Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Tudom, hogy ez nem egy szokványos bók, de pont ez a bejegyzés lényege! Anélkül is lehet bókolni, hogy valami vaskos dicséret hagyná el a szánkat ( jó a segged).
Sokszor elég néhány egyszerű szó, hogy valakinek jó napot szerezzünk és mindezt tegyük őszintén! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

A jó szó nem kerül semmibe, mégis csodát tehet. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) .bableWes válasza Vakegérke (#2) üzenetére


.bableWes
őstag

pontosan:)

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#4) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Jajj, de jóó! :)
Ezt a sztorit én már élőben is hallottam. ;]
Emlékszel Gerim, mikor a Szépművészetiben is elmesélted nekem ugyanezt? :)
(nem tudtam, hogy ez az a bizonyos bókolós sztori..)
Olyan jó, hogy megírtad!
Köszi szépen, mindenki nevében! :R

A gyűrű amúgy csodaszép élőben! ^^

(#5) baluka26


baluka26
veterán

Aranyos történet :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Bizony, ez az a történet, de akkor a gyűrű volt a középpontban, nem a bók (vagy mégis?)! Így utólag mégis a bók a fontosabb!

Egérke: Bizony! Néhány keresetlen, kedves szó mindennél többet érhet!

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#7) geprombolo


geprombolo
senior tag

Csodás! :C
Nagyon szép történet. Néha az emberek megérzik a dícséretet a sorok között is. Köszi, hogy megosztottad velünk. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#8) nem_tom


nem_tom
őstag

Nekem is jól esne, ha ilyen hosszú idő után is megismernének. Bár ez nálam pont fordítva van. Én megismerem a legtöbb régi ismerőst, de ők már engem nem nagyon. :U

(#9) Иван


Иван
őstag

Király gyűrű. Ilyen nekem is kell :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#10) Geri Bátyó válasza geprombolo (#7) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ő úgy tűnik, hogy megértette! :)

nem_tom: Ne aggódj, engem sokszor a kollégáim sem vesznek észre.

Iván: Ilyen gyűrű csak akkor jár, ha megfelelő végzettséged is van hozzá!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) Bling95 válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


Bling95
őstag

a segges dumám héééé :D

egyébként érdekes történet. tényleg jólesik az embereknek ha ennyi idő után is emlékeznek rájuk :K

(#12) művésznő4 válasza nem_tom (#8) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Engem általában megismernek, de volt olyan is, mikor én tisztán emlékeztem egy régi kedves ismerősömre és ő szinte azt sem tudta, hogy ki vagyok. Én kezdtem el ott neki magyarázni...:F Azért az ilyen nagyon rosszul tud esni. Ráadásul én szinte mindenkire emlékszem, akinek az arca kicsit is felkelti a figyelmemet... Azt mondják, félelmetes az arcmemóriám..:U

(#13) ABE


ABE
őstag

Tetszett, aranyos történet. :)

(#14) Egorov


Egorov
aktív tag

Jó szerencsét! :)
szerk.:
Második alkalommal a bányászjelvény tört le róla (a két kalapács)
. Ehhez annyit, hogy: A bányászat jelképe a szakma jellegzetes (ősi) munkaeszköze, a jövesztéshez használt bányász kalapács és nyeles ék lett.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15) nem_tom válasza művésznő4 (#12) üzenetére


nem_tom
őstag

Ha nem ismer meg, nem szoktam erőltetni. Nekem se esik túl jól.

(#16) Thome válasza művésznő4 (#12) üzenetére


Thome
addikt

Nálam úgy van ez az arcmemóriás dolog, hogy akit ismerek, azt mindig megismerem, tudom hogy már találkoztunk, meg mittudomén, de ha nem váltottunk túl sok szót, akkor azt már nem tudom hogy honnan ismerem. De ez maximum 4-5 év távlata után történik meg.
De ha valakit 1x jobban megnézek egy minimális időre, annak az arcát még ha nem is tudom felidézni magamban, ha legközelebb, akár 1-2 év múlva látom ismét, emlékszem rá, hogy láttam már. Sőt, ha közösségi oldalon nézek meg 1-2 embert, akkor a kép és a név belerögzül a fejembe, és ha látom élőben, akkor tudom hogy "ki" ő. Szerintem ez a félelmetes! :)

Geri Bátyó, szép történet, és ez az a dicséret, ami legszebb, szerintem. A gyűrű pedig valóban szép, élőben már láttam ilyen gyűrűt, nagyon tetszenek!

Köszönöm, hogy megosztottad velünk a történeted! :R

(#17) Eastman


Eastman
őstag

Szép történet. ...addig üsd a vasat, míg meleg!

A "táplálkozott" szó kicsit zavar...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#18) Geri Bátyó válasza Eastman (#17) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Gyakran használom ezt a szót a mindenféle étkezések helyettesítésére. Egyfajta szófordulat nálam, de tényleg furcsának tűnhet. Ki is javítottam! :K

Bling: Tényleg tőled loptam! :DDD

Egorov: Jó szerencsét néked is! A nyeles ékkel igazad van, de a laikusok számára az is csak kalapács, azért írtam azt! :)

Thome: Igazából nem volt célom vele (mármint a bókkal), de úgy gondoltam, ezzel biztosan nem leszek tolakodó. Mondhatnám, hogy finom célzás volt.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#19) föccer


föccer
nagyúr

Szép bók. Igazán akkor tudja leginkább boldoggá tenni (a feladót), ha érzi, ha megértették. Sajnos nem mindenkinek van olyan jó kommunikációja, hogy veszi az ilyen adást.

Minden esetre szép volt.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20) Geri Bátyó válasza föccer (#19) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Na, igen! Van, akinél tényleg csak a "jó a segged" esik le. :DDD
Azoknak (bocs, nekik) viszont nem biztos, hogy érdemes bármivel is bókolni.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21) geprombolo válasza Geri Bátyó (#20) üzenetére


geprombolo
senior tag

Azok a "kommunikációs forradalom" áldozatai. Nem értenek, csak sms-nyelven. Meg pláza-nyelven. Nekik tényleg nem érdemes bókolni, csak a "jó a segged" stílust ismerik. Kár, mert a nyelv, főleg a magyar nyelv ennél hatványokkal többre képes.
Annó az ilyenekre a szüleink azt mondták, hogy "nyet kultúra"

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22) Bling95 válasza geprombolo (#21) üzenetére


Bling95
őstag

legegyszerűbb ha tudsz szépen is bókolni meg jó a segged stílusban :D

gyűrű egyébként nekemis bejön :Y pedig nemszeretem a gyűrűket

(#23) Иван válasza Geri Bátyó (#10) üzenetére


Иван
őstag

Biztos lehet máshogy is szerezni, effelől nincs kéttségem. Az más kérdés, hogy esetleg nem éri meg azt az x ezer froncsit.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#24) Móci


Móci
addikt

Szép történet, kellemes volt olvasni.
Milyen jó lenne, ha naponta többször lehetne élni a jó szóval, s kapna is az ember vissza belőle...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#25) Geri Bátyó válasza Móci (#24) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Akkor jó bókolni, ha van kinek és olyankor viszonzás is van!
Persze, hogyha van kinek, akkor lehet kevésbé burkoltan fogalmazni. A volt feleségemnek gyönyörű világoskék, szinte világító szemei vannak. Egyszer azt mondtam neki:
- Olyan a szemed, mint amikor a holdfény csillog a tenger hullámain!
Tetszett neki! :K

Bling: A jó a seggedhez nem kell semmi, max. némi gátlástalanság (esetleg viccből lehet ilyet mondani), de ami igazán hatásos, az sohasem sértő!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#26) nem_tom válasza Thome (#16) üzenetére


nem_tom
őstag

Nálam is hasonlóan van ez.

(#27) Bling95 válasza Geri Bátyó (#25) üzenetére


Bling95
őstag

azért komolyan elég nehezen tudom elképzelni ( én) mac vicc szintjén..

(#28) Geri Bátyó válasza Bling95 (#27) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Sajnos én hallottam ilyet élesben is. A lánynak még tetszett is. Az a kategória volt, amit Romboló is említett a 21-es hsz-ben.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#29) 7


7
addikt

Volt nekem ilyen gyűrűm, szintén karikatörés volt, de amikor megkértem azt, aki csináltatta, hogy vigye el a készítőhöz kijavíttatni, elkavarta. Azóta nincs, pedig csukott szemmel is össze tudtam rakni :)

[ Szerkesztve ]

(#30) Geri Bátyó válasza 7 (#29) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Miért nem csináltatsz egy újat? Nem hiszem, hogy annyira drága lenne.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31) 7 válasza Geri Bátyó (#30) üzenetére


7
addikt

Úgy informálódtam, hogy nem nagyon lehet, mert már nem készít olyat senki. Ezek szerint mégis. Privátban elejthetnéd a pesti gyűrűs címét, hátha majd egyszer eljutok addig, hogy tényleges csináltatok egy másikat. :)

Amikor anyám még ötvösként dolgozott, szerzett apámnak egy címer nélküli darabot. Én meg kiskoromban mindig elkunyeráltam, hogy összerakhassam, aztán végül kaptam egy búzakalászosat. Középiskolában tört el, ahogy valaki poénból rácsapott a kezemre.

[ Szerkesztve ]

(#32) Baliaka


Baliaka
újonc

Jó szerencsét!
Nekem is van egy ilyen bányászgyűrűm, melyet nagyapámtól örököltem, de nekem még nem sikerült összeraknom, és ezért segítségedet szeretném kérni, hogy hogyan kell.
Válaszát előre is köszönöm!

(#33) tildy válasza 7 (#29) üzenetére


tildy
nagyúr

Hugomnak par eve, talan 4 vettem pesten ilyet. Cimer nelkul, noiben.

Tobbiek: Youtubeon vannak videok : puzzle ring neven erdemes keresgetni .
Hugomnak egy ilyen nagyon kacskaringos silver volt:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) tildy


tildy
nagyúr

Ajanlott ez az oldal is:) www.puzzlering.com

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.