Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Aki akar, hozzászólhat.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) Wictor válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


Wictor
senior tag

Akkor ezek szerint én vagyok az első. Nem mentegetőzöm inkább. Elnézésed kérem, de tényleg! De nem Te mondtad, hogy annyi munkád van, hogy nincs időd azonkívül semmire? :F

Ui: Művnő megkapta privátban, amit a topicban is említettél. Azt hittem, hogy esetleg nekem is közöm lehet hozzá. Ezek szerint...

[ Szerkesztve ]

(#3) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nem válaszoltam még a pü-dre!!!! :Y

Én vagyok az egyik? :F

(#4) Geri Bátyó válasza Wictor (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem veled van bajom. Örülnék, ha ezután is írnál a bejegyzéseimhez és privátban is mindig megtalálsz! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#5) Wictor válasza Geri Bátyó (#4) üzenetére


Wictor
senior tag

Pedig azt érzem, hogy elhanyagollak, meg totálisan rám illik. :(

[ Szerkesztve ]

(#6) művésznő4 válasza Wictor (#5) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nem, nem te. :(
Rám értette....

[ Szerkesztve ]

(#7) Wictor válasza művésznő4 (#6) üzenetére


Wictor
senior tag

1.) Wictor
2.) művésznő4
3.) FD

Szép rajtsorrend, ezért nem szeretek "első" lenni... :F

[ Szerkesztve ]

(#8) művésznő4 válasza Wictor (#7) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nem!

1.) Szúnyoglány
2.) Én
3.) FD

:(

(#9) Geri Bátyó válasza Wictor (#5) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szó sincs ilyesmiről. Mostanában én is elhanyagoltalak a teendőim miatt, de ezt megértetted és nem neheztelsz (remélem). Neked is megvan a magad baja, ilyenkor normális, hogy kicsit hanyagoljuk a másikat.

(#8) művésznő4. Nyert!

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#10) Wictor válasza Geri Bátyó (#9) üzenetére


Wictor
senior tag

Én egyáltalán nem neheztelek, írtad sok helyütt, hogy sok a munkád. Én meg megértettem. Nekem is sok lenne a "munkám" - csak én meg nem foglalkozom vele újabban... :D :U (tudom, szégyen...)

No, ezek szerint már az emberismeretem sem a régi.
Keverem magam Szúnyoglánnyal...

(#11) Chaser


Chaser
titán

Tanulság? Még mindig a kutya az ember legjobb barátja..tényleg Ladym soha nem xart a pofámba, akkor se amikor éhes volt, akkor se miután megetettem..ha véletlen rálépek a lábára amit belógat a hülye pitsa:D a küszöbre akkor is csak jön odabújni. Nem ígérget, nem kamuzik, csak szimplán a képembe liheg a -sokszor büdös:D- pofikájával...kár hogy csak havonta pár napot tudok vele lenni, lehet én is átgondolom a dolgokat...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Remélem, azt azért tudod, hogy soha nem rúgnék beléd szándékosan...és hogy... :(

Soha nem bántanálak! :O

Bocsánatot kérek mindenért! :(

Most már a fejemre fogom írni, hogy mindenki kerüljön, ne barátkozzatok velem!! Úgyis csak csalódást okozok mindenkinek...:(((

(#13) Geri Bátyó válasza Chaser (#11) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kutyákkal nem vagyok jó viszonyban (allergia), viszont más nincs pótléknak. Sz@r az élet.

(#12) művésznő4: Idővel elmúlik. Nem vagyok haragtartó, de most nagyon nem jó.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) Иван válasza Geri Bátyó (#13) üzenetére


Иван
őstag

Macskák jobb fejek.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#15) Geri Bátyó válasza Иван (#14) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Sajnos azokra is allergiás vagyok. :(

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#16) HarapósKutya válasza Chaser (#11) üzenetére


HarapósKutya
tag

Jólbeszélsz! :D

Иван: Dehogyis! :U

[ Szerkesztve ]

www.halivud.hu

(#17) Wictor válasza Chaser (#11) üzenetére


Wictor
senior tag

Lady? Palotapincsi is ráadásul? Akkor ismerlek én! :D

(#18) Chaser válasza Geri Bátyó (#13) üzenetére


Chaser
titán

Nem irigyellek, én is allergiás vagyok a kutyaszőrre -is-, mégis nehezen tudnám elképzelni a dög nélkül az életemet, 10 éve került hozzánk, 3 éve meg már alig látom :U

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Bocs fiúk (Chaser, Iván, Harapóskutya), de ne humorizáljuk el. Ez sajnos tényleg komoly.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#20) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Ez most komolyan a nyilvánosságra tartozik? :F

Én nem tudom elképzelni, hogy azokra, "akik a legfontosabbak számomra" fene tudja hány olvasó - többségében vadidegenek, akiknek közük nincs a témához - előtt borítom rá a bilit. Azt sem tudom elképzelni, hogy az érintetteknek egy logout topicban kell találgatniuk, hogy ők-e azok, akikről szó van.

Valahogy úgy gondolom, hogy azok felé, akik fontosak számomra, tökmindegy mit tettek, vagy nem tettek, tartozom annyi diszkrécióval, hogy ne így kezeljem a dolgokat. Gondolom van elég bajod, szóval talán nem kéne rátennem pár lapáttal, de ez olyan szinten megdöbbentett és olyan szinten nem összeegyeztethető az én barátsággal kapcsolatos fogalmaimmal, hogy nem tudtam elmenni mellette.

(#21) Chaser válasza Wictor (#17) üzenetére


Chaser
titán

Elég nagyra nőtt pincsi lenne és nem hiszem hogy veled találkoztam volna innen:) Ezt az oldalt pár éve csináltam mikor elvitték egy bolt elöl..utólag kiderült egy csöveshez szegődött, mert nagyon barátkozós, előtte is sokszor meglépett nappalra aztán estére hazajött:) Igazi egyéniség nem lehetett betörni. Azóta már nem csavarog és igazából ónémet, a felhívásba azért nem írtam bele mert a legtöbb ember ezt a fajtát nem ismeri..németjuhász skót beütéssel, hosszú szőrrel. Elég ritka, én legalábbis nem sokkal találkoztam és többször is meg akarták venni. Élőben sokkal szebb mint képen. Ezért is lett Lady..megkérdeztem Lady jó lesz neked névnek? Rám tette a tappancsát..igennek vettem:)

Geri Bátyó: Nem humorizáltam egy másodpercig se, még most is azt számolom hány idiótával foglalkoztam ahelyett hogy inkább vele foglalkoztam volna...

szerk: Ő a kutyákat utálja..én a legtöbb embert, biztos ezért lettünk ilyen jóban :B

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22) Geri Bátyó válasza Szten Márs (#20) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Már több Házigazda és Moderátor is elmondta, hogy itt mindenki azt ír, amit akar. Egy blog erre való. Megint más kérdés, hogy jobban átgondolva a dolgot, talán(?) igazad van.
Amikor hónapok óta napi 20 órát melózik az ember és nem tud világosan gondolkodni, akkor csinál ostobaságot. Ez valószínűleg (sőt, biztosan) az volt.
Viszont megvan az az előnye, hogy a hozzád hasonló józan gondolkodású emberek felnyitják a szemem. Már csak ezért sem törlöm a bejegyzést. Tanulhatok a hozzád hasonlók hozzászólásaiból! Köszönöm! :R :B

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23) művésznő4 válasza Szten Márs (#20) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ne Őt támadd, megérdemeljük!...:((( :(((

(#24) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#23) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Te meg ne támadd őt, mert igaza van! Nem érdemlitek meg, de gyarló, esendő ember vagyok. Mindenki hibázik, de én mindig nagyot.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#25) Иван válasza Geri Bátyó (#22) üzenetére


Иван
őstag

"...akkor csinál ostobaságot. "
Azér több is veszett mohácsnál :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#26) bnss válasza Geri Bátyó (#22) üzenetére


bnss
veterán

"Már több Házigazda és Moderátor is elmondta, hogy itt mindenki azt ír, amit akar."

Kimaradt, hogy mindaddig, amíg az Alapelveket nem sérti.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#27) Geri Bátyó válasza bnss (#26) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Igaz!

Hogyha ez sérti, akkor törlöm! Nem voltam tudatában.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28) Szten Márs válasza Geri Bátyó (#27) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Aligha sérti bármiben is. :N Csupán egy kiegészítés volt a fórumtárs részéről, általánosságban.

művésznő4:
Ez a reakció igazolja, hogy jól tettem, hogy írtam :) :R

[ Szerkesztve ]

(#29) venember83 válasza művésznő4 (#23) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem támadás volt. Csak meglepettségének és furcsállásának adott hangot. Számomra sem természetes így ez az egész, szvsz igazán mehetett volna az egész privátban, telefonon, e-mail, mittomén. De sokan vagyunk, sokfélék.

(#30) bnss válasza Geri Bátyó (#27) üzenetére


bnss
veterán

Nem sérti, csak pontosítottam a leírtakat a hivatalos álláspontra.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#31) Geri Bátyó válasza venember83 (#29) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szten Márs kolléga is ezt írta, és az ő reakciója sokat segített! :K Lehet, hogy furcsa (sosem csináltam még hasonlót sem), de mégis jó döntésnek bizonyult. Így van, aki gondolkodjon helyettem ebben a leamortizált állapotomban!

Bon3ss: Köszönöm a kiegészítést! (Legközelebb megpróbálok jobban odafigyelni.)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#32) samfishR válasza Иван (#14) üzenetére


samfishR
senior tag

hálátlan dög mind.

(#33) Lauda


Lauda
félisten

Ennyi volt? Egy fenet! Ez csak erosebbe tesz, majd kesobb meglatod.

(#34) Mr.Csizmás válasza Szten Márs (#20) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mit már, online Mónika só a PH-n ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35) geprombolo


geprombolo
senior tag

Tesó, ha elfogadsz tőlem egy testvéri tanácsot: TOLERANCIA
Ez egy varázsszó. A másik varázsige meg az, hogy mielőtt azt mondod valakinek, hogy vége, százszor is gondold meg!
Hidd el, az élet meghálálja!
Nem tudom, hogy ki mivel ártott neked, de az indulat, a felháborodás nem jó tanácsadó. Mély levegő, elszámol tízig, meg még sokszor tízig, csak utána mond hülyeségeket. Rendben?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#36) nem_tom


nem_tom
őstag

Néha megeshet, hogy úgy néz ki cserbenhagytak, belénk rúgtak. Az viszont lehet a másik fél önhibáján kívül is. Az már csak egy kellemetlen egybeesés, hogy pont a rosszabb napjaidon. (amiről esetleg a másik fél még nem is tudhat) Geprombolo-nak is teljesen igaza van. Fogadd meg mindenképpen! ;)
És ami a legfontosabb: Mindenképpen beszéld meg velük!
Kívánom, hogy sikerüljön újra egyenesbe hozni a kapcsolataidat! ;)

[ Szerkesztve ]

(#37) moha21


moha21
addikt

Hasonló okokból nem írok pár logout topicba. Bár nem haragszom, de nem lenne értelme.
A net-en való "barátkozás" nekem amúgy sem jött be sosem.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#38) aXXon


aXXon
senior tag

Apám, mekkora dráma... Azért remélem, hogy megmaradtok srácok :U :P

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39) művésznő4 válasza aXXon (#38) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Igen, tegnap este kibékültünk Gerivel. Illetve megbocsájtott nekem. :B
A másik 2 hölgyeménnyel nem tudom, mi a helyzet, de biztos vagyok benne, hogy vele is gyorsan rendezte a dolgokat. :K

(#40) geprombolo


geprombolo
senior tag

Még valami: a barát, attól, hogy téved, még barát marad. Mindenki téved, mert senki nem tökéletes. Ha elmarnánk magunk mellől mindenkit, aki a tyúkszemünkre tapos (akarva, vagy akaratlan), kihalna az emberiség. De tényleg, csak gondolj bele!
A legideálisabb kapcsolatban is vannak mélypontok, ahol egy adott pillanatban azt mondod, hogy "nem bírom tovább". Olyankor kell pihenni, lecsillapodni, átértékelni a dolgokat.
Egyet értek nem_tommal, ne zárkózz el tőlük, hanem beszéld meg velük higgadtan a történteket.
na jó, befogtam

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#41) aXXon válasza művésznő4 (#39) üzenetére


aXXon
senior tag

Ennek igazán örülök, de azt hiszem nem ment át az irónia a szavak között :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#42) művésznő4 válasza aXXon (#41) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:DDD

De átjött, ne aggódj, vettem a lapot! :P

Viszont ezt átélni számomra nem volt olyan vicces, úgyhogy gondoltam, én komolyan válaszolok. :))

(#43) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Romboló, nem_tom: Teljesen igazatok van. Annyira kimerült voltam már, hogy nem tudtam normálisan gondolkodni. Más kérdés, hogy tényleg a legrosszabbkor jött össze minden. Szúnyoglány önmagában nem akasztott volna ki, mert már megszoktam tőle az ilyesmit (ettől még rosszul esik persze). Művésznővel és Démonnal egyszerűen csak félreértés volt, amire rosszul reagáltam. Szerencsére nem haragszanak rám. Művésznővel már aznap megbeszéltük, Démonnal tegnap este. Tudta, hogy kivagyok és sejtette, hogy valami ilyesmi van a dolog mögött (mármint félreértés). Megvárta, míg lenyugszom kicsit és egy percig sem haragudott.

Művésznő: Tulajdonképpen neked is válaszoltam. Démonnal minden OK, Szúnyoglány meg le van...
Én meg most pihenek és befogom a számat legközelebb, mielőtt megint megbántok valakit.

aXXon: Érzem az iróniát, de hidd el, abban az állapotban tényleg "dráma" volt. Amikor a legnagyobb szükséged volna barátokra, akkor játszik össze a sors ellened.

Moha: Én azért kitisztult fejjel mindig megpróbálom megbeszélni a dolgokat. Általában hamar megbocsájtom a vélt, vagy valós sérelmeket és szinte mindig adok újabb esélyt.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#44) geprombolo válasza Geri Bátyó (#43) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na, így már mindjárt más! Egészen más a hangvételed is. Örülök neked! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#45) Geri Bátyó válasza geprombolo (#44) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Picit magam alatt voltam, de most már sokkal jobb. Köszönet neked is a támogatásodért! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#46) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Tetszik a kiegészítés. :B ;) :R

(#47) myteve


myteve
csendes tag

Látom, hogy már "javul", de az élet ilyen. Ha jön a sz*r akkor csőstül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.