálni semmit!

Szúnyoglány megtestesít mindent, amit szeretek egy nőben! Sőt, amit szeretek egy emberben! Sokszor érzem azt, hogy legszívesebben a karjaimba zárnám, főleg, amikor maga alatt van. Jó lenne olyankor megölelni és megvigasztalni! Máskor is jó lenne megölelni!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#35) Wictor válasza Geri Bátyó (#34) üzenetére


Wictor
senior tag

"Szúnyoglány megtestesít mindent, amit szeretek egy nőben! Sőt, amit szeretek egy emberben! Sokszor érzem azt, hogy legszívesebben a karjaimba zárnám, főleg, amikor maga alatt van. Jó lenne olyankor megölelni és megvigasztalni! Máskor is jó lenne megölelni!"

Nekem is van ilyen "Szúnyoglányom". Tudja, hogy mit érzek, amire ennyi volt a reakció: "aha"... :( Nem, ez nem a régi sztori...

Bátortalanság... Tudom, bátraké a szerencse...
De pofára esni is könnyű, mint a mellékelt ábra mutatja.

(#36) Geri Bátyó válasza Wictor (#35) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Igen, pofára esni is könnyű és nehéz utána talpra állni!
Nálam pedig nem "aha" volt a reakció, ami még nehezebbé teszi! Ha az lett volna, legalább tudnám, hogy hányadán állunk!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#37) Wictor válasza Geri Bátyó (#36) üzenetére


Wictor
senior tag

Eeegen, de én sem tudom, hogy ez az "aha" most azért volt, mert:
- "aha, húúbanyek, most nem tudom, mit csináljak, meggondolom", vagy
- "aha, persze, majd pont Te...", vagy
- "aha, huhh, meglepődtem, hogy ezt hamarabb kimondtad, mint én"...

[ Szerkesztve ]

(#38) SzalaiG válasza Geri Bátyó (#32) üzenetére


SzalaiG
addikt

Bmeg! Felnőtt ember vagy. Tedd meg!

Gondold végig! Álmodozni akarsz vagy élni? Nem vagy te drogos. Cselekedj!

(#39) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fogadd virtuális pofonjaimat, amelyek nem fájnak, csak a valóság talajára rángatnak.

Azért vagy bátortalan, hogy megőrizd a lehetőséget.
Ébresztő!
Meddig akarsz ebben az állapotban maradni? Netán arra vársz, hogy a lányka upsz, a nyakadba ugorjon? Miért tenné? Mi van akkor, ha arra vár, hogy kezdeményezz végre?

Pontot kéne tenni az "ügy" végére.
Említett módszerem a legszelidebb megoldás. Gombóc a torokban, de hiszen nem is kell beszélni. Egyszerűen megfogod a kezét, és (nem kajakra) magad felé húzod.
Ha közelít, nyert ügyed van. Már csak a derekát kell merned átfogni, és tiéd lészen a boldogság.
Ha ellenáll, esély nyista. Ha volna, akkor a nyakadba omlana.

Szerintem jobb a biztos reménytelenség, mint ez a vergődés.

Fogd már meg a kezét végre, és szeliden húzd magadhoz!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) Chaser válasza Geri Bátyó (#32) üzenetére


Chaser
titán

"Némi gondolkodás után, viszont kitérő választ adtam, de később rájöttem arra, hogy ez valószínűleg nem volt jó döntés. " Persze hogy azt kellett volna mondanod hogy "Rád!" etcetc..Sztem itt rontottad el...vannak a nőknél olyan pillanatok amit "kihasználhatsz" pozitív értelemben és utána majd eldől mi lesz ha megfelelően lépsz. Nem akarlak elszomorítani, de anélkül hogy téged ismernélek és a hölgyet a szitut ahogy leírtad ez olyan volt. Ilyet bármilyen nőtől kaphat az ember aki iránt érez vagy nem érez valamit, csak gyorsan -és jól- kell reagálni ami ilyen helyzetben nem egyszerű:) Ez kb akkor lehet náluk mikor nem tudják mit akarnak de azt se hogy mit nem akarnak...és hát ugye egy férfinak tudnia kell mit akar elven adnak egy ilyen "lehetőséget" önkéntelenül. Nem ostobaság, hogy félted az álmot, vagyis ostobának ezért nem mondanálak, de nincs értelme. Vagy vársz egy újabb "felajánlásra" - ami nem valószínű hogy a közeljövőben lenne, vagy lépsz. Én egyvalamit utálok, a bizonytalanságot...annál jobb ha egy álomnak vége is. Persze lehet te nem vagy ezzel így :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

SzalaiG, Vakegérke, Chaser:Köszönöm a virtuális pofonokat srácok!

Ezért is írtam ezt a bejegyzést! Kíváncsi voltam a véleményekre, minét több emberére! Démon már jó ideje mondogatja, hogy kezdjek már valamit Szúnyoglánnyal, mert szerinte se teljesen reménytelen az eset, de legalábbis ez a bizonytalanság semmiképpen sem jó! Most gyakorlatilag mindenkitől ezt "hallom".

Való igaz, hogy álmodozni jó, na de örökké? Nem álmokra vágyom, hanem valóságra!

...és igen, inkább legyen egy biztos nem, mint ez a kínlódás. Még akkor is, ha utána nagyon nem lesz jó.

Összeszedem magam, a csekély bátorságomat és a maradék önbecsülésemet.

Köszönöm a támogatást és a segítséget mindenkinek! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#42) Chaser válasza Geri Bátyó (#41) üzenetére


Chaser
titán

Nem pofonnak szántam, csak elmondtam az eddigi tapasztalataimat a gyengébbik nemről ;)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43) Geri Bátyó válasza Chaser (#42) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez jó értelemben vett "pofon" volt! Mondhatnám úgy is, kellett, hogy valaki (valakik) kissé fenéken billentsenek, hogy szálljak már ki ebből a langyos lábvízből!
Pont erre volt szükségem! Most már csak az kell, hogy cselekedjek is!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#44) Chaser válasza Geri Bátyó (#43) üzenetére


Chaser
titán

Rossz értelemben nem is adnék:D Sztem a "durr bele" lehetőségen túl vagy, látom szoktál verseket írni. Sztem írj neki egy verset -tartalmát gondolom nem kell ecsetelni:)-, küldd el neki egy virágcsokorral estefelé aztán várj a lakása előtt. Cetlire azért írd rá hogy "itt vagyok". Talán valamennyire elmúlik így az ilyenkor szokásos görcsölés...vagy olvasd fel neki.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45) geprombolo válasza Geri Bátyó (#28) üzenetére


geprombolo
senior tag

Azt mondta, hogy ne nézz úgy rá? Hmmm, utoljára ilyet nekem egy lány sok-sok évvel ezelőtt mondott. Rukkolj elő a farbával, amikor nem akarja elengedni a szemedet. Gyakorlatilag nincs veszteni valód, mert vagy barátok maradtok, vagy jobb esetben megnyered őt magadnak és lehetsz te is boldog szerelmes. Kívánom neked ez utóbbit.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#46) Lady Pingvin


Lady Pingvin
újonc

"Te GERI vagy!" Szép vasárnapot kedves GERI! Én máris egy kérdéssel kezdenék : miért is kellene ennek a mondatnak bármiféle komolyabb vagy értelmesebb jelentése legyen? Muszáj hogy mindig mindennek valamilyen "értelmes" jelentés tartalma legyen? Mi van ha ez csak egy egyszerű kijelentés volt? Te magad mondtad, hogy a hölgy napja eléggé zaklatott és nehéz volt, tele gondokkal nyűgös "terhes" barátokkal. Talán "kedves Szúnyoglányod" nem vágyott semmi másra, csak egy kis "érzelem nélküli" csevejre, amibe nem kell különösebb energiát befektetni, és pár pillanatra kiengedheti a fáradt gőzt. Kedves Geri ahogy újra és újra átolvasom amiket írtál arra a következtetésre jutok, hogy te magad is tele vagy bizonytalansággal és félelemmel. Ha te magad is félsz közel engedni azt akire amúgy is vágysz, ugyanakkor elengedni sem akarod, akkor miért gondolod, hogy a veled szemben álló személy tisztán látja a dolgokat? Én azt tapasztaltam, hogy a nők többségét igen csak elbizonytalanítja a férfi határozatlansága. Talán ezért is kérdezte meg azt, hogy TE mire vágysz igazán. Választ várt. Még ha nem is konkrét "Rád" válaszra, de választ. Kedves 34 éves kis "nagy kamasz", dönts el valóban, hogy mire is vágysz valóban. Az hülyeség, hogy azért nem vagy biztos a dolgodban mert félsz az újabb csalódástól. A csalódás az így is úgy is benne van. Akárhogy is próbálsz védekezni, az akkor is benne van minden emberi kapcsolatban. Úgy hogy én úgy gondolom, kedves Geri Bátyó vágj bele a közepébe. Döntsd el miért is lenne neked jó Kedves Szúnyoglányod és azt add tudtára. Megvallom neked én annak idején amikor még udvaroltattam és ilyen "kényes" vagy "kétértelmű" kérdésekkel bombáztak, akkor én vissza kérdeztem. Pl: "És te mire vágysz a legjobban?"- válasz- " Meglepne, ha azt mondanám, hogy Rád?" vagy Ó köszönöm a kérdést, akkor talán ezt felfoghatom mint egy bizalmas, több mint baráti kérdést?
Tudom, hogy talán fárasztó, de néha célravezetőbb a vissza kérdezés, mint az egyszerű válasz, főleg ha nincs válasz, vagy bizonytalankodunk. Soha ne feledd "Színház az egész világ...." És tulajdonképpen az udvarlás is az. És azért Te GERI vagy ... nagy G- vel és azért ez is valami.
Sok sikert!!!!! :) :K

Önződög, aki kisajátítja a zzzurát és annak laptopját :))

(#47) Geri Bátyó válasza Lady Pingvin (#46) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Talán önmagában a mondatnak "Te Geri vagy!" valóban nincs jelentősége, de abban a helyzetben és azzal a hangsúllyal mégis úgy éreztem (vagy csak akartam?), hogy nem az "egy ember a sok közül" kategóriába sorol.

Valóban tele vagyok bizonytalansággal és félelemmel (valamint gátlásokkal és az önbecsülés hiányával is). Nem attól félek, hogy közel engedjem magamhoz, hanem attól, hogy ő nem akar közel kerülni hozzám!

Tudom, hogy mire vágyok. Tényleg Rá! Már 8 hónapja próbálom őt kiverni a fejemből és valami úton-módon "megszabadulni" tőle, de nem megy! Talán mert nem is akarom igazán! Nem akarok túl lenni rajta, hanem vele akarok lenni, a nap minden percében!

Tisztában vagyok vele, hogy mindig érhet csalódás (volt már benne részem, nem is egyszer), de ettől a csalódástól (hogy nemet mond), jobban félek, mint bármitől az eddigi életemben! Sokszor, sokféle félelmet leküzdöttem már, de ez eddig a legnehezebb!

Udvarlásban meg eléggé esetlen vagyok (talán, mert nem tudok színészkedni?). Nagyjából annyira vagyok "kecses" ezen a téren, mint egy orrszarvú! Mondhatnám azt is, hogy elefánt a porcelánboltban!
A legjobb példa erre: A volt feleségemmel találkozgattunk egy keresztelő miatt (mi voltunk a keresztszülők) és utána is természetesen. Egy megfelelőnek tűnő pillanatban egyszerűen megcsókoltam! Hát, ennyit az udvarlásról!

Próbálok erőt venni magamon és lépni végre!

Köszönöm neked is a biztatást! Meg a családfőnek is!

Chaser: Az ötlet jó, de nehezen kivitelezhető! Viszont azt már többen is mondták, hogy mutassam meg neki hosszú verset (mármint ezt). Talán.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#48) Chaser válasza Geri Bátyó (#47) üzenetére


Chaser
titán

"Nagyjából annyira vagyok "kecses" ezen a téren, mint egy orrszarvú! Mondhatnám azt is, hogy elefánt a porcelánboltban!
A legjobb példa erre: A volt feleségemmel találkozgattunk egy keresztelő miatt (mi voltunk a keresztszülők) és utána is természetesen. Egy megfelelőnek tűnő pillanatban egyszerűen megcsókoltam! Hát, ennyit az udvarlásról!" Nézd már még a végén kiderül hogy hasonlítunk:D :R
Az a baj a direkt támadással hogy lehet megriad tőle, ha kölcsönös is, legalábbis én kb ilyen voltam régen ha direktbe "kerestek meg":D :B Esetleg előhozakodhatnál neki újra a kérdéssel, megtudni mire vágyik..aztán majd megkérdezi újra hogy te mire vágysz..aztán alakítod ahogy tudod, a vers meg legyen kéznél.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49) geprombolo válasza Geri Bátyó (#47) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mivel nem vagy jó az udvarlásban, de a verselésben sokunkat messze felülmúlsz, írj egy verset (a hosszú is jó, ha úgy gondolod, hogy minden benne van, amit egy szusszra el szeretnél neki mondani) és várd a pillanatot, amikor előhozakodhatsz vele. Elmondhatod neki, hogy az az ábra, hogy az élő szónak nem vagy mestere, de hallgassa meg a verset, amit csak neki költöttél. Aztán majd csak lesz valami! A helyzet az, hogy ha sokáig húzod-halasztod, akkor elúszik a halacska, más karjában fog kikötni. Jobb megpróbálni, mint nem próbálni meg és nézni, hogy elúszik a lehetőség. Egyik fórumtársunk aláírásában olvastam valamikor azt, hogy "inkább tegyem meg és esetleg bánjam meg, mint ne tegyem meg és azt bánjam egy életen keresztül". Nem biztos, hogy szó szerint sikerült idézzem, de gondolom a lényeg átment. Drukkolok neked. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#50) Thome


Thome
addikt

Hajjajj. Ha bátor leszel (höhö, bagoly mondja verébnek, dettó... :DDD ), akkor szerintem esélyes vagy nála. A "mire vágysz legjobban" résznél szerintem már nyerhettél volna. Összefog jönni, szerintem. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.