Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Természetesen már megint Ő jár a fejemben. Most kicsit elgondolkodóbb lett a vers, de nem borongós! Tényleg jó irányba haladok. Remélem, a vers sem rosszabb, mint a korábbiak (nem, mintha ez akkora mérce lenne :D ).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) stangli válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


stangli
senior tag

Nem bújhatsz el a sorsod elől :DDD

(#3) Geri Bátyó válasza stangli (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hát, tényleg nem, bármennyire is próbáltam. Mostanság azért kicsit könnyebb. :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) joey04


joey04
titán

Holnap én is láthatom... Csak azt nem tudom örüljek-e neki, főleg 3 napon keresztül. :B :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) Geri Bátyó válasza joey04 (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hát, ez érthető! Nekem sem mindig őszinte a mosolyom (ugyebár akasztott ember mosolya ritkán őszinte). Csak lesz valahogy. Próbáld legalább ne mutatni, hogy mit érzel. Én most ezt teszem és változtak a dolgok. Viszont hogy ez jó, vagy rossz, még nem tudom, de legalább változás.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) joey04 válasza Geri Bátyó (#5) üzenetére


joey04
titán

hát próbálkozni fogok, nehéz lesz. (még 4-5 óra...)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Geri Bátyó válasza joey04 (#6) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az nem mondtam én sem, hogy könnyű! :N
Kitartás! Szurkolok neked!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.