Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Hát, nem könnyű az élet.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) Veatta


Veatta
aktív tag

Szép!

A címben is: Könnyek

(#3) Geri Bátyó válasza Veatta (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszönöm! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Szép, nagyon szép. Most már úgy vagyok vele, bárcsak létezne a Prozium. Egy szúrás és nincsenek érzelmek. De könnyű is lenne. Sajnos nem az, így marad a szenvedés.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#5) Geri Bátyó válasza Csoffadalom (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Érzelmek nélkül valóban könnyebb lenne. Kérdés, hogy akkor hogyan lehetnénk emberek?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) Csoffadalom válasza Geri Bátyó (#5) üzenetére


Csoffadalom
tag

Csak elmélkedtem. Odáig nem jutottam el hogy érzelmek nélkül hogy lehetnénk emberek. De azért a lelki sebek ellen már tényleg feltalálhatnának valami okosságot. Bár tudom ott az alkohol meg a drogok. Csak én egyikkel sem élek. Tehát szenvedek tovább. :W :W :W

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#7) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Ez gyönyörű! :(
Hajj, hajj....miért ilyen nehéz ez? :( :'(

(#8) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#7) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Most már érted, miért írtam, hogy Szúnyoglánnyal egyre bonyolultabb?
Egyszer majd megírom. Mármint neked.

Csoffadalom: Az alkohol és a drog nem segít. Attól csak rosszabb. Időnként azért leiszom magam, ha már nagyon kivagyok. Utána rájövök, hogy teljesen fölösleges volt. Úgyhogy leginkább csak tűrök és próbálok úgy tenni, mintha minden rendben lenne.
Egyik kedvenc idézetem ide passzol: "A boldogság után egyből, a legjobb állapot, legalább annak látszani!"

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#9) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#8) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Rendben. :) Kíváncsian várom.
Mennyi bonyodalmat tud okozni egy nő a puszta létezésével is..:((( :U

(#10) nem_tom


nem_tom
őstag

Ismét egy csodás versben volt részem. :R

(#11) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#9) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Inkább azt mondanám, hogy egy ellenkező nemű. A férfiak sem különbek.

nem_tom: Örülök, hogy tetszik! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#12) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#11) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ezt megerősíthetem! :DDD Igen, így talán helyesebb..:U

nemtom: Aztaaaa, ezer éve nem láttalak!!! :Y Mi van veled??? :F

[ Szerkesztve ]

(#13) nem_tom válasza művésznő4 (#12) üzenetére


nem_tom
őstag

Pedig szoktam feljárni. Egyébként semmi. Élek és virulok... nagyjából. :D
Veled mi van?

(#14) művésznő4 válasza nem_tom (#13) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Én is csak nagyjából :D...bonyolult a 'zélet... :/ N meg a férfiak...:U

Néha igazán benézhetnél hozzánk is..:( hiányzol! =(

(#15) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Bocsánat. Rossz tippek voltak. Tudom nem megoldás egyik sem. De meg játszani nem tudom magam hogy " Húúú de jó hogy megint átkúrták az agyam a palánkon. De boldog is vagyok". Na ez nem megy. Ha fáj akkor fáj. És ez sajnos ki is ül a pofámra és mindenki láthatja. De azért néha jól esik berúgni és fekve hányó versenyt rendezni. :))

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#16) Geri Bátyó válasza Csoffadalom (#15) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Semmi gond. Mint említettem én is ezt csinálom.
Én is nehezen tudok úgy tenni, mintha minden rendben lenne, de időnként azért sikerül.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17) nem_tom válasza művésznő4 (#14) üzenetére


nem_tom
őstag

Még jó, hogy nekem nincsenek "férfi gondjaim". :DDD

Jó tudni. Végül is, beköszönhetek. :)

(#15) Csoffadalom: Ilyen fekve hányásig még nem jutottam el sosem szerencsére. Amúgy mi a jó benne? Ha már valamire költök és meg is iszom, az maradjon már bent is. :D Nem beszélve arról, hogy nem kellemes piát hányni. És a problémákon sem segít, csak felszakítja a sebeket.

[ Szerkesztve ]

(#18) Geri Bátyó válasza nem_tom (#17) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

És a problémákon sem segít, csak felszakítja a sebeket.

Mennyire igaz! Fiatal korod ellenére nagyon jók a meglátásaid! Büszke vagyok rád!
Én most éppen sebeket szaggatok. :(

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#19) nem_tom válasza Geri Bátyó (#18) üzenetére


nem_tom
őstag

Ez nem meglátás, hanem sok kellemetlen tapasztalat. :U :R

Csak óvatosan! ;)

(#20) Csoffadalom válasza nem_tom (#17) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nekem speciel azért szokott bejönni mert pár óráig kikapcsolom az agyam és nem a fájdalom okozójára gondolok. Na azért nem minden szakítás után rendezek IHB bulit. De hidd el néha nagyon kell az ilyen is.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#21) nem_tom válasza Csoffadalom (#20) üzenetére


nem_tom
őstag

Úgy kikapcsolod az agyadat, hogy nem is emlékszel majd a lelki fájdalom mentes kis időszakról. Ha meg emlékszel, akkor meg a piától szenvedsz. Szerintem sehogy se jó. De kinek mi.

(#22) Csoffadalom válasza nem_tom (#21) üzenetére


Csoffadalom
tag

Most épp a gép előtt ülök és Eddát hallgatok. Potyognak a könnyeim rendesen. És közben rá gondolok. Most per pillanat ez kell. Többek közt ezért is kell néha kikapcsolnom az agyam. Hogy ne bőgjek mint egy hülye gyerek, magamba roskadva.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#23) nem_tom válasza Csoffadalom (#22) üzenetére


nem_tom
őstag

Sajnálatos. Remélem hamar túlteszed magad rajta. :( Én azt mondom, hogy a legjobb gyógyír az idő. ;)

(#24) Csoffadalom válasza nem_tom (#23) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát majd meglátjuk. Én már nagyon unom ezt az egészet. Bánkódnom sem kéne miatta, mégis eszem a kefét. Kár hogy ilyen lelkizős balfék vagyok.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#25) nem_tom válasza Csoffadalom (#24) üzenetére


nem_tom
őstag

Velem is ez a helyzet.

(#26) Csoffadalom válasza nem_tom (#25) üzenetére


Csoffadalom
tag

Mármint? Te is lelkizős vagy? Vagy te is unod?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#27) nem_tom válasza Csoffadalom (#26) üzenetére


nem_tom
őstag

A lelkizős nem a megfelelő szó. Lelkizni nem nagyon szeretek. Inkább úgy mondanám, hogy nem nehéz fájdalmat okozni belül. Bár leggyakrabban magamnak okozom a sok hülyeségemmel. Már kezdem lassan megszokni. :U

(#28) Csoffadalom válasza nem_tom (#27) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ne haragudj, de nem értem. Miért okozol magadnak fájdalmat? Szereted magad kínozni vagy mi?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#29) nem_tom válasza Csoffadalom (#28) üzenetére


nem_tom
őstag

Dehogy. Csak általában bemesélek, elhitetek magammal dolgokat, esetleg naiv vagyok, könnyen szerelembe esek, magamra veszek dolgokat meg ilyen hülyeségek. Nehéz pontosan elmagyarázni.

(#30) Csoffadalom válasza nem_tom (#29) üzenetére


Csoffadalom
tag

Oké így már értem. Azt hittem mazohista vagy. :Y :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#31) nem_tom válasza Csoffadalom (#30) üzenetére


nem_tom
őstag

Néha igen. Ha úgy érzem, hogy le kell adnom a feszültséget. Pl beleverek 1-2 -t a falba, vagy ilyesmi. A fájdalom eltereli a figyelmem. :U

(#32) Csoffadalom válasza nem_tom (#31) üzenetére


Csoffadalom
tag

Szerintem meg ez a hülyeség. Miért kell bántani a falat? Ártott az neked? Csak ott áll. :D :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#33) nem_tom válasza Csoffadalom (#32) üzenetére


nem_tom
őstag

Csúnyán néz rám. :DDD

(#34) Csoffadalom válasza nem_tom (#33) üzenetére


Csoffadalom
tag

:DD :DD :DD Oké nem szóltam. Még én is kapok egy maflást.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#35) nem_tom válasza Csoffadalom (#34) üzenetére


nem_tom
őstag

Áh! Nem vagyok én egy bunyós Pityu. :DDD

(#36) Csoffadalom válasza nem_tom (#35) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hála istennek. Már kezdtem gyakorolni a részeges stílust. Viszkivel és sörrel alapoztam. :DD :DD :DD

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#37) nem_tom válasza Csoffadalom (#36) üzenetére


nem_tom
őstag

Attól függetlenül még lehet alapozni. Meg nem árthat. :DDD

(#38) Csoffadalom válasza nem_tom (#37) üzenetére


Csoffadalom
tag

A pia nekem soha sem ártott meg. Eddig talán ha 3x voltam másnapos életemben.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#39) nem_tom válasza Csoffadalom (#38) üzenetére


nem_tom
őstag

De jó neked. Én nagyon másnapos típus vagyok. Főleg, ha gyenge minőségűt iszom. Ezért is rúgok be ritkán. :U

(#40) Csoffadalom válasza nem_tom (#39) üzenetére


Csoffadalom
tag

Azért kell viszkit inni. Meg házi páleszt. Azoktól nem leszel másnapos. Az olcsó lónyálaktól én is rosszul vagyok.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#41) nem_tom válasza Csoffadalom (#40) üzenetére


nem_tom
őstag

Nem vagyok whisky pári. Ellenben a házi pálinkát nagyon szeretem. Kivéve a szilvásat... azt nem. Ami nagyon be tud tenni, az az olcsó bor és a gyenge vodka amit már meg se bírok inni. Amit sűrűbben iszom, inkább St. Hubertus. Emlékszem régen nagyon sok Jager-t ittunk. Csak most már nem tehetjük meg. Pedig nagyon szeretem. Őszintén szólva, ha eleget iszom akkor a jó piától is másnapos leszek.

(#42) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Azt kell, hogy mondjam, a pia nem segít. Csak addig jó, míg eszméletlenül fekszel miatta, de se előtte, se utána.
Egyszerűen csak nem kell törődni ezzel a sok sz@rral, ami körülöttünk van. Dobd félre és földet rá.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#43) Csemike


Csemike
csendes tag

(#44) nem_tom válasza Geri Bátyó (#42) üzenetére


nem_tom
őstag

Persze, hogy nem segít. De ezt már meg is beszéltük. Volt régen egy haverom, akit dobott a csaja. Nagyon ki volt ettől. Aztán egy szép napon, leitta magát. Olyan szinten felszakította a pia a sebeit, hogy öngyilkos akart lenni. Majdnem kifutott minden kocsi elé, meg ilyesmi. Alig bírtuk lenyugtatni, órákig szenvedtünk vele. Állandóan le kellett fogni, kerítésekre kellett rápréselnünk, hogy ne ölje meg magát. Aztán nagy nehezen lenyugtattuk/picit kijózanítottuk és haza vittük. Csoda, hogy csendháborításért nem hívták ránk a rendőröket. Nekem is van ezzel kapcsolatban sok kellemetlen tapasztalatom, bár közel sem ilyen szintűek. Szóval nem segít. Ha öntudatlanságra iszod magad, akkor meg úgy sem vagy ott agyilag, hiába is nem fáj akkor az élet. A buli közepéről (mikor lelki fájdalmaid vannak) egyszer csak otthon ébredsz és nem csak a másnaposság, még a lelki fájdalmaid is ugyan úgy meglesznek. Nincs értelme.

Csak úgy félre söpörni azt ami fáj, könnyebb mondani mint megtenni... sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

(#45) Csoffadalom válasza nem_tom (#44) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nem azt állítom hogy segít a pia. Csak azt hogy néha jólesik berúgni még ha ilyen szar is a helyzet.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#46) nem_tom válasza Csoffadalom (#45) üzenetére


nem_tom
őstag

Néha tényleg jól esik. Ellenben sok dolgot láttam már még ezen kívül is, ami alapján arra következtetek, hogy nagy lelki bánat közepette nem érdemes.

(#47) Csoffadalom válasza nem_tom (#46) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nekem segített szombat este. Haverokkal beviszkiztünk és kibeszéltük egymás nő ügyeit. És semmi hülyeséget nem csinált egyikünk sem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#48) nem_tom válasza Csoffadalom (#47) üzenetére


nem_tom
őstag

Kivételes esetek természetesen vannak, de azért nem árt nagyon vigyázni.

[ Szerkesztve ]

(#49) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Tényleg nehéz félresöpörni. Nekem sem igazán megy. Néha, egy kis időre igen, de újra, meg újra előjön. Nehéz nem tudomást venni róla és úgy tenni, mintha nem is létezne. Főleg, hogy úgy érzem, hogy senki más nem létezik, csak ő.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#50) moonlight115


moonlight115
tag

Ez jó, tetszik.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.